DOVOLENÁ 2010

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Daff.Cz »

No tak letos to bude jen ČR pač jsme si koupili Cruze, ale příští rok to zatím vypadá na Ukrajinu :lol: a Azovské nebo černé moře.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od xsoftx »

PeterF píše:Nas tento rok caka 14 roadtrip najprv 5-7 na jazere Bled
Tam je to nadherné. Byli jsem ubytováni ve městě Kranskaja Gora a chodili po okolí. Akorát ta turistika po slovinských alpách je trochu jiná než v Rakousku, kde jsme se na hřeben nechali vyvést lanovkou. Na Slovinsku vždy po svých a byly tam takové okamžiky, kdy má drahá polovička říkala ať ji nechám právě v této zákrutě tiše spočinout.... :)

Taková byla cesta(ještě se SantaFéčkem)
cesta.jpg
cesta.jpg (246.54 KiB) Zobrazeno 2527 x
a trochu přírody
HPIM0053.jpg
HPIM0053.jpg (246.94 KiB) Zobrazeno 2527 x
HPIM0033.jpg
HPIM0033.jpg (245.96 KiB) Zobrazeno 2527 x
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od J.Bad »

To jste měli dovolenou na silnici při čekání ve zácpě???
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od palikx »

jo slovinsko to bylo neco.tam jsme byli taky ale vlakem jsme jeli do jesenice a pak pesky nakopec.cely den do horske chaty s ditetem na zadech.ale bylo tam krasne byl jsem i na triglavu.
pak jsme prejeli o kus dal kde bylo opravdu nadherne kousek od mesta Trzic smerem k rakouskym hranicim.
mam jen velke fotky tak je treba taky nekdy pridam.
kazdopadne zitra jedu do broumova a doufam ze nam pocasi vydrzi cely tyden a mozna bych se nezlobil kdyby ty teploty byly o kousek nizssi.
snad budu mit net sebou tak dam obcas vedet
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od xsoftx »

J.Bad píše:To jste měli dovolenou na silnici při čekání ve zácpě???
Juro, bylo to skvělé..... :) Sluníčko svítilo, lidé diskutovali a já lezl po pahorcích kolem dálnice a fotil....světlo vynikající...pak něco zakousnout, pustit klimačku, ujet 20m, mrknout na mapu zda se stále držím správného směru a přemítat, za jak dlouho padne těch dalších 500km.... :lol: auto bylo otevřené dokořán, jak je zdokumentované na fotu, a nikdo tam nebyl. Vždy jsme byly rychlejší, než případný zloděj a to asi o 4km/h...Psal se rok 2004.........
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Vazoun »

xsoftx píše:
J.Bad píše:To jste měli dovolenou na silnici při čekání ve zácpě???
Juro, bylo to skvělé..... :) Sluníčko svítilo, lidé diskutovali a já lezl po pahorcích kolem dálnice a fotil....světlo vynikající...pak něco zakousnout, pustit klimačku, ujet 20m, mrknout na mapu zda se stále držím správného směru a přemítat, za jak dlouho padne těch dalších 500km.... :lol: auto bylo otevřené dokořán, jak je zdokumentované na fotu, a nikdo tam nebyl. Vždy jsme byly rychlejší, než případný zloděj a to asi o 4km/h...Psal se rok 2004.........
-----------------
Nezávidění hodné situace .... :o) ale snímky jsi kolego " xsoftex " :o) nadělal parádní ... mám rád takové skalní masivy a horské krajiny ... jen tak dále ... zdravím a přeji všem hezkou dovolenou :lol: " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od palikx »

zdravim lidicky tak jsme dorazili do teplic nad metuji cesta v pohode az na nektera mesta ve kterych jsem marne hledal turisticke informace.treba hradec kralove to je starsny mesto.
hned jak poridim nejake fotky pridam je sem jelikoz mam od majitele objektu wi fi internet abych s vami mohl byt i tady :) i kdyz manzelka radost moc nema
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od -peha- »

Tak si to tam hlavne užívajte a na fórko len po polnoci až si splníš všetko čo máš :lol: :lol: :lol: Prajeme Vám pekné počasie a všetko okolo toho -i
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od xsoftx »

palikx píše:majitele objektu wi fi internet
Tak to je pěkné(žena by mi internet na dovče zakázala :lol: :lol: )....Nicméně krásnou dovolenou a snad trochu chladnější počasí. Dnes jsme procházeli botanickou zahradu a skleník Fata morgánu a já jsem skutečně měl občas fata morgánu - bylo na padnutí. Zítra bohužel má být ještě tepleji -P
xsoftx píše:ale snímky jsi kolego " xsoftex " nadělal parádní ...
Děkuji a přeji Ti taky trochu ochlazení, i když u Vás na dálném severu může být fajn...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Vazoun »

xsoftx píše:
palikx píše:majitele objektu wi fi internet
Tak to je pěkné(žena by mi internet na dovče zakázala :lol: :lol: )....Nicméně krásnou dovolenou a snad trochu chladnější počasí. Dnes jsme procházeli botanickou zahradu a skleník Fata morgánu a já jsem skutečně měl občas fata morgánu - bylo na padnutí. Zítra bohužel má být ještě tepleji -P
xsoftx píše:ale snímky jsi kolego " xsoftex " nadělal parádní ...
Děkuji a přeji Ti taky trochu ochlazení, i když u Vás na dálném severu může být fajn...
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Vazoun »

Vazoun píše:
xsoftx píše:
palikx píše:majitele objektu wi fi internet
Tak to je pěkné(žena by mi internet na dovče zakázala :lol: :lol: )....Nicméně krásnou dovolenou a snad trochu chladnější počasí. Dnes jsme procházeli botanickou zahradu a skleník Fata morgánu a já jsem skutečně měl občas fata morgánu - bylo na padnutí. Zítra bohužel má být ještě tepleji -P
xsoftx píše:ale snímky jsi kolego " xsoftex " nadělal parádní ...
Děkuji a přeji Ti taky trochu ochlazení, i když u Vás na dálném severu může být fajn...
------------------
Jestli se domníváš :o) ... že , ve stínu o půl desáté dopoledne je 32C° .... chladný sever ... :o) tak jste na velikém omylu :lol: čau " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od palikx »

Tak jsem tu zas
sice me provazi stale nejake problemy ale nenecham si to zkazit(vcera mi nesla wifi v pc starsi dite melo teplotu a prujem.dnes ma pro zmenu teplotu a prujem to mladsi dite takze je na vyletech stridam)
a tady je par fotek z dnesniho dne.
obcas mi prislo ze jsem prosel cely svet
tohle je SFINGA
Obrázek
tohle je KRALOVSKA KORUNA
Obrázek
Tohle je pry KRAKONOSOVO PARATKO
Obrázek
no a tohle jsem ja
Obrázek
a pro vsimave hajim barvy daewoo :D
tak snad zitra uz pujdem vsichni
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od J.Bad »

palikx píše:Tak jsem tu zas
sice me provazi stale nejake problemy ale nenecham si to zkazit(vcera mi nesla wifi v pc starsi dite melo teplotu a prujem.dnes ma pro zmenu teplotu a prujem to mladsi dite takze je na vyletech stridam)
a tady je par fotek z dnesniho dne.
obcas mi prislo ze jsem prosel cely svet
Jestli je to v Adršpachu tak tam je fakt hezky .. i když v tom vedru by snad člověk by spíš někde u vody....jinak přejem ať jdete zítra na výlet všichni... nemoci si mezi dětmi v tomhle počasí taky zahrávají.....
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od palikx »

Ano adrspach
no premyslel jsem co je lepsi jestli byt cely den na slunicku se spoustou lidi a obcas si vlezt do teple vody s kdo vi jakym sajrajtem
nebo byt relativne sam cely den ve stinu a v podstate v klimatizovanych prostorach-dnes jsme sli skalami ve kterych je celorocne cca 8-12 stupnu a sla nam para od pusy(vsude okolo je 35 a ja se klepal zimou)
tak jsem zvolil ty skaly preci jen je to lepsi nez precpane koupaliste
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od mino »

Tak tam je fakt prenádherne. -i A vidím že si sa prisposobil klimatickým podmienkam učesom :D
Škoda Roomster TSI
Odpovědět

Zpět na „POKEC“