Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od J.Bad »

To víš Láďo jsou předvolební dny.. tak se snažej...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...inu Topole, Ladínku i Bade prvního " účtu " se už naši " velkomožní..." mohou dočkat v pátek, v sobotu... kdoví

jinak hlavně, že nám chutná...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Docent II. »

Topol píše: 1/2 Gambrinus 10° dřív 17 kč dnes 20 kč :(
Tak to seš z pěkně laciného kraje, u nás stojí Gambrihnus dvacku už nejmíň rok... Alespoň se můžeš přeorientovat na pořádný piva, třeba Chotěboř, Černá Hora... :PP: .
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od shindys »

Dnes ráno na cestě do práce mi v pravotočivé zatáčce v lese protijedoucí auto, které tu (pro něj levotočivou) zatáčku řezalo, rozbilo levé zpětné zrcátko. Samozřejmě, že ten h**zl ani nezpomalil, i když ten zvuk musel slyšet, takže musím řešit opravu zrcátka za své. No nic, už jsem si dal kafe a napsal do servisu, jsem zvědav, na kolik mě blbost toho druhého řidiče přijde.

Zdravím všechny a jezděme prosím slušně! Ráno je tma a začínají už ty zimní mlhy. A ten řidič by si měl uvědomit, že ráno tou zatáčkou jezdí i kamiony - cisterny s mlékem a těm by svým autíčkem zrcátko nerozbil, pravděpodobně by to byla jeho poslední řidičská chyba.
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Docent II. »

Hm, jezděte slušně... Tohle podzimní počasí krásně ukazuje, že nejméně 60% řidičů jsou nemyslící tupci. Mlha, ovšem pruh tak 50 metrů široký. Většina zapne zadní mlhovky a nejméně 2/3 je po vyjetí z toho pásu už nevypne, ačkoliv další pruh mlhy je až po 5 km... A ani jim nedojde, proč na ně auto za nimi svítí dálkovými.
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

A takých,čo jazdia furt so zažatými aj prednými hmlovkami je nespočet. Ešte,keď ja to svetlo pre denné svietenie to neva,ale je rozdiel mať niekho pri nočnej jazde za sebou s rozsvietenými hmlovkami,či dennými svetlami,hoci pokiaľ viem,tie by tiež nemali byť spustiteľné spolu s s tlmenými,to by malo byť buď alebo. Na tých "hmlovkárov" tiež zväčša učinkuje zapnutie koncového do hmly,ale narazil som na experta,čo to s ním nerobilo nič,stále v závese za mnou s hmovkami,či som zrychlil,či spomalil,striasol som sa ho,až keď som odbočil na pumpu a on šie rovno :P :P :P :P :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od PETO »

:( O tie neštasné zapnuté hmlovky bez hmly . -P -P :(
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

ešteže to mám nateraz poriešené,kúpil som auto aj so zimákmi
http://www.aktuality.sk/clanok/174197/z ... -ich-malo/
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

A k tým včerajším nehodám:
Na Morave zas zabíja taká istá ASTRA ako moja :( :( :( :( :(
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/ridice ... zdeni.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od palikx »

musim zase po dlouhe dobe napsat i sem
minuly tyden jsem konecne dodelal jedno auto nejmenovaneho clena fora aby ho mohl prodat
no a jelikoz je stastny majitel noveho vozu tak uz v pondeli volal ze mu odesla palivova pumpa a dnes mi volal ze se auto zastavilo -odesla spojka.
jak ale budu delat spojku na zemi v tehle zime kdyz jsem za cely rok nebyl schopnej postavit tu garaz to teda nevim.
takze to me opravdu netesi.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od J.Bad »

palikx píše:musim zase po dlouhe dobe napsat i sem
minuly tyden jsem konecne dodelal jedno auto nejmenovaneho clena fora aby ho mohl prodat
no a jelikoz je stastny majitel noveho vozu tak uz v pondeli volal ze mu odesla palivova pumpa a dnes mi volal ze se auto zastavilo -odesla spojka.
jak ale budu delat spojku na zemi v tehle zime kdyz jsem za cely rok nebyl schopnej postavit tu garaz to teda nevim.
takze to me opravdu netesi.
No který to asi bude... at to zkusi odtáhnout do Jedovnice - pak už je to kousek od Slovenska - tchán mu to spíchne... má ty auta zmáklý....
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

J.Bad píše:
palikx píše:musim zase po dlouhe dobe napsat i sem
minuly tyden jsem konecne dodelal jedno auto nejmenovaneho clena fora aby ho mohl prodat
no a jelikoz je stastny majitel noveho vozu tak uz v pondeli volal ze mu odesla palivova pumpa a dnes mi volal ze se auto zastavilo -odesla spojka.
jak ale budu delat spojku na zemi v tehle zime kdyz jsem za cely rok nebyl schopnej postavit tu garaz to teda nevim.
takze to me opravdu netesi.
No který to asi bude... at to zkusi odtáhnout do Jedovnice - pak už je to kousek od Slovenska - tchán mu to spíchne... má ty auta zmáklý....
.....................
Ejhle ... zase jeden mladej :o) šprýmař ... se tu vynořil a koleduje si ... vid' ? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Hanzy »

palikx píše:musim zase po dlouhe dobe napsat i sem
minuly tyden jsem konecne dodelal jedno auto nejmenovaneho clena fora aby ho mohl prodat
no a jelikoz je stastny majitel noveho vozu tak uz v pondeli volal ze mu odesla palivova pumpa a dnes mi volal ze se auto zastavilo -odesla spojka.
jak ale budu delat spojku na zemi v tehle zime kdyz jsem za cely rok nebyl schopnej postavit tu garaz to teda nevim.
takze to me opravdu netesi.
Mno to by nas taky zajimalo proc garaz nestoji kdyz se i na ni prispivalo ze by tunel taky?
To je v panelaku tolik prace nebo spis asi programu hodne v televizi ze :D
To me opravdu nepotesilo ze misto prace ctu a musim reagovat na tohle!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak dnes mě nepotěšilo, že v Pardubicích už sněžííííí!!! Je to sice s deštěm, ale i tak... A to nám ještě nepřišly zimní pneumatiky, v internetovém obchodě odkud jsme je objednávali mají pěkný bordel (s prominutím), jelikož mají na stránkách uvedeno, že ve skladě je více než 24 ks a dnes nám přišel mail, že je nemají a že budou až za pár týdnů.. takže jdu je objednat jinde.. lemplové :twisted:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Odpovědět

Zpět na „POKEC“