vrzání kufru za jízdy

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od Jarik »

Ked ti to budú opravovat dobre pozeraj, čo to vrzalo, nech tam nemusia všetci :lol: :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Reklama
 

Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše::D podvozkem to není ten by vrzal i při kolíbání autem rukama.Je to zvuk jako kov na kov nebo plast na plast kdyby bylo leto tak se v tom povrtám ,ale je zima ,nemám garáž a práce na posr...Ale zítra ráno jak pojedu tak to zkusím a napíšu. -i Taky ty jejich táhla to je vynález,třeba logan má humpoláckou pružinu ,ale nevrže a je na věčnost. :PP:
Jsem vážně zvědav, na co přijdou... Já si taky myslím, že to není podvozek....
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od Jarik »

Mne pri prejazde hrbolmi tiež dačo búchalo. rozobral som celý tapec v kufri aj za sedadlami a nič. Nakoniec som pozeral pod auto a búchali mi uvolnené palivové trpky, :D ale už nebúchajú :o)
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

Jarik píše:Mne pri prejazde hrbolmi tiež dačo búchalo. rozobral som celý tapec v kufri aj za sedadlami a nič. Nakoniec som pozeral pod auto a búchali mi uvolnené palivové trpky, :D ale už nebúchajú :o)
Prosím Tě, co to přesně je?? Kde to mám hledat?? A jak to vypadá?? Já totiž nerozumím tomu výrazu "trpky"
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od Jarik »

To bol preklep, nie trpky :mrgreen: , ale trubky :lol: . a sú zo spodu za nádržou ako je tvarovaný stredový tunel, tak v tom ohybe mi búchali o tunel a ozývalo sa to po celom aute, také klepkanie :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od xwing »

Ahojte.
Dnes som aj ja zistil zdroj vrzgania vzadu.
Stal som na parkovisku, nezabrzdeny. Pozeral som sa do mobilu a auto sa pomaly hybalo vpred.
Reflexivne som celou silou stlacil brzdu a zrazu to vrzganie.
Tak som skusil este raz slapnut celou silou na brzdu a zasa vrzglo.
Chlapi, skuste aj vy pomaly tlacit brzdovy pedal az na doraz (proste co najviac)
Ale nie prudko, proste ako ked pribrzdujete, len vyvyjajte pri odpore co najviac sily.
Mne to pri tom stlacani pekne vrzga a to stojim na mieste :)
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

xwing píše:Ahojte.
Dnes som aj ja zistil zdroj vrzgania vzadu.
Stal som na parkovisku, nezabrzdeny. Pozeral som sa do mobilu a auto sa pomaly hybalo vpred.
Reflexivne som celou silou stlacil brzdu a zrazu to vrzganie.
Tak som skusil este raz slapnut celou silou na brzdu a zasa vrzglo.
Chlapi, skuste aj vy pomaly tlacit brzdovy pedal az na doraz (proste co najviac)
Ale nie prudko, proste ako ked pribrzdujete, len vyvyjajte pri odpore co najviac sily.
Mne to pri tom stlacani pekne vrzga a to stojim na mieste :)
No jo no, ale vždyť on vrže hlavně když jedu - brzdy se vůbec nedotýkám....
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

:o) když jsou brzdy studený nebo se brzdí pomaloučku a trhavě tak vržou to je normální ,ale nám to vrže vzadu na nerovnostech nebo při průjezdu prudší zatáčkou :o) železo o železo nebo plast o plast :((
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

Jarik píše:To bol preklep, nie trpky :mrgreen: , ale trubky :lol: . a sú zo spodu za nádržou ako je tvarovaný stredový tunel, tak v tom ohybe mi búchali o tunel a ozývalo sa to po celom aute, také klepkanie :PP:
Cha cha cha a já už si vážně myslel, že jsem ostuda a nerozumím bratrům ze Slovenska:-))! Uf uf
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše::o) když jsou brzdy studený nebo se brzdí pomaloučku a trhavě tak vržou to je normální ,ale nám to vrže vzadu na nerovnostech nebo při průjezdu prudší zatáčkou :o) železo o železo nebo plast o plast :((
Jojo...je to přesně tak, jak píšeš!! Dnes jsem tedy zkoušel i ten fígl s brzdama a tam to vážně není, vše bylo OK!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

:D ještě mě napadlo jestli nevrže něco pod platem u zadního okna u repráků nebo pod tím tapecírem ve víku kufru.Nemám garáž a venku pořád prší tak to nemůžu prozkoumat,ale časem na to přijdu!!! :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše::D ještě mě napadlo jestli nevrže něco pod platem u zadního okna u repráků nebo pod tím tapecírem ve víku kufru.Nemám garáž a venku pořád prší tak to nemůžu prozkoumat,ale časem na to přijdu!!! :PP:
Taky nemám garáž, ale taky to budu sondovat....je totiž fakt, že je ten zvuk celkem nepříjemný a ne vždy chci zesilovat rádio:-))!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

:lol: hlavně je to nový 4.měsíce a je to nenormální.Ale zkusím na to přijít jen nebýt pořád v práci jak blbec a udělat si čas.A když na to nepřijdu dám to do chevy.Ještě mě napadlo jim napsat mail nějakýmu technikovi jestli nemá zkušenost co ty na to není to blbý? :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše::lol: hlavně je to nový 4.měsíce a je to nenormální.Ale zkusím na to přijít jen nebýt pořád v práci jak blbec a udělat si čas.A když na to nepřijdu dám to do chevy.Ještě mě napadlo jim napsat mail nějakýmu technikovi jestli nemá zkušenost co ty na to není to blbý? :lol:
Proč blbý?? TO je super nápad!! Kdybych taky nebyl pořád v práci, tak tam jedu osobně!! Já mám Aveo asi druhý měsíc...najeto lehounce přes 1000 km! A hlavně...vrzalo to hned za druhou zatáčkou po odjezdu z autosalónu!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

:lol: tak to mě vrže po 2000tis ted mám 4500 a auto 4 měsíce a dost mě to ser...ani felda tak nevrzala -P
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Interiér a exteriér“