MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Dusic píše:Jeste malickost...Kalendar akci,srazu apod. ? Je nekde k mani? Nenalezl jsem ani prislusne vlakno,nebo uz pro oci nevidim. :)
..................
Kolegáčku " Dusicu " :o) v obsahu fora najdeš v sekci " srazy " vše potřebné k účasti na těchto akcích a rádi Tebe i s manželkou na některé nejbližší ... poznáme :o) :lol: / tou nejbližší akce bude jarní sraz ... t.z.v. " hlavní : Česko - Slovenský sraz Olšovec 2012 " a pak dle krajů a podobně ... toliko ve stručnosti s pozdravem všem na foru od " Vazouna a Aničky " :lol: :o) Ahojky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

2012.jpg
2012.jpg (13.55 KiB) Zobrazeno 3789 x
Krásné vánoce.gif
Krásné vánoce.gif (128.2 KiB) Zobrazeno 3789 x
......................
Toto vše :o) co na těchto Vánočních a Novoročních přáníčkách ... :o) psáno jest :lol: to Vám všem přeje upřímně :lol:
kolega a kamarád ... Vazounek s Aničkou :PP: Ahoj
Dusic
Příspěvky: 40
Registrován: pát pro 09, 2011 19:04
Bydliště: Kokořínsko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Dusic »

Mam velkou prosbu na vsechny Matizkare....pokud nekdo mate doma,nebo znate odkaz na elektronickou formu knihy "jak na to Matiz 72." prosim ozvete se mi na mail,popripade mi poslete link.

objednal jsem si papirovou verzi a dnes mi z nakladatelstvi napsali,ze bohuzel doslo k nezname chybe a knihu mi poslou az po novem roce.Coz je fajn.....problem je ten,ze nechci riskovat rozvody a oleje. Pokud jste nekdo z okoli Mlade Boleslavi a nabidnete mi svou papirovou "Matiz bibli" rad ji odkoupim.Tez poslu bez reci prachy na ucet tomu,kdo mi posle ten funkcni odkaz......Mam jeste zitra cas,pak uz jsou vanoce. :(

Predem diky vsem ochotnym a opravdu to nemam kvuli tomu,ze bych setril..jak jsem v nadsazce psal v jinem postu. :)

S pozdravem Dusič dusic@seznam.cz

jeste malickost...stacil by mi scan stranek o rozvodech a vymene oleje v motoru a prevodovce. :) i kdyz na vymenu oleje v motoru snad nepotrebuju manual. :) akorat ohledne mnozstvi,ale nekde jsem vycetl,ze 2,7l
Mazlicek Matěj 0,8i 2000 SE klimka,pytle,servo,elektricka okenka svestkova modr + protipsi uprava,aby nam ho nas pes nekde nezahrabal. :)

Mercedes W124 250TDT automat -plna naloz
Alhambra 1.9Tdi 96kW De luxe automat -plna naloz + 6xokna v el,dvojzonova klima,bufik na DO,vyhrivana okna,7mist atd
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Dusic píše:Mam velkou prosbu na vsechny Matizkare....pokud nekdo mate doma,nebo znate odkaz na elektronickou formu knihy "jak na to Matiz 72." prosim ozvete se mi na mail,popripade mi poslete link.

objednal jsem si papirovou verzi a dnes mi z nakladatelstvi napsali,ze bohuzel doslo k nezname chybe a knihu mi poslou az po novem roce.Coz je fajn.....problem je ten,ze nechci riskovat rozvody a oleje. Pokud jste nekdo z okoli Mlade Boleslavi a nabidnete mi svou papirovou "Matiz bibli" rad ji odkoupim.Tez poslu bez reci prachy na ucet tomu,kdo mi posle ten funkcni odkaz......Mam jeste zitra cas,pak uz jsou vanoce. :(

Predem diky vsem ochotnym a opravdu to nemam kvuli tomu,ze bych setril..jak jsem v nadsazce psal v jinem postu. :)

S pozdravem Dusič dusic@seznam.cz

jeste malickost...stacil by mi scan stranek o rozvodech a vymene oleje v motoru a prevodovce. :) i kdyz na vymenu oleje v motoru snad nepotrebuju manual. :) akorat ohledne mnozstvi,ale nekde jsem vycetl,ze 2,7l
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Odpověděl jsem mu e-mailem ... jakou formou jsem ochoten mu pomoci ... ahoj Vazoun :o) -i
Dusic
Příspěvky: 40
Registrován: pát pro 09, 2011 19:04
Bydliště: Kokořínsko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Dusic »

Vse nej k vanocum a at vam vsem i vasim pidiautum Jezisek najezi nejlepsi maziva,pohodu a spousty spolenych kilometru.

Dusič a Hanka
Mazlicek Matěj 0,8i 2000 SE klimka,pytle,servo,elektricka okenka svestkova modr + protipsi uprava,aby nam ho nas pes nekde nezahrabal. :)

Mercedes W124 250TDT automat -plna naloz
Alhambra 1.9Tdi 96kW De luxe automat -plna naloz + 6xokna v el,dvojzonova klima,bufik na DO,vyhrivana okna,7mist atd
Dusic
Příspěvky: 40
Registrován: pát pro 09, 2011 19:04
Bydliště: Kokořínsko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Dusic »

Takze uz mam s Matejem prvni dvoutisicovku v noze.Musim priznat,ze zabavnejsi auto jsem jeste nemel...Nebojim se neco odejde,i kdyby,tak neva,protoze cena dilu je smesna.Rozhodl jsem se,ze muj Matej prozije neklidnou testovaci cast sveho zivota,kdy pro nej nebude existovat zadne tabu krom Crash testu...Alhambra chudak odpociva v garazi a premyslim o jejim prodeji..Matysek neni rodinne auto,ale na jizdu do prace a na nakup a hlavne na vyblbnuti idealni...akorat bych v tom nechtel nikdy bourat,protoze i pres vsechno presvedcovani neverim v bezpecnost...tak tenke plechy a vubec pevnost materialu je strachnahanejici...ale nekoupil jsem si ho na to,abych v nem boural,nebo vozil rodinu..od toho je velke kombi s hvezdou.a pokud to prijde,tak me uz to urcite trapit nebude.. ted nejaka data....nakup dilu v auto Krc cca 10,000,- obsahujici silenbloky,termostat,prachovky,tesneni,svicky,predni raminka,rozvody,filtry,vyfuk mimo kat,hovadinky jako zasterky,bocni listy,vodni pumpa,gufera a vubec temer komplet gumovy veci..olej koupen u Fuchse 10W40 s molybdenem...vetsinu uz jsem na auto nandal svepomoci,takze investice minimalni v pomeru k jinym autum.....auto splnuje vsechny mnou zadane pozadavky na jednicku..spotreba 6-6,5l prumer...kdyz se podivam do technicaku,tak pohoda...vychvalovane TDIcko..na stejnych trasach 7l...je jasny,ze na dvakrat vetsi a dvakrat tezsi auto je to super,ale kdo tady breci,tak at si to TeDeIcko koupi a uzije si komfort a velikost za trikrat vetsi provozni a desetkrat vyssi porizovaci naklady (mysleno cenou nahradnich dilu a sluzeb..Matiz koupen za 20tis, Alhambra 170tis temer stejny rok atp.). Jezdim 70 kilasku denne prace a zpet z toho pulka po dalnici,kde jezdim 120km/h + vylety k rodine atd....jsem spokojen.Zkousel jsem maximalku na dalnici a musim rict,ze bych tipnul spotrebu hoooodne pres 10l/100km...Tachometr mi ukazoval 170 a GPS 157...temer byl videt pohyb rucky palivomeru....pri trase cca 50km s plynem na podlaze,kdy v kopcich dejchal a znatelne ubiral mi utekla 1/4 nadrze pri velikosti nadrze +-35l je 1/4 +-8,75l...coz je +-17,5l/100km. Mam to auto hlavne na hrani,takze testuju ne minima,ale limity komplet.Naklony v zatackach bych prirovnal k Wartburgu,coz je fajn,protoze nez auto uklouzne,tak uz je noha z plynu a clovek se boji..uskakovani je relativne čitelné a celkove jizda neni nepredvidatelna,krom bocniho vetru.servo fajn,skoda,ze pri vyssich rychlostech nevypina.Sedacky..spatny kvuli nizke operce..uz,abych tam mel ty dvojkove..jinak pro ridice vic mista nez ve Fabce..hlavne diky korejcum za takto reseny stredovy tunel,kdy me netlaci na holeň.Tot zatim vse..pokud se nejaky silenec docetl az sem,mel bych na nej prosbu...kdyby se nekomu doma valel koleckovy ovladac na vysku svetel (mam diru v palubce a Matej neovlada svoje oci) ozvete se mi na muj mail,ci skrz SZ a jsem ochoten zaplatit nejakou tu kacku dle dohody..Diky a at stale zni ševeleni tria Azurito
Mazlicek Matěj 0,8i 2000 SE klimka,pytle,servo,elektricka okenka svestkova modr + protipsi uprava,aby nam ho nas pes nekde nezahrabal. :)

Mercedes W124 250TDT automat -plna naloz
Alhambra 1.9Tdi 96kW De luxe automat -plna naloz + 6xokna v el,dvojzonova klima,bufik na DO,vyhrivana okna,7mist atd
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od mino »

-i :PP:
Škoda Roomster TSI
Vojta

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vojta »

Tak doufám, že Matýska dovezeš ukázat na Olšovec :D
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Vojta píše:Tak doufám, že Matýska dovezeš ukázat na Olšovec :D
.......................
Neměj obavy partafíro Matiz clubu :o) také jsem kolegáčka z branže Dusika, -i již zval na hlavní sraz: Česko-Slovenský v pořadí VII. -i tak doufám že přijede :lol:
Dusic
Příspěvky: 40
Registrován: pát pro 09, 2011 19:04
Bydliště: Kokořínsko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Dusic »

Mno vy mi davate...ten Olsovec pisu do kalendare,ale....musel bych dat 292km do obliceje tam a pak to same zpet...uvidime...preci jen na to nejsem sam a manzelka je pro me posledni instance,takze pokud ona rekne ano,tak doklopytame...Aby se muj Matej pred tema vasema nestydel....vsichni mate urcite nablyskany a udrzovany mladiky a muj opryskanej harcovnik ma mnoho sramu a liseje.Mno kazdopadne to hned nezamitam a budu o tom velmi premyslet.
Krasny den a at nam to vrni

Dusič
Mazlicek Matěj 0,8i 2000 SE klimka,pytle,servo,elektricka okenka svestkova modr + protipsi uprava,aby nam ho nas pes nekde nezahrabal. :)

Mercedes W124 250TDT automat -plna naloz
Alhambra 1.9Tdi 96kW De luxe automat -plna naloz + 6xokna v el,dvojzonova klima,bufik na DO,vyhrivana okna,7mist atd
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Dusic píše:Mno vy mi davate...ten Olsovec pisu do kalendare,ale....musel bych dat 292km do obliceje tam a pak to same zpet...uvidime...preci jen na to nejsem sam a manzelka je pro me posledni instance,takze pokud ona rekne ano,tak doklopytame...Aby se muj Matej pred tema vasema nestydel....vsichni mate urcite nablyskany a udrzovany mladiky a muj opryskanej harcovnik ma mnoho sramu a liseje.Mno kazdopadne to hned nezamitam a budu o tom velmi premyslet.
Krasny den a at nam to vrni

Dusič
A to si kolegáčku myslíš :o) že já to mám blíže ? :o) Vazoun :lol:
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Skodovak »

Tady je to nějak mrtvé, chtělo by to oživit :mrgreen:
Jinak hlásím se mezi Matýskáře, od neděle mám taky tohle supr vozítko, r.v. 1998, najeto 147t a nějaké drobné, po prvním majiteli. Krásný stav, týden s ním jezdím do školy, a hned jsem se zamiloval. Ten jen tak z domu nepůjde!! :mrgreen:
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím a vítám " Skodovaka " mezi Matizáky a přeji ještě spousty tisíců naježděných kilometru bez nehod a trablů. Pokud bys měl zájem se stát členem " Matiz clubu " obrat' se na partafíru našeho clubu " Vojtu " a domluvíte vše potřebné.Měj se pěkně
podle mého názoru, je nutné omladit naše řady. Ahoj " Vazoun " :o)
......................
Člen Matiz clubu reg.č. 20 :P
Matiz SE/II.08 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2014
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od V.Brousek »

podle mého názoru, je nutné omladit naše řady. Ahoj " Vazoun "


-i Ahoj Vazoune, ty jsi přece mladý :o)
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Skodovak »

V.Brousek: Z mého pohledu je nutné je spíše rozšířit, a oživit :mrgreen: Z Matesů se stávají auta, které se můžou zdravit bez toho, aby si vypálily žárovky nebo tě bolela ruka od mávání. Chce to oživit Matýskářskou komunitu. :D :PP:
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“