Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od tomask »

Nic ve zlém ale komu není rady, tomu není pomoci.
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...hm to nase.., sakra kdyby už se tak prosadilo v legislativě třikrát a dost a pořádný flastr - kriminál, který by stál za to s nucenou prací například na výkopech na stavbách dálnic ap., třeba by klesly náklady na zemní práce při jejich výstavbě a pod dohledem dozorců se samopaly, jinak jeden den vězně daňové poplatníky stojí okolo 900 Kč, kamarád vyfotil zloděje bylo jich víc jak za bílého dne kradou okrasné poklice aut i s jejich RZ a dones to na PČR výsledek po dlouhém čekání 0!

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

Při vší úctě ,už mě celkem točí humbuk kolem Havla a srovnávat ho s Masarykem to už je příliš :roll: Na ostatní kteří se účastnili 89 se nějak zapomělo a na lidi ci cinkali se sere zvysoka,svůj názor na Havla si nechám pro sebe,ale ať mě to už ta televize a pod nedávkuje každou půl hodinu :evil:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...hm tomask, Tebe jsem přehlíd, byl jsi až na další straně, samozřejmě máš taky pravdu, nenechávat nic lákavého ve voze, těch šmejdů zlodějskech s ukrajiny, bulharska ap. je po parkovištích hafo a nejenom tam, taky u pump tam si skupina vytipuje řidiče napíchne pneumatiku a pak pomáhá s opravou a přitom kradou.

inu mějte se fajn a dávejte si pozor
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od J.Bad »

ladinek píše:Při vší úctě ,už mě celkem točí humbuk kolem Havla a srovnávat ho s Masarykem to už je příliš :roll: Na ostatní kteří se účastnili 89 se nějak zapomělo a na lidi ci cinkali se sere zvysoka,svůj názor na Havla si nechám pro sebe,ale ať mě to už ta televize a pod nedávkuje každou půl hodinu :evil:

No Ladínku konečně jeden správnej názor - dělají okolo toho strašně - dokonce padl někde názor že když vyjížděla lafeta z brány - začalo plakat nebe !! Prostě že i Bůh to cítí že odešel nadčlověk !!
Dovedete si představit co nás daňové poplatníky tohle stojí?? Nehledě na to že každý rok z toho určitě udělají svátek a tak bude den volna / což je velká pozitiva/ !!
Fakt už mě nebaví koukat v TV jak dokola opakují kdo umřel - co to bylo za čllověka - on taky nebrečel když odešel někdo můj blízký!!Zase takový nadčlověk co z něj dělají media nebyl!!Dostal se k moci - udělal amnestii - propustili mu kamarády - ty dostal na svá místa aby byl obklopen přáteli - jezdil na koloběžce po hradě...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

Já jen vzpomenu jak jsem babičku dávali do domova důchodců,trošku lepšího,bylo to jak byt,stálo to 12 000 měsíčně důchod měla necelých 8000kč,potom ji převezli do normálního to bylo hrůza,pak umřela,na pohřeb nebylo nechali jsme ji rozptýlit,předminulej rok odešel děda za dva měsíce babička ,jj to byla šupa.Takže nějakej Havel mě vůbec nezajímá.Platili se pohřby dva,Švagr zná chlapíka co vyřizuje pohřby i na splátky dělá to prý 70 procent lidí a on má tohle ,lidi by se měli probudit a začít trochu přemýšlet hlouběji.

ps:ten kdo se mnou nesouhlasí ,jeho názor mu neberu,ale nedává mi ten svůj jak ta hranatá věc na stolku.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...no vono to nejspíš je o tom, že každej si dnes " ohřívá " tu svou politickou polívčičku aby se správně ukázal a tak je dnes při vší úctě " přehavlováno ", dokonce si myslím, že Havel se sám obrací v hrobě, kde vlastně ještě není.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

jj s tím souhlasím,zjímavý jsou nějaký komentáře na novinkách cz.Ale chce to mezi řádky číst :D

Jinak Serpico,jestli si vzpomeneš na to moje parkování,tenkrát jsi mi pomohl s tím správním řízením,tak nic nepřišlo asi to vzdali /už je to přes rok/a jak jsem říkal,že tam jsou arogantní tak půl roku zpátku se tam chlapík naštval a prohodil židli tou skleněnou přpážkou -i Sice ho pak zklepetili,ale už ví ,že jsme taky lidi -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ppp »

Mna dnes, vlastne uz vcera nepotesilo, ze na mna v alze seru ako na placaty kamen.
Maju tam asi tak kvalitny software a pracovne postupy ako v inej nemenovanej organizacii.
Objednavka (do 24h, vsetko na sklade, bla bla bla) uz trci treti den niekde v prdeli. Keby si dali aspon velku reklamu, ze nerucia za nic ani za to ci to bude to troch rokov. Kolega co nieco objednaval az vecer (ja pred 11:00) uz mal veci na druhy den naobed. Cez telefon mi nevedia povedat na co sa caka, naco potom deklaruju, ze sa vraj mozem dozvediet stav objednavky, ved to ze je v prdeli viem aj bez telefonatu, a cez formular ani makke f. Beriem, ze su vianoce a zhon, ale zda sa ze u kolegu to neplatilo a nech potom nedeklaruju 24h. Kedze teraz po troch dnoch uz nema vyznam objednavat veci odinakial, necham to tam trcat do januara a potom tu objednavku vystornujem, kedze neverim ze moja obednavka bude vybavena do roku 2013.

no hura, takze som sa jeziska predsa len dockal, sice takmer po troch dnoch ale aspon pred vianocami :)
Naposledy upravil(a) ppp dne pát pro 23, 2011 07:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

u nas je veru zakon,ktory vyslovene zakazuje ponechávať doklady v odstavenom aute :P
Čo sa týka môjho názoru na Havla,tiež si ho nechám radšej pre seba,aby som sa niekoho nedotkol,tu na Slovensku sme ho,väčšina z nás nejako "nežrali" a nebrali,len včera ako som som v rádiu počúval prejav z nášho parlamentu,že vraj pán Havel bol slobodne a demokaticky zvolený prezident :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . To je nezmysel ako vráta,dobre si pamätáme ako to bolo,on nebol vôbec zvolený,práve jeho stúpenci odmietli naozaj voľbu,teda priamu voľbu občanmi,ale bol vnútený kooptovaným ponovembrovým parlamnetom,teda v podstate samozvaný pomocou jeho stúpencov.Žiaľ prvý naozaj zvolený a naozajprezident na území tohto štátu bol až Rudolf Schuster. Iste sú aj štáty,kde parlament naozaj volí prezidenta,ale tam im tu pravomoc niekto delegoval,buď občania v referende,alebo celá ústava bola schválena referendom,nie že si tú "právomoc" poslanci sami pre seba uzurpátorsky stanovia, vduchu tottalitných tradícii,ako tomu bolo aj u nás do r.1999,ten akt rozhodne som nepovažoval za voľbu ale postkomunistickú frašku a hlavu štátu ktorá z toho vzišla rozhodne nie za demokraticky zvoleného prezidenta,ale len za samozvaného generálneho tajomníka,lae pravda,kiež by nebolo iných problémov :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

P.S. Tu sme osobu pana Havla boli riešili pred nedávnom https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... &start=510
Krtku,pôjdeme tam hneď zajtra,alebo po sviatkoch bude času dosť ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od lomngi »

Serpico píše:...no vono to nejspíš je o tom, že každej si dnes " ohřívá " tu svou politickou polívčičku aby se správně ukázal a tak je dnes při vší úctě " přehavlováno ", dokonce si myslím, že Havel se sám obrací v hrobě, kde vlastně ještě není.
NIKON Nechcem dotknúť ,ale úplne s TEbou súhlasím.
Včera to presne vystihol môj 15 ročný syn.
Citujem:
Už mi to lezie na nervy. Všade je ten Havel.
keď zapnem tv je tam Havel. Zapnem pc je tam Havel otvorim Časopis zasa Havel, otvorim noviny zasa Havel.... - Keď niekto bude zvoniť tak ja už dvere otvárať nepôjdem. _-------????? Čo keď zas tam bude Havel.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Iacobus »

Myslím si Vojto, že uctenie pamiatky zosnulého prezidenta Havla daňových poplatníkov nezruinuje o nič viac ako tí rozkrádači ktorí ten ceremoniál organizujú. A myslím, že si zaslúži aby sa s ním národ (český aj slovenský) rozlúčil s náležitými poctami, lebo si ich zaslúži. Význam jeho osoby resp. osobnosti až teraz mnohým ľuďom dochádza, keď vidia aký politický a osobnostný hnoj máme vykydnutý vo vláde a parlamente. To, že sa médiá na tom priživujú ako hyeny, nie je Havlova chyba. Médiá nám ho vnucujú spôsobom až sa v ľudoch zobudí možnože už dávno zabudnutá nesympatia, lebo on sám bol podľa môjho názoru človek nevtieravý. Mali sme možnosť to zažiť celkom nedávno, po smrti Demitru bolo vďaka médiám "predemitrované" aj keď to bol určite skvelý chlap a nemohol za to. Takže nech Vašek odpočíva v pokoji a my pozerajme dopredu....
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Iacobus »

Pardóóón, už som asi prepracovaný :PP:
Videl som modrého Matízka a podvedome som reagoval na Vojtu, aj keď príspevok písal J.Bad.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol »

Poslední sbohem posílají tisíce bezdomovců statísíce nezaměstnaných a i miliony mrtvých v Jugoslavii po "humanitárním bombardování!"
Odpovědět

Zpět na „POKEC“