MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

lomngi píše:Včera som tu ponúkol možnosť na výmenu poznátkov a skúsenosti s Maďarskymi majiteľmi Daewoo-Chevrolet. Myslím si že to nebude na škodu nikomu. Komunikácia je zabezpečena. viewtopic.php?f=84&t=16942
--------------------
Díky za nabídku kolego -i " Lomngi " ... :o) zkusím se zapojit a zaregistrovat ... ahojky " Vazoun " :lol:
Reklama
 

Vojta

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vojta »

Asi jsem to dobře nepochopil - Lomngi jedná za Matíz club CZ? Pokud ne, tak proč se to píše do sekce Matíz club CZ.
Mám dojem, že na Maníně už jsme se o jednání s maďarskou stranou bavili. Většina členů Matíz clubu CZ už nemá zájem ani o toto fórum, natož o jednání s cizinou (pardon - až na Vazouna :lol: )
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od lomngi »

Vojta píše:Asi jsem to dobře nepochopil - Lomngi jedná za Matíz club CZ? Pokud ne, tak proč se to píše do sekce Matíz club CZ.
Mám dojem, že na Maníně už jsme se o jednání s maďarskou stranou bavili. Většina členů Matíz clubu CZ už nemá zájem ani o toto fórum, natož o jednání s cizinou (pardon - až na Vazouna :lol: )
Tu sa teraz nejedna len o matiz club alebo aveo club. To je možnosť vymeniť si poznatky a nápady užívateľov daewoo a chevrolet. Nikoho do ničoho nechcem nútiť. Ale kto chce môže to využiť. A radi pomôžeme prekonat jazykovú barieru. A keď Ti vadí že to píšem sem tak to kľudne zmaž. Ale ja ponukám možnosť iba tým ktorý to chcú využiť aj bez Tvojho súhlasu.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Vojta

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vojta »

lomngi píše:
Vojta píše:..... Ale ja ponukám možnosť iba tým ktorý to chcú využiť aj bez Tvojho súhlasu.
Tady se vůbec nejedná o nějaký můj souhlas - na to nemám žádný mandát. Ale když něco zařizuješ pro Aveo club, tak si to piš do Avea a ne do Matíze.Tam to přece nemá co dělat - je to obyčejné OT -P
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od lomngi »

Prepačte mi majitelia matizu ospravedlňujem sa že som narusil Vášu uzavretú komunity. Už sa to nestane. Tak že moja ponuka pre Vás bohužiaľ neplati.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

lomngi píše:Prepačte mi majitelia matizu ospravedlňujem sa že som narusil Vášu uzavretú komunity. Už sa to nestane. Tak že moja ponuka pre Vás bohužiaľ neplati.
..........................
No ... a pak že se o " MATÍZ CLUBU CZ " nic nepíše :o) ... ale takhle to nebylo myšleno přátelé " Matízkáři " nechtěl jsem se přeci nijak dotknout kluků " Matízáků " ze Slovenska ... :o) naopak ... však máme ve sým clubu dokonce " ČESTNÉHO " člena MATIZ CLUBU CZ ... -i kolegu " ALVINA " nebo snad už ne ?? Ahoj všem ..." Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od alvin »

Jasné Pepíku,,nezabudol som na Matizka ani Matízkárov,stále sa radím medzi Vás,aj ke´d jazdím už na inej kubatúre v srdci a v duši som stále jeden z Vás. minule som videl na parkovisku 2 Šunkovcov,najnovšieho sparka a presne takého ako máš Ty,len škoda,že nestáli veddľa seba,to by bola fotočka, toho zeleného som už bol sfotil v lete,je tu
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... 0&start=30
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Jajuska95 »

Vazounku,
v minulosti jsem měla Matize, dostala jsem krásnou klubovou kartičku, tak snad mezi vás patřím i když máme Sparkyse..je to přece jen jeho nástupce ;)
Přílohy
sparkys.JPG
sparkys.JPG (96.04 KiB) Zobrazeno 3083 x
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru a přeji hezký den ... :o) ano přátelé ... já o Vás vím, že jste oba stále " Matízkáři " neb kdo jednou vlastnil toto nejmenší Daewoo autíčko ... nemůže zapomenout -i a vážím si toho hlavně proto, že se k tomu dobrovolně a bez mučení " hlásíte " :lol: Alespon' ... dokážete porovnat objektivně klady ale i zápory našich vozítek zn. Matiz. Pochopitelně,je jiné ježdění s 0.8 a 1.0 Matizem ... natož pak s " New Sparkysem " jak jej kolegyně " Jajuška " :o) hezky pojmenovává. -i Mne by jenom nyní zajímalo, :o) zda je a v čem, rozdílnost mezi Matizem 1.0 a Sparkysem 1.0 ... dokáže mi to někdo porovnat ??
Předem děkuji za objektivní posouzeni či přirovnání ... ahojky všem " Vazoun " :o)
...................
Člen Matiz clubu - reg.čís. 20 :P
Matiz SE/II.0.8 r.v.07/2002 - sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2012
Matiz do avataru.jpg
Matiz do avataru.jpg (13.07 KiB) Zobrazeno 3071 x
Vojta

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vojta »

Vazoun píše:....Mne by jenom nyní zajímalo, :o) zda je a v čem, rozdílnost mezi Matizem 1.0 a Sparkysem 1.0 ... dokáže mi to někdo porovnat ??
Objektivně těžko, protože lidí, co jeli v litrovým Matýskovi a litrovým Sparku asi moc není. Jedno vím jistě - na srazu v Morávce v r. 2005 jsem ve sprintech litrovýho Sparka porazil :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vazoun »

Vojta píše:
Vazoun píše:....Mne by jenom nyní zajímalo, :o) zda je a v čem, rozdílnost mezi Matizem 1.0 a Sparkysem 1.0 ... dokáže mi to někdo porovnat ??
Objektivně těžko, protože lidí, co jeli v litrovým Matýskovi a litrovým Sparku asi moc není. Jedno vím jistě - na srazu v Morávce v r. 2005 jsem ve sprintech litrovýho Sparka porazil :lol: :lol:
..................
Tak to " Gratuluji " ... :o) škoda že jsem to neviděl ... :o) viděl jsem Vojtu sprintovat s Jirkou Badem ... :o) oba Matiz 1.0 a to na srazu v Plumlově ... kde byl " Vojta " o 10cm rychlejší než " Jirka " ... :lol: :lol:
04.gif
04.gif (36.04 KiB) Zobrazeno 3064 x
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od alvin »

litrového Matízka som nevyskúšal ešte,ale Sparka hej,toho,čomá Stanleyk,ten sa výbavou vyrovnal môjmu Astrildovi,ale akceleráciu som si nemhol vyskúšať vzhľadom na poľadovicu.Akurát Vojta neuhádol v to,že my,čo sme duchom aj presvedčením matizkari,sme nezabudli,ani nezabudneme na toto fórum,hej boli aj takí,čo to brali,že kým nám dáš,si nás,že kým mali stadiaľto čo čerpať tak ľahko zabudli.. naopak,ja som sprvu od ´dalsom aute o inom ako Šunkovcovi neuvažoval,ale nakoľko na nové nemám a keďže sa mi naskytla možnosť kúpiť od vlastného brata auto bratskej značky,ktoré na americkom kontinente nosí od výroby rovnaké logo ako u nás aj tí šunkovci,tak nebolo o čom.Ale nezabudol som a nikdy nezabudnem a v duš´ši som ostal rovnako,ako som doddnes Trabantistom,aj wartburgárom, Matízkar a naopak,hoci som vlastnil aj 2 škodovky,som zarytý antiškodovkár
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Stanley »

Souhlasím se všemi názory co se tady píšou.Matízek je sice moje první auto,takže nemohu moc porovnávat,ale jsem s ním spokojen.Pouze letos se docela často porouchal.Je to už stařeček,rok 1999 ,najeto 147000 km ,takže má na to nárok.Nedám na něj dopustit a až se dočká svého konce ,tak stejně zůstanu i značky Chevrolet -i
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od conpet »

Vojto je někde nějaký seznam členů M.C. ??
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Vojta

Re: MATÍZ CLUB CZ

Příspěvek od Vojta »

Seznam samozřejmě existuje - vedu komplet evidenci. Většina členů ho má, ale jen s Nickem a městem bydliště. Nepovažuju ale za nutné ho zveřejňovat.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“