Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

To je jen špatný úhel.. my to máme na pár fotkách taky.. a displej je v pohodě
Goose píše:Takových aut je po bazarech plno,asi tomu člověku došlo,že se spetl a tak to dává pryč a co se týká toho displeje,buď je to blbá fotka nebo už je "rozsypanej"...
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Reklama
 

Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od PETO »

:D No ved som si myslel že to bude asi každého odpoved že zlá fotka ved je to v podstate jedno ale mne to vbylo do očí lebo no nechcem robiť paniku alebo niečo podobné no nič . Hlavne že Vaši Sparkovia fungujú ako majú mám na mysli Jajušku95,PeťaF a všetkých čo majú nového Sparka prajem všetko dobré ;) . :D -i -i
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Takze zatekat stale zateka a uz neviem kade posledna sanca skusit dat este dole zadny naraznik ci dakade tadial cez prechodky gumove netecie.
Vzuch ktory som pisal vyssie ze fucal dneska nic ani naznak ale auto bolo na mieste neslo sa s nim ako predtym.
Dolial som aj chybajuci olej no check nezhasol :)
Nasiel som aj deravu hadicku co ide z veka ventilov do sacej kaplky. Zalepil izolackou nepomohlo :D
Musim kupit novu.
Zajtra ma caka diagnostika v Daewoo to bude asi pekna suma kurnas.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Dneska som bol na diagnostike.
Mechanik ma nepotesil lebo hned ofrflal mojho Langosika ze 3 dverak by vzivote nekupil ze to je chujovina a nedociahne mu kabel na diagnostiku :D
Ten co mi to vybavoval jemu vravi ze kupil som tohto matiza za 1250€ kazi sa tak sa ho dotycny zbavil.
Zistil co zaroven ma potesilo ze ABS bude porucha na prednom lavom kolese.
Check co mi svietil zistil ze jedina chyba je v dakom relatku na klimu ktoru ja nemam :D
Doma som nakoniec skusil odpojit baterku a cudujte sa Check zhasol :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

... dobrý to " mechanik ", že nemá dostatečně dlouhý kabel, jasně je levej, jen bych mu poradil ať si nase.. do rukou a jde prodávat párky a odjel bych...
...jo foxo mnohdy stačí odpojit baterii a vynulujou se hlášené chyby, kolik Tě stály dobrý rady na nic...
...fundovanou diagnostiku i s následným odstraněním závad nám dělá palikx s kamarádství, jinak nelze nazvat jeho ceny...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

chlapik nepytal za tu diagnostiku nic :)
Bolo to cez kamaratoveho kamarata :D
Co som bol velmi rad ze ma to vela nevyslo iba spaleny benzin :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Docent II. »

Jedu si to takhle k večeru spořádaně Kladnem k domovu, koukám -u Kovošrotu jedno policejní blikající auto s nějakým zastaveným nešťastníkem, o 500 m další policejní blikající auto se zastaveným nešťastníkem, a než jsem popřemýšlel, co je to za manévry, byl jsem třetí nešťastník s blikajícím policejním autem za sebou...
Tak jsem po 33 letech řízení prvně v životě za volantem foukal (no do balónku už ne) a 10 minut čekal, než si v autě omalují moje papíry, či co s nimi dělali...
Zajímalo by mne, jaký mají podobné kontroly smysl -P .
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od J.Bad »

Víš co jezdí ožralejch??Myslím si že kontroly mají smysl - kontrola lékárny - tech. stavu vozidel... prostě je to prevence... no jak dlouho trvala kontrola?? 5 minut - samozřejmě když máš vše v pořádku.
Samozřejmě pokutovat lidi že nesvítí, nebo pásy... je jen buzerace - svícení jsem měl za 500,- bez papíru a bodu -
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Docent II. »

Jasně, v 18.50 jezdí ožralejch mraky... Nekontrolovali mně ani lékárnu (tu mně zatím nekontrolovali nikdy) ani technický stav a píšu o 10 minutách, ne o 5.
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Podla mna sa nemas na co stazovat uplne normalna policajna kontola i ked 10 min by ma mozno sralo ale 5 by som vydrzal a ozraty za volantom chodia aj ovela neskor.
Hlavne cez vikendy v nocnych hodinach a hlavne pirati ciest a podobne.
Taktiez preventivny kontrola na hladane osoby atd.
Pokial dodrzujem vsetko co mam a nebuzeruju za daku blbost som k takejto kontrole nakloneny.
Keby to nerobili diali by sa tu ine veci.

I ked som pocul daco ze vraj policajt ta nemoze zastavit bez dovodu co je na tom pravdy netusim teda u nas.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

pokiaľ viem,10 minút si niekoho nemôžu dovoliť len tak,bez podozrenia zdržovať poliši ani v Nemecku,či Rakúsku,ak mám chybné info,tak nech ma Hladolef opraví,ale čo som mal známych čo žili,či chodili do Nemecka,vraveli,že kontroly častejšie ako u nás,ale len tak že fúknuť do prístroja a Gutte fahrt :D a keď sa jednalo o auto so slovenskou ŠPZ chceli vidieť aj kufor,dokonca,že tú vetičku kdesi vedili aj po slovensky,,takú tvrddú ako trnavštinú kázal tušim rakúsky policajt našincovi,že "Otvorte kufer",no holt máme povesť pobertov . Ale čo sa týka rychlosti a ohľaduplnosti k iným sú oveľa prísnejšie predpisy tam,ako tu,ale naopak,myslím,že to jedno pivko sa tam stále toleruje. U nás,pokiaľ viem oficialne nie je povolených stále viac ako 0,00 promile,ale do 0,1 sa to nerieši a do 0,2 môže trvať policajt na opakovanej skúške. ak ukáže menej,alebo rovnako,nemal by byť z toho nijaký dôsledok,aj viac,je prúser,hoci z klauzulky vyhlášky vypadlo slovíčko "pred jazdou",lebo to nedovoľovalo si dať vodičovi ani glg piva 8° keď by aj nenafúkal nič,spáchal priestupok ,tým,že sa napil pred jazdou alkonápoja,múdra vyhláška to totiž nerozlišovala,či šlo o glg najslabšieho piva,alebo pol litra pálenky :PP: :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Docent II. »

Hele, FoXo, zkusím to ještě jednou a pomalu:

Nevím, jak a proč stavěli ty dvě auta, kolem kterých jsem jel. Já nejel jako šílenec, nekličkoval jsem po silnici, na autě mně všechno svítí, neměl jsem špinavou SPZku, nevypadám jako cikán, v Matizovi obvykle cikáni nejezdí, Matizové se nekradou a nevozí se v nich drogy nebo uprchlí vězni, takže nevím, čím jsem je zaujal. Ti policajti jeli proti mně, kus za mnou se otočili, jeli za mnou 2 km a pak mne zastavili. Zbůhdarma mne zdrželi víc jak 10 minut (těch 10 minut jenom dřepěli ve svém autě a lustrovali moje doklady). Pak se otočili a jeli svým původním směrem.

A to v době, kdy pláčou jak na nic nemají peníze a pokud jdou někam ohledávat místo, kde se stal trestný čin, tak musí pěšky, protože nemají na benzín :(( .

Chápal bych, kdyby někde stáli a prostě mne zastavili, protože staví buď všechna auta nebo si namátkově vybírají (ale i ta namátková kontrola by měla mít důvod, proč staví právě konkrétní auto), ale to, co předvedli, považuji za normální policejní buzeraci (i když mně nakonec poděkovali za trpělivost).
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...inu co naděláš Docente :roll: , já už nevím kde ale bylo to v TV policajti zastavovali auta a tvrdili jim, že překročili dovolenou rychlost a skasírovali je do vlastní kapsy bez bloku... a ty brečíš za 10 minut a to ještě zdarma, bez pokuty...

inu, mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od hladolef »

Tak hosi to by ste se divili,u nas v mestecku(3KM od Salzburgu) mame,jak dopravni tak i celni policije (jezdi v civilnim aute a v civilu).Pred tremi tydny s odpoledni sichty,(23.hod)
mne stavela dopravni P.se slovy kde jste byl,ukazte nam ridicak,technicak.Vzdy me to slovo kde jste byl, dovede vytocit.Pak jsi dou do auta overovat me doklady,treti policajt sviti ze zadu auta,celou dobu na mne baterkou.Ruky mam porad na volante a snazim se chovat klidne,i kdyz mne porad stvou otazky-nepil jste neco, atd..a ja blbec jim na to odpovedel ze ne.Kdyby to bylo pres den,tak bych rek co jim je do toho!Jenomze to uz by byla kontrola celeho auta,a test aj na drogy.To uz by bylo na hodinu a ne 15 min.

Z celni po.jsem mnel taky tu cest se seznamit,jedu z odpoledni (do prace to mam 3km)v polovine cesty se na mne doslova prilepilo auto.(na ceste nebylo ani zivacka,jenom to auto)V aute blikal majak,a sem tam houkl.
Zastavil jsem az v podzemni garazi,a to uz jsem videl v zpetnem zrcatku,jak jsem otviral dal.ovladacem vrata jak zneho vyskakujou 4 chlapi v civilu.
Vbehli za mnou do garaze,jeden mi ukazuje takovej malej odznak na retizku a drmoli ze celni policie doklady, jak to ze jsem nezastavil kdyz na mne blikali a houkali.
Ja na to,.. ze jestli nevi kolik je hodin,a ze si takovy majak,a vodznak muze koupit pres eBay za 10€ kazdy.Jak mam poznat ze jsou opravdovi policajti,a ne nejaka banda albancu co kradou auta.Zacali se smat,ukazali mi pol.prukazy,ja jsem rek ze takovy prukaz si muzu taky udelat na pocitaci.Proc nemate policejni uniformy,a policejni auto, mavli rukou, a odesli.
Policajti te tady muzou zadrzet 24 hod.a nemusi ti rict ani duvod.(At zije demokracie)Zlata ceska policie.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...tak a máš to Docente... :roll:
Policajti te tady muzou zadrzet 24 hod.a nemusi ti rict ani duvod.(At zije demokracie)Zlata ceska policie.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „POKEC“