Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

Dnes se da sehnat elektron za cenu plechace, oboje novy, i kdyz u tech alu kvalita asi nebude nic moc, me by jich bylo na zimu lito proto mam plechy a neresim.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

milosh píše:Chrudosi to nepotesi, i kdyz lidi co maj privazany poklice tou elektrikarskou sponkou moc nechapu :roll:
Zkus se mrknout na aukru nebo po jinych bazarech a urco jety poklice sezenes treba za 500kc jako ja a vypadaj jak novy a jeste maj i logo opel :)

Jinak Vojto, ten seznam tip je ok a hlavne cenovka, my byli ve Stepanove, kam se taky jezdi na masaze atd ale tam to stoji 6500kc ale bez slevy ;)
Osobne sa mi nepaci tiez ked su puklice priviazane zvezovacimi pasikmi ale plni to svoj ucel. Po strateni par puklic to uz asi dam aj ja :) Inak to pomoze aj pri vandaloch typu ukradnem nech spravim niekomu radost. Ked su pripasikovane tak sa na to vyseru jedine ze by sli z nozom, stikackamy za ucelom robenia zla viacerim
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Vojta

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vojta »

FoXo píše:...Osobne sa mi nepaci tiez ked su puklice priviazane zvezovacimi pasikmi...
Já jsem to měl u Favorita vyřešeno na středový šroubek a byl klid :)
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od sandruš »

Mě dneska nepotěšil pohled na můj motor.. :cry: :cry:
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

....tak se na něj nedívej :lol: , ...hm ...no to je blbý, tak ho umej a pak uvidíš co kde teče a může měnit např. těsnění pod víkem ventilů a další, každopádně se to vyplatí budeš mít aspoň přehled

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ppp »

Ja som tiez privazoval puklice paskami a skutocne to pomohlo, raz som nabehol na obrubnik trochu nesetrne, nevsimol som si ze puklica uletela a jedna paska sa roztrhla, ale na druhej to drzalo potom este asi 10km nez som na to pred obchodom prisieil. Kedze to bolo PP koleso, tak to bolo bez sance si vsimnut inak.
Povodne som puklice neprivezoval ale potom som zacal, pretoze raz mi chceli slohnut nove zimaky na plechacoch, takze utrhli a pokrivili ciastocen jednu puklicu aby zistil ze ja na plechacoch mam positne skrutky. Paska by nahodneho zaujiemcu odradila, predsa len by musel hladat aspon nozik. Ale tento rok uz na ot kaslem. Skrutky som namazal najma tie poistne a dufam ze do jari nezhrdzaveju. Uz minule som na ne ledva nasadil orech.

Serpico dobra rada nad zlato. Vyberiem motor a dam do umyvacky riadu nie? :lol: :roll:
Len sa tam asi nezmesti. A platit XX euro v umyvacke na to aby naprskali trosku peny na ciste veko ventilov a zvysok proste neexistuje tak to fakt nemusim. Asi jedina umyvacka na slovensku ktora dokaze umyvat motory je v KE a aj tam to beru vapkou z metrovej vzdialenosti takze mozno tak po stej navsteve by zmizli posledne nanosy. Po 3 umyvaniach sa zmensili nanajvys o 1cm a aj to len tam kde boli tenucke zeby som ich utrel v pohode jednou kuchynskou utierkou.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...jo ppp to je smutná praxe aneb co si neuděláš sám..., já to meju arvou nebo tím co zrovna mám a pak wapem u známých v servisu a taky jsem to myl ve veřejných umývárkách nastříkal jsem si arvu a pak jsem najel dovnitř, ...jo je taky dobrý si zakrýt děravý místa u nesie to jsou větrací otvory na rozdělovači

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od tomask »

Říka se že motor by se mejt neměl ale ja ho taky nechávam umýt.
Co mám Cruze tak už 3x jsem ho nechal.
Jak píše Serpico, když to umeješ budeš to mít hezký a ještě i uvidíš odkud to přesně teče.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od chrudoš »

milosh píše:Dnes se da sehnat elektron za cenu plechace, oboje novy, i kdyz u tech alu kvalita asi nebude nic moc, me by jich bylo na zimu lito proto mam plechy a neresim.
Dnes uz samozrejme jo, ale ja kupoval Cruze v prvnim roce vyroby a prvni zimu, Cruze byl prvni s touto rozteci kol, takze litak stal pres 2000, plechac 900...dneska je to cenove nastejno, takze neni co resit, to je jasne, ale kdyz uz je mam...

A Tomask, jejizka si delam par let uz sam, takze to asi neklapne :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od sandruš »

tomask píše:Říka se že motor by se mejt neměl ale ja ho taky nechávam umýt.
Co mám Cruze tak už 3x jsem ho nechal.
Jak píše Serpico, když to umeješ budeš to mít hezký a ještě i uvidíš odkud to přesně teče.

Já bych musela z autem někde na rampu..Pač se ktemu z vrchu nedostanu.A jelikoš mám břicho tak semi kolem auta nechce už tolik líst pač se kněmu nemůžu moc ohýbat:-(..Ono to takle okem není vydět..jen když nato posvítím světlem :-))..A ve Vapce u benzinek je přísný zákas umývat motory :-) jsou tam i kamery :-)
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

Sandrus ja kdyz te videl naposledy byla jsi stihla :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

na opli som mal priviazane tie puklice s ktorymi som ho kúpil a aj to pomohlo,predtým som 1 stratil ,ale potom 2 vlastnoručne pri nasadzovaní rozbil :P :P :P ,nešlo o nijakú kvalitu,asi najlacnejšie na trhu :lol: ,tie čo som si kúpil sám,už nebolo treba,tie držali dobre -i . Na Veľrybáku nemusím,tie sú prichytené maticami kolies -i -i -i
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od sandruš »

milosh píše:Sandrus ja kdyz te videl naposledy byla jsi stihla :D

Neboj zase budu :D :D Doufám :)
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Hanzy »

Sandru nekdo asi opylil :D nejaky Vilik :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Hanzy »

Crudosi taky je to o poklicich ja mam na Adamovi poklice od ledna na nem skoro 30000km a poklice drzi bez nake pomoci -i
Nesmis kupovat poklice v Tescu za 200kc 6 kusu :lol:
chrudoš píše:Teda vidim, ze to tu jede na vazne vlne. vsem preju to nejlepsi, zadna sranda, vlastne ty nejdulezitejsi veci (zdravi a prace), snad vam to dopadne dobre.

No ja mam neco na odlehceni, snad se zasmejete memu umeni. Prezouval jsem kola, na zimu mam klasicke cerne plechace (litaky v dobe koupe byly nechutn edrahe), takze jsem si dokoupil i poklice. Po zkusenosti z minuleho roka, kdy poklice moc nedrzely a do konce zimy odletely vsechny 4 jsem se rozhodl je upevnit tim tenkym paskem. Kdyz jsem je ale nasazoval, vsiml jsem si, ze mi asi loni vyjel ten obvodovy dratek, protoze poklice ted po nasazeni drzely jak pribite! Kdyz jsem nasazoval posledni, me nadseni trosku opadlo, protoze pri posledni rane jsem tu poklici samozrejme zlomil...a jeste si porezal ruku...no nic, tak jsem ji konecne zatlacil, i nalomena drzela, vsechno parada, tak ze pojedu domu a casem je uchytim. Ale co, drzi to jak pribite, kaslu na to, minuly rok jsem to ocividne nasazoval blbe, ted to nemuze odpadnout, tak jsem se jeste poplacal po zadech, jak jsem dobry. No dodjedu domu, pritelkyne se koukne na auto, ja se dmu pychou, ze tento rok to neodleti, ona se na me diva, jestli si delam srandu!...zacal jsem tusit a myslel si, ze si dela srandu ona ze me...tak obejdu auto a samozrejme, jedna poklice stihla behem 5 km stihla uletet nekam do p*dele...a ani to nebyla ta zlomena...no, tak jsem se nasral, zbyvajici poklice jsem vytrhal, hodil do popelnice a sel za rok jednu si lisknout no a taky trochu vybrecet. Celou zimu budu jezdit s hnusnyma cernyma kolama, poklice uz mi nikdo nevnuti. Jestli je neco totalni obiracka lidi, tak je to toto...vydrz cca 12 minut, ku*va...neprodava nekdo levne litaky? :)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „POKEC“