rezonator narast hluku

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

OK... idem zmazať môj príspevok... :lol:
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 318
Registrován: stř čer 29, 2005 11:25
Bydliště: Borohrádek, okr. Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Jura »

Pokino píše: ... a uz opustam toto forum lebo tu sa nenajde normalny clovek....zdar
Hmm - asi to tak bude lepší. Svoji flame založ někde jinde, kde Tě vyslyší někdo tobě podobný. Třeba se pak dostaneš velmi blízko ke 100 kW, myslím, že bude stačit vylepit např. samolepku "No Fear" a je to doma.
Jura Obrázek
Lacetti (vlastně "přechodný typ" Chevrolet Nubira) Sedan 1.8 CDX, MY 2004, barva 68U Melange Beige, od 2/2008 LPG
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

Ach jaj, všetci sú blázni len ja som lietadlo :lol:
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Pokino tak ahoj ale fakt ako sa tu piše vyššie si trochu mimo :( skus sa pozrieť na TUZING alebo ako sa tomu vravý TESCO TUNING. Dufam že sa to teba nedotkne ale matematicky pridavať výkon 5-8-4 kW sa neda, všetko teba zosuladiť a ak to nieje možno to skôr uberie z výkonu. Voľakedy som sem dal navod z GM upravu motora 2,5Turbo z Chev. Cobalt a bolo to na cca 25 stranok v PDF a hoooodne penazíííí. Ak chceš dam to na rapid a pošlem ti link
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tak jsem si to teda precetl
jedna perla za druhou a v podstate spousta nepresnosti ze kterych prameni stav nasranosti vsech.
sportovni filtr samozrejme pridava trosku vykonu to je jednoznacne.nevim kolik ale urcite trochu ano(lepsi plneni vzduchem-lepsi horeni)svicky asi taky pomuzou horeni ovsem zalezi jake jsou pouzity.
ladeny vyfuk -to je kapitola sama pro sebe a v nekterych pripadech pridava taky vykon ovsem opravdu jsou to asi jen 2-3 kone a jeste zalezi na typ motoru.
chip u obyc benzinu pridava cca polovinu toho co by pridal na TDI a to je FAKT tim je mysleno ze u benzinu zvednout vykon neni tak vyrazne takze u tveho motoru to da tak 7-10 kw plus minus.
jo a jeste to ze ti to ve 3 tisicih ot jeste zatahne je normalni je tam dvojite sani a to se ve 3 tis otevira a meni se pribeh sani-to ma za nasledek probuzeni motoru.jestli jsi to do ted necitil tak jsi jen udelal takove upravy ze se motor dostal na svuj standartni vykon.
skoda ze uz jsi z tohoto fora odesel.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

Len poznamka, ak som to pochopil spravne tak mal len vymeneny koncovy tlmic vyfuku, to by som nenazyval ladeny vyfuk.

A stav nasranosti nepramenil z malych nepresnosti, ale zo sposobu vyjadrovania Pokina stylom vsetci viete hovno a ja som kral (a na nejake dokazy kaslat, najlepsie cisla su tie vycucane z prstu ...)
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 318
Registrován: stř čer 29, 2005 11:25
Bydliště: Borohrádek, okr. Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Jura »

phalanx píše:...A stav nasranosti nepramenil z malych nepresnosti, ale zo sposobu vyjadrovania Pokina stylom vsetci viete hovno a ja som kral (a na nejake dokazy kaslat, najlepsie cisla su tie vycucane z prstu ...)
Pokino píše:... pozri sak klidne hovorte vase nazory ale neskusajte ma presviedcat o... ...lebo tu sa nenajde normalny clovek...
Amen :!:
Jura Obrázek
Lacetti (vlastně "přechodný typ" Chevrolet Nubira) Sedan 1.8 CDX, MY 2004, barva 68U Melange Beige, od 2/2008 LPG
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“