Poškozený lak + loketni operka

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

No aj takto sa to dá chápať tak to tu necháme :)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od topa77 »

Tak i mně nějaký trotl, asi s těžkým dětstvím, objel auto klíčem :x na tužku to není, tak přemýšlím o nějaké autolakovně... nevíte o někom kdo opravuje lak podobně jako ta express lakovna v Praze ale v okolí Nového Jičína nebo v Ostravě?
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od chrudoš »

Zmetci toto...hodne stesti teda, tohle fakt nasere
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od Kjub »

Ruky useknuuuut! :evil:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ja už som si zvykol. Napríklad ? Kúpili sme Chevy Epica, ešte to ani značky nemalo a zadný blatník pod nádržou 15 cm škrkanec takmer až na plech, šak čo neva cez havarijnu sme prestriekali. O pol roka si brat kúpil novú ibizu, behom prvého týždňa škrabanec s klúčom cez obe dvere na spolujazdcovej strane havarijná zapaltila, dva mesiace dozadu opäť epica, klúčom alebo bicyklom zadný nárazník 10 cm škrabanec ale ešte v norme a preistotu pred velkou nocou zase Epica, klučom od zadného spoilera (nárazníku) cez blatník obe dvere vrátane predného blatníka s klúčom ryha, ja už sa s tým nevzrušujem. Ale dojalo ma, keď som videl jedného malého fracka, asi 12 ročného ktorý išiel so svojim kamarátom po ulici s palicou v ruke a len tak mimochodom naschval jebol po prednom blatníku na otcovej služobnej octávke asi tak 5 metrov pred mojimi očami. Keďže za napadnutie by som mal problémy, tak som ku krásne vynadal do sku***ných odj***kov a vy***ebaných bastardov potratených. Myslím si že si to bude dobre pamätať a podla výrazu v tvári už okolo ani nepôjde. Je to jednoducho tak a človek s tým nič nespraví.
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od Kjub »

Cim mensie mesto, alebo dedina, tym vacsia zavist... Tym vacsia sanca takychto skrabancov... minule sme isli s partiou do Prievidze na vikend a ja som samozrejme odmietol ist autom prave kvoli takymto zavistlivcom, ktori nicia pekne auta! 8)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
emil
Příspěvky: 66
Registrován: pon kvě 16, 2011 20:41

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od emil »

Nečítal som všetky príspevky ale ja by som kľudne tie bodky zatrel niesom až taký citlivý že by som z toho bol na umretie a keď chalan býva tam kde je trochu tuhšia zima a viac sa sype na cestu kamienkov tak to má lakovať každý rok?Na poistku mu to neprejde lebo len spoluúčasť je pomaly taká ako cena za lak.Nakoniec s pár opravenými bodkami sa dá žiť ale ako komu že? Takže nech si chalan urobí po svojom je to aj tak len jeho rozhodnutie :)
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od mikikoti »

no nexia ta ma kopu skrabancov ale keby mi toto niekto urobil na cruzovi myslim nejaky skrabanec naschval tak ja bych ho asi zaziva pochoval lebo cele moje okolie mi hovori jak som citlivy na to auto tak pomaly keby som si sam nieco spravil tak by som si sam rozbil hlavu. jednoducho nechapem tieto typy ludi čo len pekne nicia.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
canni
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 18, 2011 08:11
Bydliště: Praha/Kamenice/Jesenice/Říčany

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od canni »

Téma loketní opěrka: Jediná věc která mi na Cruzovi vadí. Sice na oko pěkná ale absolutně kničemu při zařazené rychlosti 1 3 5 z opěrky neni možné dosáhnout na páku a to nejsem žádnej drobeček :) Nedělá se nějaká úprava ?
Ještě mě napadá že jak psali recenzenti tak si občas škrtnu o kolečko klimatizace. :)
(Aktuální vozový park)
Cruze 2.0 VCDi 163k LT, navi + red kůže. (Chystá se křídlo, zadní dvě koncovky, bezpečnostní folie tmavé)
Suzuki SV 650 S
Mitsubishi Colt CZ3
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od radgosk »

Tiez sa mi ta laktova opierka pozdava iba na ukrytie mobilu a konektorov pre audio. Kazdopadne chystam sa to riesit a pripadny navod a foto zverejnim ihned ako to budem mat vyriesene.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od chrudoš »

Ja osobne operku vyuzivam jen na dalnici a s tempomatem, kdy opravdu neradim, tzn clovek s rukou nehybe. Podle me je jeji uzivani bez problemu v automatu, tam to clovek rano kopne a jezdi porad stejne. A kolecko klimy taky tocim, to musim uznat:) Resp ja ne, ale pokud nekoho vezu, drbne do toho temer vzdy :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od radgosk »

Tie dva kolecka sa chystam ihned demontovat :lol:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
canni
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 18, 2011 08:11
Bydliště: Praha/Kamenice/Jesenice/Říčany

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od canni »

Tak až se ti to povede tak napiš. Zajímá mne to taky. Škrtam skoro pokaždé o kolečko s teplotou. Jediné řešení jaké mne zatím napadlo je dát to na LOW protože tím točim vždy dolu. Takže níž už to nepujde :) A nebo udělat nějaký kryt pro koleno který by mojí nohu podepřel.
(Aktuální vozový park)
Cruze 2.0 VCDi 163k LT, navi + red kůže. (Chystá se křídlo, zadní dvě koncovky, bezpečnostní folie tmavé)
Suzuki SV 650 S
Mitsubishi Colt CZ3
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od radgosk »

Uz objednavam automotive usen, Dakota BMW cierna, 50eury/m2, takze istotne to chcem spravit s tou operkou tak, ze sa to bude dat predat, aspon vratenie mojich nakladov ... S tymi tocitkami klimy som to myslel skor ako vtip, uvidim ci mi to bude zavadzat
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od shindys »

Taky Vám loketní opěrka vrže? Asi jsem jí trochu pomohl, nejsem zrovna drobeček a trošku víc jsem se o ni několikrát opřel, když jsem se "hnízdil" v sedadle :-) Co s tím? Prasklá nikde není, jen jak má to zavírání tu svou vůli, tak ten plast o plast vrže, když na ni seshora položím ruku...
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“