Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...to Vojto pevný externí disk je fajn jistota ( i když foto duplicuji ještě na CD ) mám Toshibu stějně jako noobuk a má kovový plášť - chlazení, kapacita 1 Tb - 937 GB, cena byla okolo 2 300 Kč, jako jenom na úrovni " uživatel " doporučuji...

Mějte se fajn
Naposledy upravil(a) Serpico dne úte lis 09, 2010 11:20, celkem upraveno 1 x.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

ja mám tento za ,kúpil som ho,pred časom, za 69 €
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_externe ... 86510.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od -peha- »

Já mám, 2x disk lebo jeden na filmy 500 Gb A-Datta a druhý na fotky a iné vecičky 320 Gb Westel a som velmi spokojný no a ješte idem kúpiť jeden na domácé potreby 1 Tb aby bolo všetko uložené :lol: Ono je to lepšie mať to na externích diskov ako na CD lebo aj po poškodení sa dajú údaje na 98% z disku vybrať takže som kludnejší čo sa týká fotiek na ktorých mám vetšinu z Vás :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

dnes mě nepotěšilo,že mi měštáci za stěrač dali výzvu s pokutou že stojím na blokovém čištěním.Cedule uklidili brzo ráno a já přijel až v půl osmé a už tam nebyly ,pokutu za stěrač samozřejmně dali.Takže zítra jdu znovu na policajty a budou mít prý fotodokumentaci.Pokud tam nebude na fotce moje auto u cedule tak nezaplatím nic,protože shodou náhod jsem ráno tu ulici prolezl tam a zpátky jestli tam můžu stát a žádný blokový čištění tam nebylo.Pokuty za stání to by měštákům šlo,ještě se u toho tváří jako by to dělali pro moje blaho kokoti.Když tam ženské říkal že to vyřeší za 500kč tak o tom mluvil jak o nějakej drobnejch,nevím proč ale vždycky mám chut takovejm sebejistejm hajzlům rozbit rypá....
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Keby som mohol pridem ti na pomoc v tomto sa vyzivam :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

jako kdybych tu značku viděl tak si tam nestoupnu,ale oddělat to nebo to dat někam kde to není vidět tak to pani švestky ahoj!!!značku neviděl asi nikdo ,protože tam se mnou stálo asi dalších 15 aut všechny místa byly plný což je u blokovýho čištění divný.jinak jsem se na auto díval v tu dobu celej den z okna a čištění proběhlo tak že projela cisterna a bylo po všem za 5 min tam kde jsem stál já /bez značky která by to měla značit/se ani nešáhlo.Tohle je ale posr.....stát.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jinak se s nima moc nerozčiluj, nebo jinak místo pohých 500,- zaplatíš mnohem víc ;)
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

scorpion 11 ty to nechápeš já nehodlám nic platit pokud to není označené značkou blokové čištění,ty se oddělávají po číštění ne před čištěním :PP: nejsem slepej vím kde stojím a jak píšu procházel jsem to dvakrát rano tam a zpátky jestli nestojím blbě a se mnou daších 15 aut,žádná mezera tobě to nepřijde divný že někde je chyba??pujdu dělat k městským dávat pokuty vozit si prdel,spát na parkovišti,házet ramena a chránit vás od peněz a ne jak teď poskakovat se štětkou :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

ladinek píše:pujdu dělat k městským dávat pokuty vozit si prdel,spát na parkovišti,házet ramena a chránit vás od peněz a ne jak teď poskakovat se štětkou :lol:
-i No vidíš to je dobrý nápad ;) a když poznáš auto někoho z fora tak mu vše odpustíš :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

to je jasný -ijo ještě jsem zapomněl popíjet kávičky po benzínkách :shock: abych toho moc nenajezdil a šetřil státu benzín ,kterej vlastně taky zaplatíme my :mrgreen:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Vojta

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vojta »

Já jsem tohle zažil s měšťákama v Pardubicích před pár lety - zajel jsem na takřka prázdné velké parkoviště, kde stála 4 auta (všechna s domácí SPZ). U vjezdu na parkoviště byla pouze tyčka od DZ. Vodorovně bylo vyznačeno jedno stání vyhrazené pro invalidy. Po hodině jsem se vrátil a za sklem papír od měšťáků. Jen já - ostatní nic. Protože jsem neměl čas, jen jsem si parkoviště nafotil, odjel jsem a snažil jsem se to vytelefonovat druhý den. Mluvil jsem s náčelníkem, ale ten mě odkázal na nějakou referentku. Poslal jsem mu e-mailem i ty fotky. Ženská si nechtěla nechat nic vysvětlit, že prý musím přijet do Pardubic, celá záležitost se musí projednat a musím něco podepsat. Že prý všechna parkoviště v Pardubicích jsou vyhrazená, že je to vyznačeno při vjezdu do Pardubic a že jsem spáchal přestupek. Když jsem tam za týden přijel, bába mi řekla přes okénko: "Sto korun". Podala mi stvrzenku, sebrala stovku a okénko stáhla. Tím to skončilo. Už se se mnou nikdo nechtěl bavit. Při vjezdu do Pardubic jsem ale žádnou informační ceduli nenašel. :lol:
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ivo R. »

Vojta píše:Při vjezdu do Pardubic jsem ale žádnou informační ceduli nenašel. :lol:
Protože tam taky žádné nejsou :lol:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Hanzy »

Poslal bych je nekam s takovym pristupem je jasne ze ridila osoba blizka :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od topa77 »

Jak říká hanzy: dobrý den, víte auto je sice moje, ale na to místo ho zaparkovala osoba blízká, nikoliv já. A protože újmu této osobě blízké bych pociťoval jako újmu svou vlastní, její jméno Vám neuvedu :) :PP:

Navíc mám pocit, že měšťáci takhle pokutovat nemohou ( jako za sklo ) maximálně tě pozývají na pokec k sobě na služebnu, což mimochodem taky nemohou, ale než se bránit v přestupkovém řízení na úřadě, tak tam zajít a říct výše uvedené, oni to většinou vzdají :)
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

nu uvidíme zítra ale ted jsem dřel o víkendu jsem maloval vydělal peníze na vánoce a tak blbej abych si stoupl za značku blok.čištění fakt nejsem i po městě jezdím 50km a po dálnici 130km takže nemam rád jen takové jednání budu na ně milej do té doby než vyrukujou s pokutou nevím kolik mě můžou dát,podle mýho ksichtu tak 3000kč :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „POKEC“