VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Hanzy »

To ano ale hlavne na takovou vec musi byt clovek 100% spolehlivy a ne takhle -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od lomngi »

sandruš píše:
hladolef píše:Taky jsem mnel slibenou cepici pro vnuka.Domluvili jsme se na 10.hod rano.Jenomze prisel zamestnanec,kempu ze musime opustit chatku do 9.hod.Takove jednani jsem v zivote nezazil.Jinak,to bylo dobry,ale..minule a predminule,bylo lepsi.Za to se muzeme podekovat-Odpadlikovi,alias Rebel.

Musím souhlasit.I když jsem dorazila na sraz po 18h...Tak musím říct že vloni byl mnohem lepší.. :D :D Buď te na Rebela hodní a třeba se doteho zase pustí :D :D

Jinak se omlouvám já nepřispěla na žádného. :roll: :roll:

A hnusní lidé se najdou všude nejen mezi náma..Já prozměnu nedostala svou skleničku a taky se kvůli temu nerozčiluju a nepomlouvám.
Zaltko nechcem Ťa urážeť a ani nič vyčítať . Ale rozdile v srazu nevidím žadný. ja by som povedal že tohto ročný volný sraz bol ešte lepší ako minuloročný organyzovaný . Rebela tiež nechcem uraziť , ale jeho organizačné schopnosti sú asi také ako mojho 13ročného syna.
To čo bolo minulí rok dokáže aj on organizovať. .
Tento rok bol lepší v tom že bolo všetko volné bez stresu a každý sa bavil bez toho aby platil vstupné na sraz na ktorom každý postával v daždi a čakal na niečo čo ani nevedel čo to bude.. a že neboli poháre? myslím to nikoho netrápilo.
ked chcete nijake poháre so srazu získať ako trofej tak navštívte nijaký tuning sraz a uvidíte čo to dá organizovať poriadnu akciu.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od alvin »

Presne tak,každý jeden zraz bol super,každý bol v niečom jedinečný,ja som vďačný organizátorom každého jedného,či sa to organizovalo pár mesiacov vopred,alebo utriaslo behom pár dní,ani Pavla alias OdpadlíkoRebela nezatracujem ,holt každý reagujeme inak vždy sa najsde pár neprajníkov ,či pochybovačov česky škarohlídŮ.čo budú "hľadať vlasy" ale mne bolo vždy a bude s Vami fajn a môžeme kľudne zorganizovať na každom jednom pomoc pre toho,kto to bude najviac potebovať,je to naozaj šľachetná myšlienka,ja som tu bol pár dní,ani som nevedel o čom to tu riadne frčí,ale hneď som sa zapojil do pomoci pre Palikxa atď,chcle som zorganizovať podobnú pre JP250.keď mu šlohli auto,ale odmietol,aj ja som v prvom momente chcel tiež,ale to by skôr prišlo ako ohrdnutie nezištnou pomocou,napokon aj v praci sa vybera,ak je v rodine pohreb a pod.takže som za to,aby táto myšlienka pokračovala,aby sme si ako v dobrej rodine naďalej pomáhali navzájom,fakt sme Vám obaja neskonale vďační a Lomnigimu ako aj ostatným organizátorm patrí veľká vďaka a tým vrtakom,ke´d nevieme zapchat huby,ta ich aspoô ignorujme,mňa osobne v živote nerozhádzal nejaký anonym,kto si stojí za svojim slovom,ten sa pod ním aj podpíše. a čo sa týka tých čiapok,mám ich doma nespočet všelijakých v bývale robote nám ich nosil jeden dodávateľ.,ale táto daewrolet je kultová,nieje šiltovka ako šiltovka,túto si cením a opatrujem tie z predošlej roboty s reklamou na poľnohospodárske postreky som rozdával. a ktorý zaraz bol pre mňa naj ? asi prvý nás celoslovenský a zatiaľ jediný v BB vlani 27.3. tam patrí môj najväčší obdiv organizátorom,že z ničoho,urobili super zraz,ale jasné,že tie 2 dňové majú svoju neopakovateľnú atmosféru a kde som sa ja osobne najlepšie zabavil? všsde kde bola super partia,ale taký najbezstarostnejší pre mňa bol Olšovec 2009
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od FoXo »

Alvin a ja ze najbezstarostejsi bol minuly rok ke sme sa spolu spili :D To nam bolo vsetko jedno nie ? :lol: :lol: Sranda musi byt
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od alvin »

no toho roku som sa nemohol strieskať,mal som dámsky doprovod :D :D :D ,ale maním 2009 a vlani olšovec to Vojto alias Kesko nechápal :D :D :D :PP: :PP: :PP: ako sme sa vedeli odviazať :D,ale do Manína 2009 som isiel s tým,ako sa povie u nás na strednom Slovensku,odkiaľ pochádzam,že" sa tam strieskam ako pučtok" česky asi"že se naliju jak konve" ale potom už ďalšie boli dielko náhody,ale taraz to muselo byť vo veškerej slušnosti,ke´d som tam konečne dotiahol polovičku
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od alvin »

ale pri tejto pesničkesa mi vždy vybavia sentimentálne spomienky na môjho šunkovca a na moju múzu,podľa ktorej sa volá môj terajši trucovitý OPEL,to sa píasal manín 2009,do čerta aj so sentimentom
http://www.youtube.com/watch?v=aQWQ7dUJKUo
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od sandruš »

lomngi píše:
sandruš píše:
hladolef píše:Taky jsem mnel slibenou cepici pro vnuka.Domluvili jsme se na 10.hod rano.Jenomze prisel zamestnanec,kempu ze musime opustit chatku do 9.hod.Takove jednani jsem v zivote nezazil.Jinak,to bylo dobry,ale..minule a predminule,bylo lepsi.Za to se muzeme podekovat-Odpadlikovi,alias Rebel.

Musím souhlasit.I když jsem dorazila na sraz po 18h...Tak musím říct že vloni byl mnohem lepší.. :D :D Buď te na Rebela hodní a třeba se doteho zase pustí :D :D

Jinak se omlouvám já nepřispěla na žádného. :roll: :roll:

A hnusní lidé se najdou všude nejen mezi náma..Já prozměnu nedostala svou skleničku a taky se kvůli temu nerozčiluju a nepomlouvám.
Zaltko nechcem Ťa urážeť a ani nič vyčítať . Ale rozdile v srazu nevidím žadný. ja by som povedal že tohto ročný volný sraz bol ešte lepší ako minuloročný organyzovaný . Rebela tiež nechcem uraziť , ale jeho organizačné schopnosti sú asi také ako mojho 13ročného syna.
To čo bolo minulí rok dokáže aj on organizovať. .
Tento rok bol lepší v tom že bolo všetko volné bez stresu a každý sa bavil bez toho aby platil vstupné na sraz na ktorom každý postával v daždi a čakal na niečo čo ani nevedel čo to bude.. a že neboli poháre? myslím to nikoho netrápilo.
ked chcete nijake poháre so srazu získať ako trofej tak navštívte nijaký tuning sraz a uvidíte čo to dá organizovať poriadnu akciu.


Mě o poháry nejde z vysoka na ně s... :lol: :lol: A nevím proč to rozvádíte..Každý má svůj názor.Játo nemyslela ve zlém.Byla jsem letos už na 4 tém srazu a prostě mě nanatchl..To vše třeba příště bude lepší..
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od sandruš »

FoXo píše:
sandruš píše:
Hanzy píše:Ze to bylo letos takove jake bylo tak jen diky Rebelovi Odpadlikovi Ive a buch vi jeste pod cim se zaregistroval a psal misto nej,diky jeho extenpore muzeme byt radi ze bylo aspon tohle a nekdo mel naladu a cas se tomu aspon trochu venovat.
Ze mel jeste odvahu prijet jsme se taky divili -P

Njn s tím ale nic nenaděláš :D :D Jsou i jiní lidé kteří bysi neměli mezi náma raději ukazovat a ukozujou :)
Vymenuj mi tych ludi a dovod preco?

Lebo ti nesadli a si sa s nimi v dacom pohadala a nezhodla? Ale ti ludia zase padli do oci inemu.
Ja na zraze nepoznam nikoho na koho by som mal zle reci. Akurat ma nastavalo to co sa deje teraz ohladom toho osocovania skrz zbierku pre alvina a siltovky to bolo hnusne to poviem narovinu.

Rebel spravil par chujovin no a co tak spravil kazdy vie daco dosrat nie kazdy sme dokonali. Napisal ze ho to mrzi ? Napisal par ludi bolo kvoli tomu na zaciatku na neho nahnevanych ale ty si s nim dobra kamaratka takze ty ho beres ale niekto moze byt na neho nasraty a kvoli tomu nema teraz rebel chodit na zrazy alebo sa na nich ani jeho meno povedat? To je blbost ked tak povie sa mu Pocuj rebel nabuduce sa snaz do nedosrat vypijeme si spolu atd a zas je vsetko OK. A nie kvoli tomu radsej aby dotycny nechodil. Sme proste ludia ktori si vedia navzajom odpustit.

A tu je aj vlastne dovod zrazu Vrestov preco je udajne podla niektorych lepsi ako Olsovec. Stretnete sa tam ludia co su si velmi blizky a si rozumeju a to je jasny dovod ze to bude lepsi zraz ale pre jednotlicov. Takisto keby som siel len s kamaratmi tak mi je lepsie ako keby tam mali byt ludia ktori ma nezaujimaju a podobne.

To určitě..Nikoho jmenovat nebudu... :D
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od FoXo »

Vari by ten zoznam bol dlhy ? :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od hladolef »

Zapomnel jsem podekovat,za dortu (tortu).Velmi mi chutnala,ale nevim,kdo ji upekl.
Přílohy
Byla velmiiii...dobra
Byla velmiiii...dobra
Snimek_011.jpg (158.9 KiB) Zobrazeno 3601 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Scorpion.11 »

Byla to iniciativa "lomngiho" a dělala mu to u nich nějaká súseda, byl velmi vydařený jak disain tak i chuť -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Fitty »

přátelé kamarádi tykadlo dorazí takyyyyyyy -i
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od 666 »

Hele Fitty a pojedeš na ten loňskej sraz nebo na ten letošní :lol: :lol:
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Fitty »

letošní... sry no sem se spletl :D
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od ladinek »

Teď jsem si vzpoměl na film Návrat do budoucnosti :D můj oblíbenej dětských let.......i teď v podstatě :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Srazy“