Víko zadního kufru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Kjub »

Sak tam sa da dat teoreticky hocijaky micro spinac ne? Ak ano, tak sa po zaruke vyserem na nich a zadovazim iny...A kazdy vyrobok ma zaruku min. 2 roky...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
xtrato
Příspěvky: 31
Registrován: stř pro 15, 2010 08:43
Bydliště: Veľký Šariš Východ Slovenska

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od xtrato »

no tak vidim ze sa rozrasta klub microspinacou ja osobne idem menit uz 2x stale sa pokazi po roku mne presne + - par dni ale kazi sa a bude kazit jeden servisak vravel ze zatecie voda zrazi sa voda a uz je po spinaci . Nevidel som ci aj na mojom zatiekla voda ale pokazil sa pravidelne po prvych mrazoch moj cruzik r.v.2010 a kufor guma napad ok dal som hrubsiu a funguje ako po masle len dokedy :o) ja sa chystam vymenit si za takyto dopasujem a bude pokoj ale po zaruke auta budem menit kym sa da a potom si to upravim ako ja chcem a za par centakov
guma funguje :D
http://www.youtube.com/watch?v=fx9Hkp2v ... e=youtu.be
Přílohy
obrazek_18209_fullsize.jpg
obrazek_18209_fullsize.jpg (2.71 KiB) Zobrazeno 2609 x
Chevy Cruze 1.6 LS+ Black Carbon, r.v.2010
Uživatelský avatar
ruso65
Příspěvky: 69
Registrován: úte dub 26, 2011 11:08
Bydliště: Topoľčany

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od ruso65 »

Dnes mi volali zo servisu v Topoľčanoch mikrospínač konečne dorazil. Objednali ma na výmenu v utorok na 10:00 hod. Volal som aj do Nitry tam stále čakajú na tých desať spínačov. Vedúci servisu už je tiež naštvaný, ale mi povedal , že tam má dnes prísť "nejaký agent " z Bratislavy že s ním bude o týchto spínačoch hovoriť. Neviem či je to nejaký zástupca Chevroletu, alebo len díler. Uvidím, keď tak tam zavolám vedúcemu a opýtam sa ako to dopadlo. Dám vedieť. :) :PP:
Cruze 2.0 120kW LT Čierna Carbon
Obrázek
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od SERGEJ_3 »

tak dneska mi taky odesel spinac, tak zitra jedu do Ostravy do Chevy a snad budou mit aspon jeden skladem, ale moc jim nefandim :lol: holt pockame si
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
ruso65
Příspěvky: 69
Registrován: úte dub 26, 2011 11:08
Bydliště: Topoľčany

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od ruso65 »

Dnes so bol na výmenu spínača kufra. Vymenené v záruke cca 1/2 hodinka roboty. Tak až len budem čakať kedy sa to znova pokazí. :lol: :lol:
Cruze 2.0 120kW LT Čierna Carbon
Obrázek
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Scorpion.11 »

No tak to zrovna k smíchu moc není, když se pořád opakuje ta stejná chyba :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ruso65
Příspěvky: 69
Registrován: úte dub 26, 2011 11:08
Bydliště: Topoľčany

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od ruso65 »

No podľa mňa to k smiechu je, lebo ak nevie niekto vymyslieť ale vymeniť typ microspínača, čo je podľa mňa banalita tak to k miechu je. :PP:
Cruze 2.0 120kW LT Čierna Carbon
Obrázek
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Scorpion.11 »

Až ti skončí záruka, též se budeš smát až pojedeš do servisu měnit spínač? :lol: :lol: To už servis se bude smát a mnít ruce jak bude na tobě vydělávat :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Kjub »

Je to k smiechu a ked sa mi pokazi po zaruke, kupim novy jeden krat a pravidelne budem chodit na vymenu zadara, pretoze sa kazi 1x rocne a to po zime a kazdy vyrobok ma zaruku 2 roky. Takze sa budem smiat aj nadalej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od SERGEJ_3 »

skvely napad -i :mrgreen:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
xtrato
Příspěvky: 31
Registrován: stř pro 15, 2010 08:43
Bydliště: Veľký Šariš Východ Slovenska

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od xtrato »

ano presne tak aj ja som uvazoval len si treba naplanovat kupu a vymenu aby nepresla zaruka na spinac a reklamovat hned po zime :lol: :lol: :lol: :D :D :D alebo dopasovat iny spinac micro . noa ja idem zas reklamovat volant aj budiky sklo robia sa flaky z vnutornej strany xi xi zeby dalsia banalita na cruzikoch
Chevy Cruze 1.6 LS+ Black Carbon, r.v.2010
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od tomask »

Tak dnes mi spínač kufru odešel už po 3 -P i přesto že jsem se snažil ho používat jenom výnimečně.
Auto mám 3 roky a spínač mi odešel už po 3-tí. :twisted:
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Iacobus »

:shock: :shock: :shock: Tome to nemyslíš vážne! Mne zrovna tento mesiac končí záruka na môj v poradí druhý. Zákon schválnosti hovorí, že najneskôr vo februári budem mať tretí ??? Teraz ma napadlo, že mi tiež vynecháva a asi ho pôjdem ešte tento mesiac preventívne vrátiť. :lol: :lol: :lol:

A ešte niečo. Ani som vtedy netušil, že môj odkaz pre budúce generácie spred dvoch rokov budem možno ešte potrebovať aj ja.
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... &start=120
Naposledy upravil(a) Iacobus dne čtv led 03, 2013 11:36, celkem upraveno 1 x.
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Poky Ul »

To v tý Koreji nedokážou vymyslet sakra lepší mikrospínač :evil:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od honza72 »

Chlapi, poslouchejte, já jsem viděl, co je ten mikrospínač, včetně konstrukce utěsnění, zač, protože jsem si loni na jaře instaloval couv. kameru a to musí ten plast celý dolů, atd., atd... Nicméně i vzhledem ke zkušenosti z práce s jinými auty, myjete auto wapkou? Včetně pořádného "vymáchání" prdelky? Protože kontrukce utěsnění není nic moc, spíš odolá obyčejnému dešti, apod., než tlakové vodě a pokud se auto myje hódně, aby vypadalo, tak je problém... Já klepu na co jde, protože mám zatím origoš přes 3,5 roků! A při mytí se vyhýbám škvíře lišty s osvětlením RZ, mezi ní a plechem kufru.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“