Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

Jaký je podle vás nejlepší druh paliva???

Benzín
31
46%
LPG
22
32%
Nafta
10
15%
jiny
5
7%
 
Celkem hlasů: 68

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No teda Ty jeden já Ti dám staríka :twisted: :twisted: :twisted: Jinak Whisky má tu masku ako máš Ty ale náhodou sa mi viacej páči tá moja ale ona na Legách vyzará dobre aj tá novšia no a tady na Slovensku ju neviem zohnať tak preto som sa pýtal či sa dá u vás zohnať lebo Whisky ju má z Čiech :lol:A tady je názorne že aj na naše modely tá maska pasuje :lol:

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To Slam:No hele ta maska je pro me opravdu jen detail,ktery me zas moc netrapi... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jo a vysi mi rucicka ukazatele benzinu,kdyz motor bezi tak ukazuje,ale kdyz je motor vypnutej tak zustane vyset v ty poloze jako kdyz motor bezel...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak to neviem lebo mne ručička padne keď vypnem klúčik :?: Ale mám dojem že niektoré typy aut mají benzinovú ručičku hore aj pri vypnutom motore ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No hlavne.ze ukazuje kdyz motor bezi... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

2 Goose.
Moja rucicka takisto nepadne aj po vypnuti kluciku. Mal som vybratu pristrojovu dosku a palivomer bol stale v rovnakej polohe. A pritom mi ukazuje dobre.
Nepostrehol som kolko si dal za tvoju Legu.

2 Peha,
Ja som masku kupoval v AutoKelly v Prahe v lete 2006. Bola na nu akcia a stala nejakych 600 Kc. Inak ju maju aj na Slovensku ale stojii cca 2000 Sk. Ja by som ju tiez nekupoval, ale mal som okrem olupanej ciernej farby aj popraskany chrom. A to sa zreparovat nedalo.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To Whisky22:Tak to jsem rad,ze nejsem sam,dal jsem za ni 75000... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak teraz som s toho vedla hneď ráno kuknem na moju ručičku ale mám dojem že padne no ale na tvojej Whisky je vidno že Ti stojí :lol: (ručička samo sebou) je to vidno pod tvojím nickom :lol: no ale tu masku by som kúpil tak do 1000 sk inak ju budem onedlho repasovať bo mne sa zatial šúpe len čierna mriežka :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Dnes som to mal rozobrate. Chcel som vytiahnut tachometer, ale nejak mi to neslo. Prave som pisal Simone-mu



Obrázek

inak ta maska 1048 Kc

http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=86501523
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No ale keď ju máš vybratú tak by to vážne nemalo ukazovať nič,a takhla som jinak prístrojovku ješte nevidel :D
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Pokial viem, tak to mera nejaky el.odpor na plavaku. Tiez som sa na zaciatku divil,ked som vypol klucik,ale je to tak.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No jo ale keď ju máš odpojenú tak by to nemalo ukazovat a díky za typ na masku ale nakolko treba dôležitejšie veci na Legu tak tá maska počká :D
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

whisky22 píše:Dnes som to mal rozobrate. Chcel som vytiahnut tachometer, ale nejak mi to neslo. Prave som pisal Simone-mu



Obrázek
A copak? Bude se stacet? ;) Jinak koukam, ze mas natoceno presno tolik, co mam ja (doufam, ze to neni z myho auta). :lol:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Slam píše:A copak? Bude se stacet? ;) Jinak koukam, ze mas natoceno presno tolik, co mam ja (doufam, ze to neni z myho auta). :lol:
Nie nechcem stacat, ved si vediem servisne zaznamy, ale menil som ziarovecky v podsvieteni tlacidiel na hmlovky a tak ked som mal dole palubovku, chcel som sa pozriet ako zmenim podsvietenie tacho podla Simoneho, ale neviem dat von tachometer z toho telesa.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Goosik aj moja pri vypnutom kluciku ukazuje stav v nadrzi a je to vraj normalne,takze ziadna chyba :lol: :lol: :lol: Teraz akorad idem urobit preplach radiatora kurenia tak uvidime :lol:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“