VIP Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Na zadních dveřích a zadním okně mám to nejtmavší, na předku o stupeň světlejší. Když tě nezastaví, tak máš kliku, jinak si toho všimnou, to se neboj a pak penízky pápá :mrgreen: !!!!! Zatím taky vyčkávám, ale určitě ty přední sundám.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: VIP Cruze

Příspěvek od tomask »

Já jsem mněl na Astře ty nejmavější taky všude, a policajti mně zastavili 2 krat. Vždy jsem to uhral na 100 Kč.
Je pravda že když jsem ji prodával tak jsem je nechal ve předu odstranit.
Já určitě nebudu sundávat ve předu, když tak nechám komplet, nebo komplet sundám. Nelíbi se mi pokud je to na půl.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

My to máme zo zákona pol na pol :D v predu nie sú povelné žiadne, jedine priehladné a v zdadu môžeš mať čokoľvek čo má priepustnosť aspoň 15% a nie je to zrkadlové z vonku...
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Pantaleon
Příspěvky: 81
Registrován: pát srp 12, 2011 21:38
Bydliště: Vranov nad Topľou, Slovensko

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Pantaleon »

Alebo ked zastavia policajti, treba predne skla stiahnut :D .D :D
Chevy CRUZE 1.6 LS/LT+ 2011 Velvet red, K&N air filter
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Tak tak ale chcel by som to vidieť v zime keď je v noci takých -15 a fúči jak drblé :D ale sme OT,
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Polgari »

mne sa paci, ked to je pol na pol. Vzadu tma a v predu svetlo :D Ked clovek sedi vzadu je to luxus :D

Skoda ze casto v zadu nesedim ... :mrgreen:
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Pánové, mám dotaz. Momentálně řeším spotřebu. Chci se zeptat všech, kdo má 1.6 LS benzín. Určitě už o tom tady někde bylo psáno hodně, ale snad Vás nebudu nijak obtěžovat. Jakou máte spotřebu a jakej je Váš styl jízdy? Co dělat, aby spotřeba aspoň trošku klesla? Mě to žere 8.9 litru. Jezdím tak půl na půl ve městě a mimo něj. Zdá se mi to dost, čekal jsem maximum tak 8. Nejezdím nijak závodně, ale jako důchodce taky ne. Klimatizaci ani moc nepouštím. Kola mám 215/50 ZR17. Díky za Váš čas.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Hanzy »

To mas velkou spotrebu cekal bych nizsi u tech s vetsim vykonem...s 83KW jezdi kluci i pod 8l coz je divne...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: VIP Cruze

Příspěvek od fatrc »

Neviem či ťa poteším ale pri 18 000km som nuloval prvý krát počítač (priemerná spotreba, rýchlosť atď.) a dovtedy som sa ani ja nevedel dostať pod 8l/100km a teraz po asi 500-600km mi priemernú spotrebu ukazuje 7.3l a to sa len motám žiadna dialnica a tiež asi tak 50/50 mesto a mimo.
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Corpus2009 »

Na sprintmonitore jazdi 1.6 (83 kW) MT priemerne za 8,32 a 1.8 (104 kW) MT za 8,72.....takze si myslim, ze si vramci normy ;)
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Iacobus »

Najviac spotrebu robí to mesto. Keď robím popoťahovačky po meste, nákupy, doviezť to a odviezť tamto, tak sa mi to palivo stráca pred očami. Prejdem 2 km a z dojazdu odkrojí 20km. Myslím, resp.môj odhad je, že v meste žerie tak 12 litrov -P .Pri plynulej jazde na dlhú vzdialenosť sa dá atakovať hranica 7,5 až 7 litrov.
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: VIP Cruze

Příspěvek od radgosk »

12 litrov nehrozi
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Díky za odpovědi. Počítač jsem si nuloval už několikrát, abych věděl kolik mi to žere na konkrétní vzdálenosti. Například jsem jel z Jihlavy do Moravských Budějovic maximálně 90km/hod, žádný vytáčení a v cíli jsem měl na palubním počítači 6,7 litru. To město je asi fakt největší potíž, jak říká Iacobus, ale s těma 12 litrama to se mi už zdá příliš. Asi jsem si vysnil ty hodnoty, co uvádí v papírech. Taky jsem jim to napsal i do toho dotazníku spokojenosti :D . Prostě to tak je a asi s tím nic moc neudělám. Je to škoda, že to nežere jen tak 7,5 -i :lol: , ale na druhou stranu je mi to jedno, je to super auto a pokaždé když někam jedu, tak se na to těším jak malej kluk. A je super, jak pořád i lidi koukaj, co že to je za auto?!! Pořád jich je na silnicích málo, tak je Cruze atraktivní a to se mi móóóóc líbí. Ještě jednou díky.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Iacobus »

Mám to v živej pamäti, tak ako každý kto si bol prvýkrát pre auto. :lol: Keď som bol v stovežatej pre Cruza, tak mal vtedy vynulovaný počítač. Prechádzal som v zápche v poobedňajšej špičke dve hodiny z jedného konca Prahy na druhý a než som sa dostal na výpadovku na najkatastrofálnejšiu diaľnicu v Európe D1 -P :evil: -P tak počítač ukazoval priemerku 12 litrov. Toť vsjo, z tohoto vychádzam ja.
Neviem ale, ako by si Cruze poradil s rovnakou trasou dnes, keď už by mal byť 100% zabehnutý....žeby 11? :PP:
Uživatelský avatar
Pantaleon
Příspěvky: 81
Registrován: pát srp 12, 2011 21:38
Bydliště: Vranov nad Topľou, Slovensko

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Pantaleon »

Podľa mňa je údaj v palubnom počítači trochu skreslený. Vždy som si spotrebu rátal tak, že som natankoval plnú, vynuloval počítač, urobil nejakých 550 km, znova natankoval plnú (cháp: doplnil palivo cca 36 litrov, ktoré spotreboval za 550 km) a následný výpočet je jednoduchý spotreba l/100km= natankované palivo v litroch/ cesta delená stomi teda napr 36/5,5 a hneď viete na čom ste. :idea:
Chevy CRUZE 1.6 LS/LT+ 2011 Velvet red, K&N air filter
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“