Poruchy orlanda

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Mefisto »

Ja se pojistuju u epojisteni.cz
Vyberu si to co me vyhovuje pomer cena a sluzby.
Reklama
 

Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od dadif »

Bohužel, špatná zpráva...
Kontroloval jste si někdo z vás, kdo máte měněný plastový prahy kvůli odírání laku na hranách zadních dveří, jak jsou na tom?
Já ano a výsledek je, mírně řečeno, znepokojující. Spíš by se mi ale chtělo napsat, že jsem nasr....! :evil:
Zkrátka, hrany dveří i prahy už jsou zase odřený, budu s tím muset co nejdřív zajet, nebudu to tentokrát nechávat až na servisku, která mě čeká v červenci, nakonec bych to ještě nestihnul v záruce, jak se znám...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Budvyk.cz
Příspěvky: 610
Registrován: stř led 11, 2012 20:17
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Budvyk.cz »

Tak jsme na tom podobně. Mně už to jednou měnili a opět to mám odřené -i :twisted:
Budvyk.cz

Škoda 125 GLS
Favorit 136 LS
Hyundai Lantra combi 1,6 16V
Peugeot 307SW 2Hdi
Hyundai i30CW 1,6 16V (nyní)
Chevrolet Orlando 1,8LTZ (nyní)
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od dadif »

No, tak to mě na jednu stranu těší (teda, ne že bych to přál i dalším).
Mohlo by to ale znamenat snažší vyjednávání se servisem, když nebudu sám, u koho se problém opakuje...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Joztar »

ja som nastastie ziadne odrete dvere zatial nespozoroval ... rv 2012 nabehane cez 10000km
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od smire666 »

Hmm, hneď ako sa k autu dostanem, opäť to pozriem -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Obelix »

dadif píše:Bohužel, špatná zpráva...
Kontroloval jste si někdo z vás, kdo máte měněný plastový prahy kvůli odírání laku na hranách zadních dveří, jak jsou na tom?
Já ano a výsledek je, mírně řečeno, znepokojující. Spíš by se mi ale chtělo napsat, že jsem nasr....! :evil:
Zkrátka, hrany dveří i prahy už jsou zase odřený, budu s tím muset co nejdřív zajet, nebudu to tentokrát nechávat až na servisku, která mě čeká v červenci, nakonec bych to ještě nestihnul v záruce, jak se znám...
Opravdu to u všech, kterým byly prahy vyměněny problém s odíráním rohů zadních dveří neodstranilo? Mám totiž kvůli tomu do pátku auto v Moto Morava a pokud to problém neřeší tak opravdu nevím co s tím... Možná by to i vysvětlovalo to, že mi řekli že plastové prahy rozhodně měnit nebudou, protože podle informací z centrály Chevroletu jsou i ty nové plast.prahy naprosto stejné jako ty původní (Chevrolet od začátku vyrábí stejný typ a nikdy ho jakkoliv neupravoval) a problém je pouze v seřízení dveří příp. ve špatně namontovaném plastovém prahu a že to stačí pouze seřídit. Původně jsem chtěl trvat na tom ať se prahy vymění, protože ty nové už jsou jiné a neodírají se, ale jak je vidět, tak mají možná pravdu... Můžete napsat všichni kdo to mají vyměněné v jakých servisech vám to měnili příp. číslo starého a nového dílu abych měl 100% jistotu, že díl je opravdu pořád stejný a že tím to tedy opravdu není?
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
Chevrolet L.A.
Příspěvky: 65
Registrován: ned pro 16, 2012 20:10
Bydliště: LANŠKROUN

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Chevrolet L.A. »

zdravím Lanškroun,máte nějakou fotku toho oděru?dík
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT,2012. LPG
předtím:Seat Ibiza 1,2,Seat Ibiza 1,5Porsche,Wartburg 353 limuzína- 2kusy
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od dadif »

Fotky a další informace jsou tady https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 9&start=90 už z loňska, vypadá to úplně stejně... -P
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Obelix »

Chevrolet L.A. píše:zdravím Lanškroun,máte nějakou fotku toho oděru?dík
Taky zdravím Lanškrouňáka, potkávám skoro každé ráno cestou do práce za volantem asi tvojí panímámu :D Jaká je spokojenost s automatem a kolik si to při jízdě po městě zbaští?

Jinak ty fotky oděru najdeš na tom odkazu od dadifa. Já sám jsem to nefotil, ale vypadá to naprosto stejně a předpokládám že to bude v podstatě stejné u všech aut. Toho místa je tam hodně málo a prostě se to za určitých okolností dotýká. Trvalé řešení jak to tak vypadá asi neexistuje, protože to nejspíše souvisí i s tím jak ten plast v souvislosti s teplotami a pohyby karoserie během jízdy pracuje... Uvidím jestli to dokáží v Moto Morava nějak seřídit a dám vědět jak to dopadlo.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
peterv
Příspěvky: 220
Registrován: sob črc 02, 2011 13:33
Bydliště: Michalovce

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od peterv »

Ja tam zatiaľ odreté nič nemám.
Orlando má 2 roky, 45 tis. km.
Škoda 130 Rapid
Škoda Fabia Combi 1.4 16V
Škoda Fabia Combi II 1.6 16V
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ biela
Obrázek
Uživatelský avatar
Chevrolet L.A.
Příspěvky: 65
Registrován: ned pro 16, 2012 20:10
Bydliště: LANŠKROUN

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Chevrolet L.A. »

Obelix píše:
Chevrolet L.A. píše:zdravím Lanškroun,máte nějakou fotku toho oděru?dík
Taky zdravím Lanškrouňáka, potkávám skoro každé ráno cestou do práce za volantem asi tvojí panímámu :D Jaká je spokojenost s automatem a kolik si to při jízdě po městě zbaští?

Jinak ty fotky oděru najdeš na tom odkazu od dadifa. Já sám jsem to nefotil, ale vypadá to naprosto stejně a předpokládám že to bude v podstatě stejné u všech aut. Toho místa je tam hodně málo a prostě se to za určitých okolností dotýká. Trvalé řešení jak to tak vypadá asi neexistuje, protože to nejspíše souvisí i s tím jak ten plast v souvislosti s teplotami a pohyby karoserie během jízdy pracuje... Uvidím jestli to dokáží v Moto Morava nějak seřídit a dám vědět jak to dopadlo.


S automatem spokojenost,spotřeba po městě kolem 11l co jezdíme na plyn tak spotřebu nějak neřeším.
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT,2012. LPG
předtím:Seat Ibiza 1,2,Seat Ibiza 1,5Porsche,Wartburg 353 limuzína- 2kusy
Uživatelský avatar
Chevrolet L.A.
Příspěvky: 65
Registrován: ned pro 16, 2012 20:10
Bydliště: LANŠKROUN

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Chevrolet L.A. »

Obelix píše:
Chevrolet L.A. píše:zdravím Lanškroun,máte nějakou fotku toho oděru?dík
Taky zdravím Lanškrouňáka, potkávám skoro každé ráno cestou do práce za volantem asi tvojí panímámu :D Jaká je spokojenost s automatem a kolik si to při jízdě po městě zbaští?

Jinak ty fotky oděru najdeš na tom odkazu od dadifa. Já sám jsem to nefotil, ale vypadá to naprosto stejně a předpokládám že to bude v podstatě stejné u všech aut. Toho místa je tam hodně málo a prostě se to za určitých okolností dotýká. Trvalé řešení jak to tak vypadá asi neexistuje, protože to nejspíše souvisí i s tím jak ten plast v souvislosti s teplotami a pohyby karoserie během jízdy pracuje... Uvidím jestli to dokáží v Moto Morava nějak seřídit a dám vědět jak to dopadlo.
Tak to máme taky odřené,počkám na tvoji odpověd z Moto Morava a pak se rozhodnu co s tím -P
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT,2012. LPG
předtím:Seat Ibiza 1,2,Seat Ibiza 1,5Porsche,Wartburg 353 limuzína- 2kusy
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Hana »

Nevím jestli se to tu náhodou už nepsalo (pročítat vše se mi nechce ;) ) a proto se Vás ptám- řešil někdo puchýře na litých kolech? Čeká nás druhá serviska a tak hledám vše co v rámci garančky budu chtít odstranit. Na kolech se mi dělají puchýře, které se odlupují. Taky budu znovu požadovat výměnu chromové lišty u pátých dveří, protože se opět loupe -P -P -P a to nemluvím o vnitřním ventilátoru topení-když ho pustím víc, tak v něm začne divně skřípat (zřejmě ložisko). :roll:
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od smire666 »

V pondelok ráno idem do Fancaru, dostal som termín na výmenu simmerringu na poloosi. Počas dňa bez dverí mi zistili netesnosť... Záručná oprava ;)

Edit: simmering vymenený v rámci záruky -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“