OLŠOVEC 2012 - POKEC

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Veruli2
Příspěvky: 567
Registrován: ned bře 18, 2012 19:07
Bydliště: JmK

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Veruli2 »

:cry: Jste horší než ženské... proč si všechno hned moc berete?
Renault Megane 1,4, r.v. 1998, Šedý blesk, dokud stále jezdí - nevzdám se ho
Chevrolet Aveo 1,2 16V r.v. 2011, mimísek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Jarik »

Už se popralííííí :lol: :lol: :lol:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od FoXo »

Na koho mam pustit mojho dnesneho velhada kralovskeho ? :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Vojta

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Vojta »

lomngi píše:Vojta ,možeš byť kludný na Maníne ti už zavádzať nebudem.. :PP: :PP:
Mě na srazech vadil pouze jediný člověk a to Ty jsi rozhodně nebyl. Já maximálně uznávám a hodnotím, že jsi pro propagaci Chebroletu a AVEA zvlášť udělal moc. Ale příliš aktivity někdy škodí. Tyto srazy byly vždycky spíš rodinného typu a pokud vím, většině účastníků zavedený styl vyhovoval. Většina účastníků přijížděla s naprosto seriovými auty a všechny ty soutěže se vlastně týkaly jen pár jedinců. A vždycky z toho bylo zle, protože se vybíraly peníze na ceny a náklady. A i když se udělalo vyúčtování, stejně z toho bylo zle. To víš sám nejlíp. Tyhle akce patří spíš na tuning srazy. Je moc hezké, že se staráš o propagaci srazu, ale proč jménem AVEO fanclubu? Proč jen Chevrolety?
A pokud Ti vadí důchodci, můžu Tě ujistit, že na žádný sraz pořádaný AVEO fanclubem určitě nepřijedu. Budu sedět v kroužku a háčkovat (jak píšeš výše). A nepřijedu ani v případě, že tam na zahájení srazu bude hrát symfonický orchestr korejskou hymnu, vystoupí mažoretky a ceny do soutěží bude předávat koejský prezident, kterého Ty osobně pozveš.
A víc se k tomu nemíním vracet.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od ladinek »

To máte takovou cestovní horečku? :D Stejně na sraze všichni pokecáte tak co řešíte :PP: takovou nervozitu jako Vy nemám ani já a to mám zítra státnice, takže jen pozitivně -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od smire666 »

Neviem, čo tu blbnú, výhody z partnerstva napríklad s takým Carmaxom požívajú nielen Aveáci...
Možno že zrazy bývali "rodinným podnikom," no doba sa mení a to so sebou niečo prináša :PP:
Naposledy upravil(a) smire666 dne pon kvě 14, 2012 09:06, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Tsoenami »

Jsme všichni co mají rádi auta proto tu i jsme a na značce ani barvě nezáleží :PP:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od tomask »

Vojto a Lomngi dnes jste tomu dali korunu !!!
Jeden nedělá nic a druhý příliš, vyložte si to klidně po svém.
Dopadne to tak, že se urazíte a přestanete chodit na srazy (Olšovec a Manín).
Podle mě jsou srazy fajn, jedu na ně poprvé a těším se na lidi které jsem už osobně spoznal a těším se na další.
Myslím že srazy budou i další a je jedno kto bude organizovat, a jak napsal Ladinek máte asi cestovní horečku.
Na letáky pište sraz Olšovec nebo Manín a vynechte značku aby se náhodou někdo neurazil jak malý kluk.
Klidně přijedu VW-genem a za rok budeme jezdit na Dacii, VW, Hyundai, Škoda atd.... aby jsme se někoho nedotkli.
Těším se na všechny co přijedou :PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Vazoun »

Přátelé a kamarádi ... :o) já s Aničkou, jsem se poprve zúčastnil " Daewoochevrolet " srazu , v roce 2007 pořádaný Matiz clubem který do Hlinska v Čechách na jeden den svolal parták Vojta. Od té doby se dá říci, že jezdíme na srazy pravidelně i vícekrát do roka. Za ty roky, jsem poznal s Aničkou spoustu " Vás přátel , kamarádů a kamarádek " a přejeme si, aby tomu tak bylo i nadále. Těšíme se na všechny ty co již roky známe :o) ale hlavně také na nové tváře . Jsme vděčni , za každý zorganizovaný sraz který se vydaří tak či onak. Každý organizátor si podle nás -i zasluhuje uznání a úctu a takových lidí je nutno si považovat. Patřím věkem, mezi ty nejstarší členy Daewoo-chevrolet fora či clubu a jsem uznalý vůdči každému :o) -i necht' dorazí třeba i na té zmíněné tříkolce či koloběžce :lol: :o) Ahoj všem a v pátek " NASHLEDANOU " v plné polní :o) :lol: zdraví Vazoun a Anička :PP:
......................
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE/II.o.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U 38 -- STK+Emise do 07/2012
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Ivo R. »

tomask píše:Vojto a Lomngi dnes jste tomu dali korunu !!!
Jeden nedělá nic a druhý příliš, vyložte si to klidně po svém.
Nesouhlas, jak Vojta , tak Lomngi toho udělali pro srazy obrovský kus práce.
Ostatní je lepší snad ústně :PP: a né tady.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od lomngi »

Rád by som ukončil túto tému a zakopal vojnovú sekeru ...
Nikoho nechcem obviňovať a ani nedovolím aby niekto tvrdil , že Vojta nič nerobí, A že ja sa snažím diskriminovať ľudí ktorý majú Daewoo. Kto ma pozná vie že to nie je tak.
Týmto sa ospravedlňujem všetkým a hlavne Vojtovi. Včera mi trošku utiekli nervy a naštvali ma niektoré výroky čo napísal Vojta. Preto som reagoval tak ako som reagoval.
Ľutujem to a veľmi sa ospravedlňujem..
Proti dôchodcom absolútne nič nemám a na sraz beriem ďalších 2 so sebou. A veľa k tomu nechýba aby som bol dôchodca už aj ja.
Tak že ešte raz sa Veľmi ospravedlňujem všetkým ktorých som sa nijako dotkol.
Čo tak týka srazu Olšovec 2012.
Pár mesiacov s určitými ľuďmi sa snažím dojednať čo urobiť pre ľudí na sraze a ako spríjemniť pobyt na Olšovci.
Samozrejme že ide hlavne o to aby sme si kamarátsky pokecali a lepšie sa spoznali, a stretli sa tí ktorý sa už poznáme.
Ide hlavne o ľudí a potom až o Autá.
Napriek tomu som chcel pre tých ľudí niečo urobiť a potešiť ich nijakými vecnými cenami ako vďaku za to že tam prišli.
Na kolo nie je mojich schopnostiach zabezpečiť drobné vecné darčeky pre všetkých , Tak som snažil urobiť nijakú súťaž a rozdať ceny. Nechcem tu robiť z tohto srazu žiadny tuning sraz. To vôbec nemám v úmysle.
Mne je absolútne jedno kto a za čo dostane ohodnotenie a aká má auto.
Dôležite je urobiť niekomu radosť s tým že na sraze dostal niečo za niečo.
Keď bude kategória o najšpinavšie auto , alebo o najviac ojazdené pneumatiky, tak mne to vôbec nebude prekážať. Len chcem aby Vy všetci ste vybrali kto dostane nijakú hlúposť ako cenu.
Tak že ceny som zabezpečil , niektoré mám už doma. Carmax mi dnes telefonicky potvrdil účasť na sraze a prinesie do súťaže ako hlavnú cenu sud piva, plus 6ks špeciálne kefy na umývanie auta. Aby zas niekto si nevysvetľoval že je to len pre Chevrolet alebo Daewoo.
Ďalej mám pripravené a objednané 3 poháre s logom aveofanclubu. Možno niektorý budete zas namietať že prečo zas aveoklub. Tak vysvetlenie je také že som ich objednal ja a financujem ich ja z vlastného zdrojov. A venujem ich do súťaže..
potom sú tam nijaké malé vlajky chevrolet, a kľúčenky Wtcc- bohužiaľ Daewoo som nevedel zabezpečiť.
Potom ešte mám prísľub od jedného člena fóra že zabezpečí 10ks medailí k diplomom. meno člena nechcem zatiaľ zverejniť, aby som náhodou zas nenapísal niečo bez jeho súhlasu.
Ešte spoločnosť chevrolet Slovakia mi prisľúbil nijaké vecné ceny, a že mi ich pošle poštou. Zatiaľ ich nemám , tak keď budem ich mať na sraze ,tak ich venujem do súťaže ,bez ohľadu na to či niekto má Daewoo alebo Chevrolet.
Na záver chcem Vás poprosiť keď Vás napadne aké kategórie urobiť na sraze, a koho za čo odmeníme napíšte sz mne alebo Scorpionovi11 a aby sme mali ľahšiu prácu.
PS: kritizovať dokáže každý, tak teraz máte šancu aj pomôcť. – Ďakujem.
A tu je foto diplomu ktoré budú pripravené pre Vás. Kategorie budú dopísané.
Je to schválené od Carmaxu- ako sponzora srazu. tak zas skúste to pochopiť a nepísať niečo v tom zmysle že prečo tamnie je nijaké daewoo a podobné.
Přílohy
dip-1.jpg
dip-1.jpg (50.99 KiB) Zobrazeno 1886 x
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Scorpion.11 »

O.K. Jen chlap umí přiznat svou chybu, omluvit se, přenést se přes to a pokračovat v rozdělané práci ke spokojenosti všech -i Vždyť nakonec jsme stejně jedna velká rodina a tak to i zůstane -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Srry ze rusim vasi hadku :lol: ale pro vsechny z OSTRAVY

Sraz na Olsovec je v Sobotu 19.5.2012 v 8:00 na parkovisti pred ELECTROWORLDEM v SHOPPING PARKu.

Takze kdo jedete a nechcete jen sami tak Vas budem ocekavat... -i :PP:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Iacobus »

Vypravca píše:Ja idem z BB cez Blavu. Kde mam zist z dialnice D2 aby som nemusel kupovat dialnicnu znamku v Cechach?
Exit Kúty :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: OLŠOVEC 2012 - POKEC

Příspěvek od Vypravca »

Dakujem.
Hadam si Garmin poradi, ked mu dam prejazdovy bod Kuty.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“