středočeský sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Petr Soukup píše:A my zpívali.zapadá sluníčko za vysoků horů,zas je den v p...i,chvála pánu bohu. :lol:
Zas to máš popletený...: Zapadlo sluníčko za Kunětickou horu, další den v prdeli, díky Pánu Bohu. Zas je den v prdeli, na další čekáme, snad se tě, civile, snad se tě dočkáme :lol: .
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: středočeský sraz

Příspěvek od conpet »

Tak přátelé drazí, po roce jsme se vrátili na místo činu, zkontrolovali Jirku jestli se doma nefláká :lol: (neflákal) provedli zatěžkávací zkoušku nové terasy, zajeli jsme nový a velice vypečený gril :D - pekl výborně a řádně zapili svátek pana domácího. Ráno nás z postelí tahalo krásné slunečné počasí, tak jsme zajeli na naše oblíbené místo a sice kopec Chotuc a podívali se jestli Vstavač už kvete :lol: a kvete http://owlmysterious.sweb.cz/chotuc.htm :lol: Po zdolání naučné stezky, která se na Chotuci nachází, jsme navštívili další kopeček, a sice nedaleký KuncBerk - bývalý hrad, ze kterého zbylo už jen sklepení a studna.http://www.interregion.cz/turistika/hra ... _hrad.html Bylo poledne a něco nás táhlo zpět do Rožďalovic, už vím byl to hlad :lol: Po posilnění jsme vyrazili na zámek Loučeň kde jsme zdolávali labyrinty http://www.zamekloucen.cz/labyrintarium ... rinty.html
Po Labyrintech jsme zajeli na točenou Rožďalovickou zmrzlinu, vypili poslední společnou kávu a rozjeli se do domovů. Tak takový byl jeden z mnoha mini srázků , neboli - víkend Daewoo -i
Zdravím všechny a těším se na Vás v Olšovci
Petr

Fotoalba :
http://conpet.rajce.idnes.cz/vikend_Daewoo/#album
http://vitroz.rajce.idnes.cz/vikend_daewoo/#album
Přílohy
Vstavač nachový
Vstavač nachový
U reznika 025.jpg (185.56 KiB) Zobrazeno 2070 x
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) v den kdy si Vy klucí jezdíte po výletech :lol: si pro mne přijela dcera do Českolipské nemocnice - cévní chirurgie , kde jsem absolvoval , zatím :o) snad úspěšnou poměrně těžkou operaci Bypassu . Od operace uplynulo 7 dnů a cítím se poměrně docela dobře mám tuhý kořen :lol: do srazu v Olšovci se ještě více vykulíruju a už se těším se všemi na viděnou - Ahoj " Vazoun " / pozn. poznal jsem že Ti co mi drželi pěsti :o) mi přeci jenom přinesli " štěstí " :lol: :lol: :lol:
-------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE r.v.07/2002 sv.zel.metlina U 38 - STK+Emise do 07/2010
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Vít, Jiří »

přeju brzké doléčení a pak pozor jestli ti nezašily býčí žílu .... to by potom bábinka koukala .Těším se až ti potřesu rukou na Olšovci Jirka :PP: :PP:
ŘEZNÍK
REBEL

Re: středočeský sraz

Příspěvek od REBEL »

PREJEME BRZKE UZDRAVENI
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Tomáš »

Také přeji co nejrychlejší rekonvalescenci a v Olšovci ahoj . Ono je to s tím zdravím opravdu to nejdůležitější na světě , já jsem např. před chvílí přivezl tátu z nemocnice po poměrně těžkém úrazu , tak teď nás čeká asi dost perných chvil doma....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Jajuska95 »

Taky přeji brzké uzdravení ;) těším se na shledání v Olšovci... ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Jajuska95 píše:Taky přeji brzké uzdravení ;) těším se na shledání v Olšovci... ;)
---------------------------
Všem děkuji za přání - bylo splněno a cítím se " nechci to zakřiknout " -i velice dobře a jsem spokojený penzista :lol: I když by mohlo být ještě trochu lépe po finanční stránce :lol: ale naučil jsem se skromnosti,tak žiju jak umím :o) ahoj " Vazoun "
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Topol »

Vazoun píše:
Jajuska95 píše:Taky přeji brzké uzdravení ;) těším se na shledání v Olšovci... ;)
---------------------------
Všem děkuji za přání - bylo splněno a cítím se " nechci to zakřiknout " -i velice dobře a jsem spokojený penzista :lol: I když by mohlo být ještě trochu lépe po finanční stránce :lol: ale naučil jsem se skromnosti,tak žiju jak umím :o) ahoj " Vazoun "
Pěkný den :D
Josef slyšel jsem,že teď budou dělat zájezdy pro důchodce a nezaměstnaný do Australie aby se naučili od klokanů skákat s prázdnou kapsou :lol: :lol: :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Ivoš »

Hergot Vláďo, tohle nedělej, já jsem zrovna pil, když jsem to četl a teď abych čistil monitor a klávesnici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Serpico »

...Vazoune opožděně ale přeci: ať to tedy to " potrubí " už je v pohodě, felčaři dnes odvádějí dobrou práci, promiň nějek mi to ušlo...špatně prohlížím stránky

Tedy hodně zdraví a trochu štěstí a mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: středočeský sraz

Příspěvek od V.Brousek »

Milane, také nestíhám sledovat všechna témata, zejména ta, ve kterých nemám příspěvěk.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: středočeský sraz

Příspěvek od V.Brousek »

Ivoš píše:Hergot Vláďo, tohle nedělej, já jsem zrovna pil, když jsem to četl a teď abych čistil monitor a klávesnici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo, jo Ivoši, Topol má většinou dobré "fóry" . Ta Austrálie - dobrý fórek
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Ivoš »

To máš recht ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: středočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Ivoš píše:To máš recht ;)
------------------------------
Už jsem se " klucí " přihlásil a za pěkný návod se zaměřením skokana " Vládíkovi " děkuji :lol: taky mě moc pobavil jako vždy,je to náš šprýmař.Jinak všem děkuji za dodatečné přání - cítím se den ode dne lépe a jsem v pohodě :lol: " Vazoun "
Odpovědět

Zpět na „Srazy“