Ake letne gumy na Matiza?

Moderátor: Blue Lanos

hladik2
Příspěvky: 112
Registrován: úte črc 20, 2010 17:31
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Ake letne gumy na Matiza?

Příspěvek od hladik2 »

znovu dávám,ale už komplet funkční program na výpočet obvodu kola,stačí rozbalit a vyplnit do ní údaje
kola.zip
(12.39 KiB) Staženo 132 x
Captiva 2.0 crdi/2007/automat
Malaguti Phantom 100
První vozítko Škoda 1100 MB de Luxe,r.v.1969
Reklama
 

misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Ake letne gumy na Matiza?

Příspěvek od misojogi »

Zraz milovníkov letných pneumatík:

Obrázek
Dusic
Příspěvky: 40
Registrován: pát pro 09, 2011 19:04
Bydliště: Kokořínsko

Re: Ake letne gumy na Matiza?

Příspěvek od Dusic »

Mno..za me teda Barumky uz nikdy...Mel jsem osobne Polaris 2 a byl spokojenej oproti znacce Fulda a Debica,kdy to byl rozdil jako mezi svetlem a tmou..nadsenost vydrzela,dokud jsem nerozriznul dve o plech na silnici...koupil jsem GoodYear UG 7+...auto vyrazne ztichlo,zadne problemy s vyjetim nekde v hlubokem snehu (tu na kokorinsku ho je prehrsel),na mokru pohoda i pri vysoke vode,rozdil propastny...chapu rozdil v cene,ale myslim,ze guma je jedina vec,ktera me drzi na silnici a to nejhorsi misto,kde setrit....na leto jsem zkusil GY excellent,coz jsou asymetricke gumy...vypada to sice divne na aute,protoze kazda strana je jina,ale fakt to sedi dobre....i kdyz podle me nejlepsi guma na leto je Uniroyal RainExpert,kterou mam na druhem aute a nejen ja,ale i moje zena pozna ty silene rozdily...Proto na Matesa GY UG 7+ na zimu a Uniroyal RE na leto... UG 8 jsem nezkousel a tak netusim,jestli jsou lepsi,nez 7+..co se tyce sjeti..mam je na aute 2roky a jsou na vyhozeni....za rok najedu cca 50tkm...takze vydrzej zhruba 50tkm...Menim s prehozenim casu.. Nevim,jak dlouho vydrzej na Matejovi,protoze tak lehky auticko a rozhodne jen na mistni jezdeni predpokladam,ze je budu po 4letech vyhazovat se 75% vzorku. :)
Mazlicek Matěj 0,8i 2000 SE klimka,pytle,servo,elektricka okenka svestkova modr + protipsi uprava,aby nam ho nas pes nekde nezahrabal. :)

Mercedes W124 250TDT automat -plna naloz
Alhambra 1.9Tdi 96kW De luxe automat -plna naloz + 6xokna v el,dvojzonova klima,bufik na DO,vyhrivana okna,7mist atd
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Ake letne gumy na Matiza?

Příspěvek od misojogi »

cize hovoris ze Polaris na Matiza je lepsi ako Fulda?
pytam sa preto lebo Barum Polaris 2 je o dost lacnejsi ako Fulda ...

ozaj a aky nazor mate na Matador Stella2 mp16 ?
su to dobre gumy ?
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“