CHEVROLET CRUZE

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Presne tak !!! :PP:
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Kjub »

tomask píše:Celkově si myslím že daewoo/chevrolet jsou spolehlivá auta.
Chce to jenom bežnou udržbu a auto vydrží dlouho, nějaké hospodské keci a předsutky mají jenom pytomci který v tých autách vůbec nesedeli natož jezdili :lol:
Tak tak, suhlasim. Ja som si nikdy nemyslel, ze budem mat Chevy/Daewoo. Aj ked na Daewoo Matiz som robil autoskolu...hmmm, to je osud. :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od chrudoš »

Hej mam to podobne, moje babina si koupila prvniho matize, tam vznikla prvni sympatie s Daewoo, na nem jsem se naucil ridit, takze jsem si rikal, ze Daewoo nebo Chevrolet klidne. No a na prazdninach v Americe jsme si chteli pujcit nejakeho velkeho sedana a nemeli nic jineho nez Chevy Malibu, a tam jsem si Chevrolet zamiloval absolutne, takze po prijezdu byl dobudoucna Chevy jasna volba. Kdo vi, co bych mel dneska, kdyby v pujcovne meli treba jen Forda nebo Toyotu :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od 666 »

No vidíš, já jsem se k Chevroletu musel dopracovat postupně. Autoškolu jsem absolvoval na Š100. A po autoškole jsem měl co dělat aby mi otec půjčil Moskviče.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Iacobus »

Neviem prečo, ale kopa ľudí si Chevrolet pozrie, vyskúša, povie uaaaau super......... a potom si z nejakého mne neznámeho dôvodu aj tak kúpia horšie vybavenú, ale zato drahšiu Škodovku. Asi sa boja nálepky Daewoo, asi sa boja niečo zmeniť keď celý život jazdili na Škodovkách, ale nakoniec sú happy a spokojní, lebo majú lepší KUFOR - asi hlavný dôvod prečo si to kupujú. Kamarát mal Nexiu dokonca ako TAXI a bol spokojný.
A začiatky? V autoškole Š120/Zetor/Praga V3S/Simson, potom kamarátov krásny horčicový Moskvič, ďalej iba rôzne požičané, neskôr až doteraz iba služobné a teraz Cruze - prvé vlastné.
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od honzik »

To je úplně známá věc, Češi ( na Slovensku je to podobné ) jsou v tomto šíleně konzervativní. Zaprvé jsou téměř všemi moto novináři neustále masírováni, že "česká" škodovka je nejlepší, a ten kufr je jen jejich třešnička na dortu, jako bychom pořád všichni potřebovali 560 litrů na náklad.
A druhá věc je historická, všichni přeci na škodovkách začínali, protože tu před rokem 1989 skoro nic nebylo.
A to se těžko mění. Co já si v práci vyposlechl, že si kupuji nějakého "blbého a poruchového italského fiata"...a za čtyři roky nula poruch.
A proto si i teď s klidným svědomím koupím Chevyho. Ono dnes už skutečně platí, že není špatných aut. Ale jsou mezi těmi dobrými taky auta krásná. A to se Korejcům v případě Chevyho Crzue náramně povedlo.
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od xsoftx »

Riko píše:Zdravím Vás,mám otázočku hlavne na ľudí ktorý majú na cruze najazdených už neakých pár tisíc km,pretože v mojom okolí sa stretávam sa s vetami tipu je to len prezlečené daewoo,rýchlo sa to začne kaziť,nevydrží to veľa,za tie peniaze som mohol mať kvalitnejšie auto atď.
Auto se mi především musí líbit(každý má jiné preference :) ) Když jsem v roce 2009 sháněl nové auto max. do 500k, přečetl jsem spoustu informací a prodiskutoval jsem to s vlastníky různých značek. Přiznávám, že v dnešních cenách bych si asi koupil oplíka 1.6 turbo. Většina značek se podotýká ze spousty problému, ale podle různých fór jsme my, Daewoo / Chevrolet, na tom velmi dobře. U cruze je vyčítáno zpracování interiéru. Ano občas to vadí, ale připadá mi to kvalitnější než u suzuki sx4, lépe slícované než na focusu a designově zajímavější než škoda scout…. a cruze má skutečně tuhou karosérii.

Taky se setkávám s narážkami ohledně daewoo……ale pak převáží zvědavost a často se lidi chtějí do autíčka podívat. Taky neočekávají, že auto tohoto výrobce poměrně dobře pojede a bude sedět. Nejdřív možná skrývané opovržení a pak často velké překvapení.
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

Kjub píše:
tomask píše:Celkově si myslím že daewoo/chevrolet jsou spolehlivá auta.
Chce to jenom bežnou udržbu a auto vydrží dlouho, nějaké hospodské keci a předsutky mají jenom pytomci který v tých autách vůbec nesedeli natož jezdili :lol:
Tak tak, suhlasim. Ja som si nikdy nemyslel, ze budem mat Chevy/Daewoo. Aj ked na Daewoo Matiz som robil autoskolu...hmmm, to je osud. :o)
Ahoj, tak já se k tobě přidám taky jsem dělal autoškolu v Matisu -i
Carthell Prg
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od mikikoti »

No u mňa to zacalo Nexiou a som si povedal že ďalšie auto bude daewoo alebo poprípade Chevrolet.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
netSo
Příspěvky: 47
Registrován: ned led 02, 2011 15:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od netSo »

pripajam sa ku klubu "AUTOSKOLA NA MATIZE" :lol:
Cruze 1.6 16v LS+ silver
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Kjub »

Na Matize to bolo fasa jazdit po meste, vsade som sa zmestil. Raz som sa len vdaka jeho velkosti nezrazil s elektrickou... :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Job123 »

Ja som nove auto vobec nechcel kupovat. Mal som Renaulta 6 rokov a bol som s nim velni spokojny. Noveho Cruza som videl prvy-krat u nas v hypertescu - a pomyslel som si. Tak toto je auto ktore musim mat. Fakt sa mi velmi pacilo. Interier aj exterier .Manzelka - ani pocut, bola s toho hotova domaca kriza. Tak som prisiel do predajne a auto som kupil. Ta cena bola na taketo auto s takou vybavov dost slusna. Samozrejme najprv som bol na predvadzacke a precital som vsetko mozne o cruze na internete. Ked ho manzelka uvidela skoro ma zabila. Renaulta som predal za slusne prachy takze je to teraz uz v poho. Som stastny majitel noveho chevy :D a poviem vam , ze kazdy kto ho videl musel uznat ,ze je to fakt pekne auto. -i
Aj ked ma nejake-tie chybicky (my ktory mame cruze vieme ktore) som fakt rad ze som ho kupil. :D :D :D
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
Uživatelský avatar
AndyCruze
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 20, 2011 19:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od AndyCruze »

My sme mali v rodine niekedy davno Lanosa, par krat som na nom jazdil, ale aj ked to bolo takmer bezporuchove auto, nebol mi moc sympaticky a urcite by som si ho osobne nikdy nekupil. Hovoril som si, ze ziadne Daewoo si nikdy nekupim, rovnako ani neskor Chevrolet. Potom som jazdil nejaky cas na Punte ziskanom vyhodne z rodiny, obcas na Ceede. Priblizne pred rokom som zacal pokukovat po niecom novom, s tym ze skusim rovno nieco za cca 15-20 tisic eur, a pozeral som fakt po vselicom. Jeden kamarat mi spominal, ze videl strasne pekne auto za vyhodnu cenu, nejaky Chevrolet Cruze a ja som si v duchu povedal, ze ved to nemoze byt pekne ked to je Chevrolet. :-) Potom o par mesiacov ked som zase vyberal, mi to nedalo a bol som sa pozriet v predajni. Akonahle som si ho zblizka popozeral a potom do neho sadol, bolo takmer rozhodnute. Cena bola dobra, isiel som domov, ze teda este porozmyslam. Potom som si pozeral stranku predajcu a zistil som, ze existuje este aj druhy cennik, kde je cena nizsia o 15%, pokial je auto kupovane na firemne ucely, co u mna bolo a tym padom cena bola super. A tak bolo definitivne rozhodnute, bol som si spravit pre dobry pocit testovaciu jazdu, a na druhy den som auto zavazne objednal.

Keby mi niekto povedal pred rokom, ze si kupim Chevrolet, tak by som sa mu zasmial. :)
Cruze 1.8 LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Jajuska95 »

Taky jsem dělala autoškolu v Matizu.. :D :D :D
Ode dneška mám jako náhradní vozidlo Cruze a musím říct, že ta spotřeba na 1.8 je celkem dobrá, po cca 130km spotřeba průměr 7l/100km.. musím říct, že tempomat je vynikající věc.. :D :D na dálnici nastaveno 120 a pohoda, nevěděla jsem co s nohami.. :D
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Hanzy »

Jj nejlepsi je kombinace tempomatu s AT a aktivni slecnou vedle sebe a pro soukromi cerne folie a jizda je zazitek :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“