kontrolka nouzové zasoby paliva

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka nouzové zasoby paliva

Příspěvek od FoXo »

Ahoj
Az teraz som si vsimol ze som v sekcii Tico sorac. Nevsimol som si to mal som pocit ze som vo vseobecnom vlakne a nechcel som zbytocne robit novy prispevok. Dik za upozornenie :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Reklama
 

MACHINE
Příspěvky: 139
Registrován: stř led 14, 2009 20:14
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka nouzové zasoby paliva

Příspěvek od MACHINE »

nahodou som narazil na dokaz ze sa kontrolka nudzovej zasoby paliva predsa do tica montovala. Lenze do verzii urcenych pre americky trh (myslim).

http://www.mrbillscars.com/DealerFiles/ ... tingID=303
MACHINE
Příspěvky: 139
Registrován: stř led 14, 2009 20:14
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka nouzové zasoby paliva

Příspěvek od MACHINE »

nedavno som ostal visiet...nastastie kusok od domu a to len preto ze som sa riadil svojimi vypoctami, ze ked rucicka dojde na cervenu ciarku, mam v nadrzi este 10 L = 200 - 250 km...najazdil som na rezerve asi 70-80 km a potom to zhaslo...tak mi vychadza ze este par litrikov v nadrzi ostalo ale uz to neni schopne ich cucat, alebo ma nadrz ozaj len 25 L.
Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka nouzové zasoby paliva

Příspěvek od tulen »

takže čidlo na rezervu v nádrži skutočne je, je to ten valček z ktorého ide zelený kábel (v nádrži obalený hnedým puzdrom) ale končí zabalený v izolačnej lepiacej páske, nechápem prečo neni vyvedený až do konektoru v aute pod zadnými sedačkami, takže kto chce mat kontrolku rezervy stačí mu len prepojiť vývody na zadnej strane prístrojovky ale potom musí demontovať nádrž a potiahnuť zelený kábel do prístrojovky :idea:
Přílohy
SNC00120.jpg
SNC00120.jpg (191.8 KiB) Zobrazeno 1703 x
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
Odpovědět

Zpět na „TICO“