co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Badger píše:
djpsx píše:
Badger píše:Není zač. No a co ten srázek? Třeba někdy o prázdninách :D Nebo pojedeš na čumendu na sraz v HK? :shock: Já nejspíš jo :lol:
Do HK?? Jestli myslíš ten tuning, tak to asi ne. Nějak nemám rád ty lidi okolo toho a navíc nesnáším hudbu, která se tam hraje. Ale o prázdninách by to šlo. Resp. 10.7 odjíždím do Anglie tak na měsíc, takže kdyžtak potom:-) A mohli bychom ještě kontaktovat Oldu s Nexií....ale to je už OT, Každopádně se dohodnem ;)
Jasně, chápu :D každej to nemusí :lol:
Tak můžeme ještě než odjedeš, mám od 1.7. dovolenou :D
Oldu můžeme kontaktovat, ale nevím co je je to OT? :roll:
OT - Off Topic - Mimo Téma tohoto fóra.....jinak já budu mít na starosti psa (jezevčice), jelikož naši jedou na dovču, ale myslím, že nebude na překážku, takže se pak časem dohodnem na přesnější datum....těším se.

P.S. Ten modrý Matiz asi na fórum jen tak nepřijde....ten chlap asi ani neví co je internet ;)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

djpsx píše:OT - Off Topic - Mimo Téma tohoto fóra.....jinak já budu mít na starosti psa (jezevčice), jelikož naši jedou na dovču, ale myslím, že nebude na překážku, takže se pak časem dohodnem na přesnější datum....těším se.

P.S. Ten modrý Matiz asi na fórum jen tak nepřijde....ten chlap asi ani neví co je internet ;)
Jestli ještě můžu, co je to Btw.? :roll:
Určitě se nějak potom domluvíme, klidně přijedu k tobě před barák a tam dáme srázek :D

No škoda, mohla nás být zase o něco víc :P
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Badger píše:
djpsx píše:OT - Off Topic - Mimo Téma tohoto fóra.....jinak já budu mít na starosti psa (jezevčice), jelikož naši jedou na dovču, ale myslím, že nebude na překážku, takže se pak časem dohodnem na přesnější datum....těším se.

P.S. Ten modrý Matiz asi na fórum jen tak nepřijde....ten chlap asi ani neví co je internet ;)
Jestli ještě můžu, co je to Btw.? :roll:
Určitě se nějak potom domluvíme, klidně přijedu k tobě před barák a tam dáme srázek :D

No škoda, mohla nás být zase o něco víc :P

BTW je between. to znamena medzi.
alebo BTW moze byt by the way cize mimochodom
obidvoje v hovorovej reci na fore, to znamena medzi recou.

PLS je please. cize prosim

OT je OFF TOPIC cize mimo diskutovanu temu
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Ooooooóóó, tak jsem zase o něco chytřejší, moc děkuji :oops: :oops:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

No konečně to někoho napadlo, dát sem ty zatracený zkratky pro nás anglicky a internetově nevzdělané :lol: :lol: :lol: :lol:
Díky!
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Souhlas :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Klíče od auta jsou na světě!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Už jsem si dělal katastrofické scénáře (výměna zámků, spínačky, krádež auta atd.) Před pěti minutami mi volal jeden mladík, že je našel asi 100m od našeho baráku. A až teď objevil můj letáček s tel. číslem. Když volal, stál prakticky před barákem (30m). To se mi ulevilo.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Vojta píše:Klíče od auta jsou na světě!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Už jsem si dělal katastrofické scénáře (výměna zámků, spínačky, krádež auta atd.) Před pěti minutami mi volal jeden mladík, že je našel asi 100m od našeho baráku. A až teď objevil můj letáček s tel. číslem. Když volal, stál prakticky před barákem (30m). To se mi ulevilo.
Tak to GRATULIJIIIII :lol: :lol: Je vidět, že štestí sedá na správné lidi :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Ende gute, alles gute :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

dnes ma potesil pohlad na niekolko aut: Plymouth Prowler, Mercedes R, Ferrari Maranello, Chevy Corvette cca ´81, Honda S2000, 2x stara Skoda Felicia :shock:, Opel Vectra C Irmscher a samozrejme najlepsie nakoniec - cierny Lanos II 3D :lol: . autosalon sa moze strcit. snad taketo vozitka budu raz jazdit aj po nasich mestach a dedinach :roll:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

dnes ma pre zmenu potesil nejaky jedinec ktory nechal vo vraku auta na ulici nejake kable do pocitaca, dvojvlaknove ziarovky do auta + stropne osvetlenie a stupliky na ventilky ktore mi v poslednej dobe akosi casto miznu. a este dakujem pankhartom ze na mna mysleli a nevzali to skor ako ja. slubujem, ze vsetko zodpovedne upotrebim ;)
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Tak jsem dnes konečně udělal technickou na vozíku. Musel jsem nechat udělat novou elektriku a včera jsem nakoupil košík odrazek a všechny je přišrouboval. Ve středu jdu na úřad nechat zapsat tažné.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak jsem dnes v Hradci Králové absolvoval druhou garančku - 2.735,-Kč.
Vyměnili olej, filtr, svíčky, brzd. kapalinu, vyčistili vzduch. filtr, odzkoušeli brzdy, řízení, přední nápravu a světla. Celkem 2,5 hodiny práce. Všechno jsem to viděl (stál jsem ve vratech dílny).
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Vojta píše:Tak jsem dnes v Hradci Králové absolvoval druhou garančku - 2.735,-Kč.
Vyměnili olej, filtr, svíčky, brzd. kapalinu, vyčistili vzduch. filtr, odzkoušeli brzdy, řízení, přední nápravu a světla. Celkem 2,5 hodiny práce. Všechno jsem to viděl (stál jsem ve vratech dílny).
A jak tě znám, tak jsi u toho pokuřoval :lol: a zlobně ses zadíval, když se nešetrně dotkli tvýho miláčka, že? :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“