Dovolená 2008

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já vám to neberu, jen jsem napsal svůj prostý názor ;) Nicméně co mě nejvíc štve a proč jsem se vůbec zapojil do diskuze o tématu Maso NE na iDNESu bylo to, že chování leckterých Čechl je tak křupanský, že to nejde tolerovat...kupříkladu přijede autobus se zájezdem, vyskáčou lidi a jdou baštit řízky a paštiky s lovečákem na terasu hotelové restaurace!!!Navíc v době, kdy zájezdy do hotelu s bazénem a s all inclussive stojí do 10 000 Kč a člověk se nemusí vůbec o nic starat. Dejme tomu, že jsou lidi, kterým vyhovuje trávit min. 2 hodiny denně u plotny a vařit z konzerv a pytlíků, ale takhle já si teda dovču nepředstavuju...přemýšlet, abych uvařil, místo toho, abych ležel na pláži déle, nebo šel na pivečko do hospody..... Například jak pojedu tu Francii, tak sebou budu mít pár konzerv na začátek a malej plynovej vařič na kartuši od Campingazu, ale pak není nic lepšího než čerstvé jídlo bez starostí....i kdyby to měl být fast-food. Jo a ještě si vezmu sklenici na víno, protože se těším na dobré víno na pláži při západu slunce.... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Hanzy píše:Rovnez jsem mel v planu Chorvatsko ale po tech jejich vymyslech co vymysleji na tak mam sto chuti z principu bojkotovat at si to hodi sulini ale v sere me to nebo bratranek koupil vysokychlostni 9m clun a planujem panskou jizdu a tu asi neodmitnu...hura na cesky v Chorvatsku... :D
Je pravda, ze v dnesnej dobe je to zbytocna diskriminacia a urobilo sa okolo toho len halooo. Na druhu stranu ma potesi (asi aj teba), ked tam bude menej ludi :lol: :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ivoš píše:... že chování leckterých Čechl je tak křupanský, že to nejde tolerovat...kupříkladu přijede autobus se zájezdem, vyskáčou lidi a jdou baštit řízky a paštiky s lovečákem na terasu hotelové restaurace!!!
Je pravda, ze minuly rok som mal taky par konzerv ale este som zopar aj domov doniesol, takze tento rok, uz nereme len zopar.
Inak pizza se dari mora nema chybu ;) a za podobny peniz ako tu.
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

tak ja jako vzdy Ukraine forever, Odesa - černe moře :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Ivoš píše:Já vám to neberu, jen jsem napsal svůj prostý názor ;) Nicméně co mě nejvíc štve a proč jsem se vůbec zapojil do diskuze o tématu Maso NE na iDNESu bylo to, že chování leckterých Čechl je tak křupanský, že to nejde tolerovat...kupříkladu přijede autobus se zájezdem, vyskáčou lidi a jdou baštit řízky a paštiky s lovečákem na terasu hotelové restaurace!!!Navíc v době, kdy zájezdy do hotelu s bazénem a s all inclussive stojí do 10 000 Kč a člověk se nemusí vůbec o nic starat. Dejme tomu, že jsou lidi, kterým vyhovuje trávit min. 2 hodiny denně u plotny a vařit z konzerv a pytlíků, ale takhle já si teda dovču nepředstavuju...přemýšlet, abych uvařil, místo toho, abych ležel na pláži déle, nebo šel na pivečko do hospody..... Například jak pojedu tu Francii, tak sebou budu mít pár konzerv na začátek a malej plynovej vařič na kartuši od Campingazu, ale pak není nic lepšího než čerstvé jídlo bez starostí....i kdyby to měl být fast-food. Jo a ještě si vezmu sklenici na víno, protože se těším na dobré víno na pláži při západu slunce.... ;)
Sám si pěkně odporuješ. Nejdříve kritizuješ jak se ostatní cpou řízky a potom sám se pochlubíš, že si bereš konzervy do Francie, kde je hospoda na každém rohu a benzinky jak bys met. Možná bych pochopil tvůj příspěvěk, kdyby jsi jel někam do hor na samotu, ale do Francie ?
A nakonec poslední dovětek. Ano jsme paštikáři, protože naše platy jsou poloviční oproti ostatním. Já osobně jezdím do hotelu a měli by jste vidět, jak se na polopenzích bere jídlo do kapes, a odpovědně napíši, že Češi to nejsou, ale ty zazobaný Němci a důchodci k tomu.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ale já napsal, že ji je beru na začátek..tj. na cestu do Francie, abych se nikde moc nezdržoval...ve Francii si užiju kulinářské specialitky :lol:
Ohledně Němců...nikoho jiného než Čechy jsem do igelitek jídlo brát neviděl, proto mám názor jaký mám. To je celý. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Bergman píše:A nakonec poslední dovětek. Ano jsme paštikáři, protože naše platy jsou poloviční oproti ostatním. Já osobně jezdím do hotelu a měli by jste vidět, jak se na polopenzích bere jídlo do kapes, a odpovědně napíši, že Češi to nejsou, ale ty zazobaný Němci a důchodci k tomu.
Tak s tím naprosto souhlasím. Nevím jak kdo, ale já rozhodně neberu výraz "dovolená" jako že si vezmu jen pár hader na sebe a do peněženky kreditku s kopou peněz a budu utrácet co hrdlo ráčí. Ne, že bych to na těch 10 dní neutáhl, ale pak bych neměl na jiné a mnohdy důležitější věci. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Každej bere dovolenou jinak ;) Já si třeba představuju dovolenou tak jak popisuješ, že ti nevyhovuje a tobě jinak, ale ve finále budem spokojeni oba ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Rovnez jsem mel v planu Chorvatsko ale po tech jejich vymyslech co vymysleji na tak mam sto chuti z principu bojkotovat
Nemusis, dopoledne psali, ze uz to Chorvati odpiskali (prozatim):

http://www.novinky.cz/clanek/141628-ces ... idlem.html


PS: K tematu "jak usetrit na dovolene" mam dobre minenou radu - nikam na dovolenou nejezdit a zarucene usetrite nejvic! ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

SkylineGTR píše:to Hanzy: A kdy tam pojedeš??? Bylo by fajn zajít na pivo v Chorvatsku. :lol:
No jedu jindy mel jsem v planu vyjet ted posledni tyden v cervnu ale jeste uvidim tredba ted je tam pekne hnusne pocasi a to tam ma Ivos rodice a myslim ze jim to moc nevyslo coz je velka skoda a proto tvrdim sve ze velke planovani je toliko na hovno dobre jest... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Ivoš píše:Každej bere dovolenou jinak ;) Já si třeba představuju dovolenou tak jak popisuješ, že ti nevyhovuje a tobě jinak, ale ve finále budem spokojeni oba ;)
Přesně tak. Spokojení budem. A takový sraz je dobrá dovolená... :lol: :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hanzy: U Gradacu, kde jsou naši je prej krásný počasí podle jejich slov ;)

Skyline: No jistěěěěéééééé ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Oni su tam uz teraz? :shock: Ale ked je tu tak teplo tak tam musi byt uz voda ok :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Příspěvek od skip63 »

-peha- píše:No jó tak od 29.6. týden v Liptovskom Jáne s Táničkou a potom ješte týden sám :lol: Potom asi návšteva známich v Beroune tak na týden no a rúzné výlety po SR hlavne kúpaliska a ZOO :lol: :lol:
:lol:
Ahoj
To je škoda že do toho Berouna nejedeš dřív pač ja stravím dovču asi 22 km od Berouna jen ten termin je špatnej ja tam budu od 17do29 pak mam volno až v srpnu.Ale kdy bys napsal kdy přesně v Berouně budeš možna že by se mi podařilo v praci ukecat aspon volnej vykend aspon bych tě měl možnost poznat srazy mě nevychazej a na slovencko se už vubec nedostanu
Fiat Brava 1,2 16V červena r.v.99
Nexia GTX 16V Hatchback3 bilá r.v.96
predtim favo 136L r.v.90
Odpovědět

Zpět na „POKEC“