Olšovec 2010 bla bla

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Petr S. »

Sandruš bud v klidu,já budu taky jediná žlutá Nexie a určitě zase jediná Nexie z Prahy. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
žofre
Příspěvky: 73
Registrován: ned bře 21, 2010 21:21
Bydliště: Dolné Srnie S.R. okr.NMn/V

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od žofre »

Ahojte priatelia Olšovec mi nevýjde ,neskoro som sa k vám na forum prihlásil, kedy je ďalší zraz a kde ,spomina sa tu Manín ,ale keď som to dal vyhladať do atlasu tak mi našiel Manín v Španielsku. Môže mi niekto podať bližšie info o konaní daewoo zrazov, lebo som medzi vámi nový a GPS - navigáciu tiež ešte nemám, ale chcem si ju kúpiť snáď až pod stromček z 13- stého platu jak nás pre krízu neodfajčia ,ako predošlé vianoce. Ďakujem
Lanos 1,5 ,8v 63 kw r.v. 2000 modrozelená metalíza, predné okná v elektrike, fólie,deflektory , nové pneu. barum brilantis 2.
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od kesko »

Skus sa pozriet v sekcii zrazy
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Scorpion.11 »

Žofre to neva,že jsi se pozdě přihlásil,ale určitě to budeš mít blíž na Olšovec než na Španělský Manín :PP: :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od PETO »

:D No momentálne jazdím na modrom Ticu SX uvidím ako sa mi povedie dalej ale určite dalšie
moje nové auto bude CHEVROLET rozhodujem sa medzi Aveo 1,2 16V sedan alebo novým Sparkom LS Plus alebo LT s objemom 1,2 ale to je iba hudba budúcnosti . :D -i -i -i
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od PeterF »

Che che pod do sparku nic proti aveu ale spark je spark :lol: :lol: :lol: A ozik ty clovek z okolia noveho mesta sak Manin mas co by kamenom dohodil ale to spanielsko by tiez nebolo zle :PP: Smer Zilina po starej ceste cez Povazsku Bystricu ci jak to tam volaju a po par km mala tabulka po pravej strane ze maninska tiesnava :lol:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od alvin »

Jedine Matiz/SPARK aj keď nič proti aveu,je to dobré spoľahlivé auto,ale podobne ako jeho bratranec Opel Astra,nedal somnanň dopustiť,ale nedokázal som si k nemu vypestovať citový vzťah,ale pár ľudí čo pokukovali po autách iných značiek tej triedy som prehovoril či nahovoril na AVEO
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od FoXo »

žofre píše:Ahojte priatelia Olšovec mi nevýjde ,neskoro som sa k vám na forum prihlásil, kedy je ďalší zraz a kde ,spomina sa tu Manín ,ale keď som to dal vyhladať do atlasu tak mi našiel Manín v Španielsku. Môže mi niekto podať bližšie info o konaní daewoo zrazov, lebo som medzi vámi nový a GPS - navigáciu tiež ešte nemám, ale chcem si ju kúpiť snáď až pod stromček z 13- stého platu jak nás pre krízu neodfajčia ,ako predošlé vianoce. Ďakujem
Priznam sa nechce sa mi to teraz hladat v sekcii zrazy tam je presne ako sa to vola a aj suradnice.
Ale pribizne Maninska Tiesnava pripadne par km od Sulovske skaly
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od alvin »

DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
žofre
Příspěvky: 73
Registrován: ned bře 21, 2010 21:21
Bydliště: Dolné Srnie S.R. okr.NMn/V

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od žofre »

Som to ale nevzdelanec,veď ten Manín je iba skok odo mňa a atlase na Azete mi napísalo takú blbosť. Díky všetkým ktorí na mňa reagovali a rád sa s vami stretnem osobne pri pivku pokecáme .Už sa teším.
Lanos 1,5 ,8v 63 kw r.v. 2000 modrozelená metalíza, predné okná v elektrike, fólie,deflektory , nové pneu. barum brilantis 2.
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od FoXo »

Anoje to len kusok od teba
Bol minuly rok aj Matysek 13 s NVM ale uz predal lanosa
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Tomáš »

Tak SAMOLEPKY SRAZU jsou hotové a posílám je poštou na REBELA, neboť já skutečně na sraz výjmečně opravdu nedorazím . Mám k tomu již hodně důvodů , které se nakupily do velkého NE. Děti jsou v termínu konec školky v přírodě a začátek školy v přírodě a sám tam jet nechci , to je zase z finančního hlediska dost daleko, abych tam táhnul karavan. Navíc napíšu to sem upřímě , mě se ani nelíbí ten Olšovec ( prostě mi to tam nesedí , projel jsem desítky kempů v ČR i venku a tenhle mám v hodnocení těsně před koncem), tak jsem alespoň zajistil ty slíbené samolepky a mějte se fajn , za rok snad jinde. Organizátorům Rebelovi a Ivanovi přeji mnoho zdaru.
Naposledy upravil(a) Tomáš dne čtv kvě 06, 2010 07:24, celkem upraveno 1 x.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Vazoun »

Tomáš píše:Tak SAMOLEPKY SRAZU jsou hotové a posílám je poštou na REBELA, neboť já skutečně na sraz výjmečně opravdu nedorazím . Mám k tomu již hodně důvodů , které se nakupily do velkého NE. Děti jsou v termínu konec školky v přírodě a začátek školy v přírodě a sám tam jet nechci , to je zase z finančního hlediska dost daleko, abych tam táhnul karavan. Navíc napíšu to sem upřímě , mě se ani nelíbí ten Olšovec ( prostě mi to tam nesedí , projel jsem desítky kempů v ČR i venku a tenhle mám v hodnocení těsně před koncem), tak jsem alespoň zajistil ty slíbené samolepky a mějte se fajn , za rok snad jinde. Organizátorům Vojtovi , Rebelovi a Ivanovi přeji mnoho zdaru.
......................
Škoda kolegáčku " Tome " jsi bezva kluk s bezva rodinkou a moc jsme si na Vás všechny zvykli :lol: tak se mějte hezky a zase někde brzy nashledanou - zdraví " Vazoun a Anička " :lol:
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od conpet »

No jo no, tak z naší bandy jak to tak vypadá, pojedu sám :roll:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Hanzy »

Tomáš píše:Tak SAMOLEPKY SRAZU jsou hotové a posílám je poštou na REBELA, neboť já skutečně na sraz výjmečně opravdu nedorazím . Mám k tomu již hodně důvodů , které se nakupily do velkého NE. Děti jsou v termínu konec školky v přírodě a začátek školy v přírodě a sám tam jet nechci , to je zase z finančního hlediska dost daleko, abych tam táhnul karavan. Navíc napíšu to sem upřímě , mě se ani nelíbí ten Olšovec ( prostě mi to tam nesedí , projel jsem desítky kempů v ČR i venku a tenhle mám v hodnocení těsně před koncem), tak jsem alespoň zajistil ty slíbené samolepky a mějte se fajn , za rok snad jinde. Organizátorům Vojtovi , Rebelovi a Ivanovi přeji mnoho zdaru.
Tome skoda ze nedorazite a co se tyce kempu tak nahod naky tip v okoli na pristi rok at vyhovi vsem i narocnejsim a jsou chatky s konfortem i klasika.Ted tam jsou krasne nove bungalovy i pro nejnarocnejsi a z tech trech co byly srazy je dle meho nazoru nejvhodnejsi.
Me co se tyce kempu se libil nejvic Plumlov ale zas nebylo ubytko ze socialkama na chatce :? toz co se da delat ale mozna ze budujou treba to omrknout :D
Tak ahoj priste a nekde a nebo v Manine tam jsem vas jeste myslim nevidel ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Srazy“