Proč právě Cruze?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chevyman »

3M3 píše:Ještě dodatek pro Ivoše , záruku bych se nebál, je celosvětová a musí ji garantovat autorizovaný servis , Třeba i v rakousku to je jedno ale musí ji garantovat. Někdy je ale výhoda bez garance , ušetříš .
Záruka rozhodně není celosvětová - Podivej se do servisní knížky - máš tam vyjmenován seznam zemí ve kterých ti platí.

Takže když vjedeš do autorizovaného servisu s nějakým US doveženým CHEVROLETEM tak ti na tom nic neuděláme -

my máme smlouvu o prodeji a servisu s GM EUROPE tzn - všechna auta vyrobená v GMDAT - na ty nakupujeme katalogy náhradních dílů, TIS a diagnostický soft pro SCAN (starší auta) a MDI (CRUZE a všechna nová auta)

pak pár servisů má smlouvu z GM na prodej a servis HHR - a opět tím se zpřístupní podpora k tomuto modelu.

Ale nebudeme kupovat a není to ani možné přes rozhraní GM EUROPE do US CHEVROLETů donahrát diagnostiku (i když by to MDI zvládlo) apod. věci.

Myslím, že tím tady disponují nebo snad doufám alespoň ti co tyhle auta dovážejí soukromně.
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ivoš »

To je sice super, že bych mohl zajet do Rakouska, ale proč bych to proboha dělal??? Když koupím auto, tak chci mít servis co nejblíže a ne v nejhorším případě shánět odtahovku, aby mi odvezla auto za hranice...a to nemluvím o papírování....
Takže asi tak...když US car, tak jedině veterána (Chevelle, Charger apod....)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ivoš »

Viď :lol: ... já slintám na těchto stránkáchhttp://www.ameriky-hk.cz/index.htm :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chevyman »

Tak to taky slintám, by se to hodilo do salůnu jako kulisa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Ivoš »

Nejlepší je, že tenhle kořen dělá komplet servis auto na klíč....z USA pošle mrtě fotek a ty mu řekneš, jestli ano nebo ne....pak to přiveze, zaregistruje a už jen předá klíčky od auta...pokud se ti auto tedy bude líbit...pořád si dělám zálusk na toho Chargera nebo Challengera....kdyby to tak rok ještě vydrželo, tak si ho koupím a budu rvát asfalt :lol: :lol: Což motor Hemi zvládne jako prd :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Serpico »

...jo 40 léta se mi líbí, padesátý okřídlený už nééé...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
mylys
Příspěvky: 11
Registrován: pon říj 05, 2009 20:14

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od mylys »

Uživatelský avatar
miura
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 23, 2009 21:58

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od miura »

U mě to byla láska na první pohled, jen shodou okolností zaviněnou náhlým odebráním se motoru mé bývalé alfy do věčných lovišť jsem musel řešit nákup nového vozu prakticky ze dne na den. Volba byla jasná, pouze jsem se musel rozloučit s původním přáním mít černého Cruze ve výbavě LS na kterého bych čekal několik měsíců a spokojit se s verzí Basic v antracitové šedé metalíze která stála v salonu a byla ihned k odebrání. Nicméně LS jsem chtěl hlavně kvůli klimě, kterou i tak mám a šedou jsem si vyloženě zamiloval, čili naprostá spokojenost :)
Chevrolet Cruze 1.6 Basic, kráska s potenciálem stát legendou;
Ducati 748S ikona motocyklového designu.
davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od davgre »

Nevíte jak je na tom Cruze s automatickou klimatizací?. Např. u ceed jsem slyšel, že má problém udržet stanovenou teplotu.
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od xsoftx »

Ač pozdě tak tady je odpověď: Automatická klimatizace funguje naprosto bez problému....někteří tomu vyčítají malý výkon, já tento pocit nemám. Nechal jsem na skla nalepit fólie Bruxsafol Ultra Performance(vyrobeno nanotechnologií), která má redukci infrasložky 90%...běžná fólie se pohybuje mezi 40 - 60% u pokovených.Klimatizaci teď zapínám jen na vyhnání pavouků. Léto ovšem vše prověří důkladněji ;)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

Jeezis na co folie? To se auto slunkem za jizdy vytopi tolik, ze klima nestiha? Nebo to pak zere mene? Nemam nic proti, jen mi to prijde krajne zbytecne. Pokud ma ta folie jiny vyznam, nez snizit spotrebu klimatizaci, rad se necham poucit
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Hanzy »

Folie ma nekolik vyznamu a to jak bylo uvedeno teplotni,bezpecnostniho a to ve dvou vyznamech jak v tom ze neni do auta videt a nelaka to zlodeje i kdyz si tam cokoli necham a druhy vyznam taktez znamy pro kazdeho ze nejde zdaleka tak lechce a rychle okno vybit a taktez otazka vzhledu auto je o hodne atraktivnejsi na vzhled a pokud i na prednich oknech jako mam ja tak aspon ksichtem nekazim vzhled auta :D
Dalsi spojeny s jeste s teplotou super vec jak clovek vozi deti nepece na ne slunce a nemusi se hyzdit auto nejakyma clonkama nebo jak nekdo vozi privreny rucnik atd...
A jeste jeden poznatek muj s prednimi tmavymi je to super na bocni slunce a taky na soukromi v aute :D
A teplotniho z duvodu hlavne jak auto parkuje tak je teplota v aute nizssi a logicky i za jizdy nemusi klima tolik fucet ;)
Kdybys jeste se chtel neco dozvedet klidne se ptej od toho tady jsme :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od xsoftx »

chrudoš píše:Jeezis na co folie? To se auto slunkem za jizdy vytopi tolik, ze klima nestiha?
Výborná zkušenost ze Santafečka s pokovenýma fóliema a tak jsem je dal i do cruzíka a to z těch důvodů, které popisuje HANZY.Kdo to neměl neví. Klima stíhá v pohodě. Ale s těmito kosmetickými úpravami se používá mnohem méně....Fotky budou v rubrice foto,až vykoukne pucheřj.... :)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od PeterF »

Ahoj ja len ohladom tych folii.Kamarat mal pred casom nehodu na svojom aute a ta folia zachranila tvare bab co sedeli na zadnej sedacke bo sa vdaka nej okno nerosypalo po kabine ale zostalo sice rozbite ale v kope.A ze by tych tvariciek bola skoda :lol:

Nehovoriac o tom ze cierny cruze folie vpredu vzadu cierne 17-18 kola cista mafia :lol: :lol: :lol:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Kjub »

Ja som tiez za folie. Mal(mam) ich aj na Golfe, kde neni klima a je to citit. Teraz si ich idem supnut aj na Cruze, ktory je cierny s chromami, takze sa to vzhladovo uplne hodi. A hlavne to sukromie-vsetci vidia co v aute robim... :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“