Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

Jajuska95 píše:Tak mě nepotěšilo toto.. spíš mě to zarazilo.. našla jsem na netu, přesně našeho Sparka, najeto 7tis.km a už se prodává v bazaru.. :?
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... rk/8312439
.............................
No tak to je " Janí " opravdu ... překvapující :roll: vždyt' s ním najel za několik měsíců tolik, co já zkoro za celý rok najezdím. :o)
Reklama
 

Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od blackjohn »

To víte, občas jsou povodně nebo se nějaký auto nabourá. Ale kdo ví, třeba si někdo kupuje auta jen tak, jako je to v reklamě na Megana :)
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od PETO »

No ja sa už nečudujem ničomu . :( -P A tomuto už vôbec . -P
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Môžu byť v tom aj iné dôvody napr rodinné,či finančné -P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Vazounku, ty to najezdíš za rok a my to měli za 2 měsíce.. :lol: :lol: Sparka budeme mít ve středu 29.tého už půl roku a najeto v tuto chvíli má 20832km.. ;)
Je to opravdu možné, že si pořídili auto a pak to z finančních či rodinných důvodů prodali.. ty koberečky jsou tam strašné.. ale na zimu je tam asi taky dáme, jestli bude taková zima jako ta minulá..
Vazoun píše:
Jajuska95 píše:Tak mě nepotěšilo toto.. spíš mě to zarazilo.. našla jsem na netu, přesně našeho Sparka, najeto 7tis.km a už se prodává v bazaru.. :?
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... rk/8312439
.............................
No tak to je " Janí " opravdu ... překvapující :roll: vždyt' s ním najel za několik měsíců tolik, co já zkoro za celý rok najezdím. :o)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od PETO »

No ja nič ale , všimli ste si ten displej :( na pristrojovke . :( obr. č. 10 :(
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

alvin píše:Foxo,mňa napadá vetička,ktorú povedal otcovi jeho dávny kamarát,keď sa váľal pod wartburgom niekedy v r.1995 " hoď už te auťák do 3,14če a kúp si niečo poriadnejšie :D :lol: :lol: :lol: :lol: " ja viem ono sa to vraví ,ja som sa rozhodol tak zbaviť škodovky,ke´d mesiac čo mesiac ma nejako nazlostila. Za to otcovi zmienený wartburg slúžil až do r.2001
Dneska som dnesnom dazdi som teraz vecer siel do auta ci pomohlo to vstriekanie proti vode hyckanie atd.
Tym padom alvin pocuvnem ta seriem ja uz na Langosa ..... ho do .... a dalsie auto nebude :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od HusarJan »

FoXo píše:
alvin píše:Foxo,mňa napadá vetička,ktorú povedal otcovi jeho dávny kamarát,keď sa váľal pod wartburgom niekedy v r.1995 " hoď už te auťák do 3,14če a kúp si niečo poriadnejšie :D :lol: :lol: :lol: :lol: " ja viem ono sa to vraví ,ja som sa rozhodol tak zbaviť škodovky,ke´d mesiac čo mesiac ma nejako nazlostila. Za to otcovi zmienený wartburg slúžil až do r.2001
Dneska som dnesnom dazdi som teraz vecer siel do auta ci pomohlo to vstriekanie proti vode hyckanie atd.
Tym padom alvin pocuvnem ta seriem ja uz na Langosa ..... ho do .... a dalsie auto nebude :)
Foxo čo si sa zblázdnil :D načom potom prídeš na zrazy či na kolobežke :D
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Foxo,auto si kúp.ale auto nie FUCKbiu,mal si smolu kapol si na nepodarený kus,najlepšie ,ak nemáme na nové,kúpiť od niekho,čo poznáme aj majiteľa aj auto,popr, dobré bývaju aj kúpy dodhodené cez známych mechanikov a pod,tak zas kupovávaval ten spomínaný otcov kamarát.Ale ten,čo kúpil odo mňa Ibizu,tiež bol spokojný a mal byt prečo.Dnes sú naozaj plné bazare aut,ale ono je totak trochu vždy loteria. preto som aj ja šiel do auta vyššej triedy,na akú som zvyknutý a aká mne reže,lebo viem,čo kupujem. A ako sa dostane FOXO na ďalší zraz,ak si dovtedy nezbuduje nové fáro ? predsa so mnou v zmysle hesle dnes ty mne,zajtra ja tebe
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Veru pridem s Alvinom :) pretoze urcite najblizsie 2-3 zrazy Cesko-Slovenske auto mat nebudem.
A ak budem chciet nove kedze uz ojazdnene chut nemam kupovat tak to za tymi cislami pribudne este 0 :D

Momentalne zateka, svieti ABS, Check citim ze po rovine ma nadhadzuje ale gumy to niesu su nove, vyvazene 2 krat cize ak zadna naprava proste mam chut ho v takom stave v akom je ho dat do srotenu.
Ano vsetko sa to da vyriesit opravou ale ta daco stoji a do takej starej kary sa to uz fakt neoplati investovat.
Samotna hodnota auta sla velmi dole teraz som dal 20 000 za brzdy, tlmice a tak.

Dat ho este na pocitac ale to asi len do daewoo kedze o inom neviem co ma kabel a taktiez zmerat tie vlace ci kompresiu neviem komu a to v Daewoo budu pytat asi velmi velmi vela ojrikov :(
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Ja by som navrhoval urobiť si výlet do Prahy a dať ho Dr.Palikxovi do liečenia,možno by si sa nestihol diviť
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Alvin vies ale urcite vsetci chceme to aby palix este zil a nedostal Infarkt :)
Urcite dostnane mrtvicu po tomto precitani nieto este aby sa Langos objavil pred jeho domom :D

A postou sa poslat neda :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Neboj on je zvyklý na iné horory :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Ved hej ale len cena dopravy do prahy by ma zruinovala :D
Nie to este oprava :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Co myslíš, Peto? Já jsem si akorát všimla, že tam nemá ukázané najeté celkově km, ale je to takový ten mezi, který můžeš i vynulovat.. Jinak teda nevím, co máš dál na mysli...
PETO píše:No ja nič ale , všimli ste si ten displej :( na pristrojovke . :( obr. č. 10 :(
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Odpovědět

Zpět na „POKEC“