Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od conpet »

ladinek píše:kukám teď na televizní noviny a připadne mě ten svět nějakej převrácenej,žena zavraždí svoji rodinu,včera někdo sekerou zabije svoje děti ve spánku,rohlíky budou stát skoro 5kč,miliardy tečou jak voda, no nevím nevím jak to bude za sto let to lidstvo asi úplně zblázní -P
A právě proto si jdu nalejt skleničku burčáku a budu se těšit na další den, kdy to nějak přežiju :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

ladinek píše:
kukám teď na televizní noviny a připadne mě ten svět nějakej převrácenej,žena zavraždí svoji rodinu,včera někdo sekerou zabije svoje děti ve spánku,rohlíky budou stát skoro 5kč,miliardy tečou jak voda, no nevím nevím jak to bude za sto let to lidstvo asi úplně zblázní
Kdysi, když jsme viděli americké filmy jak lidi žebrají a kolik tam bylo bezdomovců jen jsme kroutili nevěřícně hlavama.Teť je to i u nás a s takovou ekonomikou, zdražováním potravin, chtějí až o 20% navýšit elektřinu, zdražováním léčiv, placení blomb, propouštěním státních zaměstnanců viz.dnešní TV zprávy, valorizace nájemného atd.. spousta důchodců či nezaopatřených rodin se ocitnou na pokraji bídy -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Tak dneska ma vobec nepotesilo ze som zase nachladol na mocovy mechur. Ani Hitlerovi tento stav neprajem.
Ako keby to nebolo vsetko ked som siel k doktorke tak mi zacal svietit check asi ma porazi :(
A to mam ist gratulovat k svokrovcom.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...to foxo přeji brzké uzdravení a " domluvení " check-u jak jinak...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den ... k přání kolegy " Serpica " se připojuji a " Foxíku " málo asi na lačno glgáš slivku nebo borovičku ... tak sa maj a bud' brzo fit ... čau " Vazounek :lol:
"
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

foxo má to :lol: tatranské mléko :lol: nebo jak to bylo vonělo to hezky tak to snad pomůže -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

foxo no to víš, už nejsi žádný mladík :lol: a meze jsou už chladné :PP: zajeť k Pehovi na Tatranský čajík -i :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Tak uz asi viem preco svieti check.
Dal som doel kryt s motora a zacitil som riadvy vietor :D Dakadial unika vzduch neviem nie som odbornik ci to moze byt z pomedzi tesnenia vika ventilov.
Lebo tade sa tlaci aj olej a pravdepodobne tade aj fuci :(
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...to Foxo pokud motor takto " dýchá " není to nic dobrého... svědčí to nedobře o pístech a kroužcích, skus změřit kompresi, pak už jenom zbývá oprava Goetze kruhy nebo sada pístů i s kruhama a kontrola šál, ...no to jsme už v GO.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den ... :o) na našem "Matizovi SE " je to s tím svícením " Checku " zvláštní ... :o) 3 měsíce nesvítí pak zas 2 dny ano. Měsíc zase nesvítí ... ráno když jej natočím chvilku svítí, po několika kilometrech zhasne a třeba zase měsíc nesvítí. V červenci na STK a Emisích vše OK ... nemá to na nic vliv ... hlučnost nezměněna, spotřeba oleje normální, zvýšená spotřeba N95 také ne ... tak jezdím s občasným problikáváním nebo i svícením ... :o) už jsem si na to zvyknul. Ono stačí při trvalém svícení několika hodin ... odpojit baterii a chyba se vymaže na několik týdnů, ale po čase se stejně zase rozsvítí a juká na mne oranžově. V servisu s tím nic neudělají ... vymažou chybu nebo už i vyčistili lambdu a po pár dnech je to to samé ... už mne to ani nevzušuje ... když jezdí tak jedu :o) čau " Vazounek " :o) :lol:
011.gif
011.gif (11.59 KiB) Zobrazeno 866 x
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Foxo,mňa napadá vetička,ktorú povedal otcovi jeho dávny kamarát,keď sa váľal pod wartburgom niekedy v r.1995 " hoď už te auťák do 3,14če a kúp si niečo poriadnejšie :D :lol: :lol: :lol: :lol: " ja viem ono sa to vraví ,ja som sa rozhodol tak zbaviť škodovky,ke´d mesiac čo mesiac ma nejako nazlostila. Za to otcovi zmienený wartburg slúžil až do r.2001
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Vazoun píše:Zdravím všechny na foru a přeji hezký den ... :o) na našem "Matizovi SE " je to s tím svícením " Checku " zvláštní ... :o) 3 měsíce nesvítí pak zas 2 dny ano. Měsíc zase nesvítí ... ráno když jej natočím chvilku svítí, po několika kilometrech zhasne a třeba zase měsíc nesvítí. V červenci na STK a Emisích vše OK ... nemá to na nic vliv ... hlučnost nezměněna, spotřeba oleje normální, zvýšená spotřeba N95 také ne ... tak jezdím s občasným problikáváním nebo i svícením ... :o) už jsem si na to zvyknul. Ono stačí při trvalém svícení několika hodin ... odpojit baterii a chyba se vymaže na několik týdnů, ale po čase se stejně zase rozsvítí a juká na mne oranžově. V servisu s tím nic neudělají ... vymažou chybu nebo už i vyčistili lambdu a po pár dnech je to to samé ... už mne to ani nevzušuje ... když jezdí tak jedu :o) čau " Vazounek " :o) :lol:
011.gif
Vazounku to je lambda. Zkus dát nádrž Shell vpower a uvidíš. Mě to u Nexie pomohlo.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od J.Bad »

Petr S. píše:
Vazoun píše:Zdravím všechny na foru a přeji hezký den ... :o) na našem "Matizovi SE " je to s tím svícením " Checku " zvláštní ... :o) 3 měsíce nesvítí pak zas 2 dny ano. Měsíc zase nesvítí ... ráno když jej natočím chvilku svítí, po několika kilometrech zhasne a třeba zase měsíc nesvítí. V červenci na STK a Emisích vše OK ... nemá to na nic vliv ... hlučnost nezměněna, spotřeba oleje normální, zvýšená spotřeba N95 také ne ... tak jezdím s občasným problikáváním nebo i svícením ... :o) už jsem si na to zvyknul. Ono stačí při trvalém svícení několika hodin ... odpojit baterii a chyba se vymaže na několik týdnů, ale po čase se stejně zase rozsvítí a juká na mne oranžově. V servisu s tím nic neudělají ... vymažou chybu nebo už i vyčistili lambdu a po pár dnech je to to samé ... už mne to ani nevzušuje ... když jezdí tak jedu :o) čau " Vazounek " :o) :lol:
011.gif
Vazounku to je lambda. Zkus dát nádrž Shell vpower a uvidíš. Mě to u Nexie pomohlo.
Jenže to nechce jednu nádrž ,ale minimálně 3 - ať si auto zvykne a řádně se odkarbonuje... jezdil jsem minulý rok taky na VPOWER a je fakt že to auto bylo mnohem živější....Vazounku za zkoušku dáš max o 100kč na nádrž víc než doposud.. tak to zase za zkoušku stojí ne??
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezké odpoledne ... :o) ano, kolegáčku " Petře S " vím o tom ... a tento kvalitní benzin tankuji 50/50 a to zřejmě nestačí ... :o) tak nebudu škrblit ... podle " Jirky B " :lol: a budu tankovat častěji ... WPower stojí na Shellce ve Varnsdorfu v tuto dobu 34.20/litr ... obyčejně dopln'uji 20 - 25lt = 855.-Kč a to tehdy pokud jedem mimo okres.
Ještě že mám tu spotřebu poměrně malou ... takže chvilku vydrží :lol: ... klucí díky, :o) budu tankovat dle Vaší rady častěji a snad se to zlepší ... ahojky " Vazoun " :lol:
08.GIF
08.GIF (12.34 KiB) Zobrazeno 845 x
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak mě nepotěšilo toto.. spíš mě to zarazilo.. našla jsem na netu, přesně našeho Sparka, najeto 7tis.km a už se prodává v bazaru.. :?
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... rk/8312439
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Odpovědět

Zpět na „POKEC“