1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video...)

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Tak sme dorazili asi o 14 tej a super bolo už sa tešííím :D na ďalšiu akciu cestav pohode. čítam boli ste na sulovských skalách????
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

tak tady je pokračování foteček - kdo by měl zájem o originál velikost tak si písněte a pošlu mailem... http://www.edisk.cz/stahni/97660/Manin_ ... .01MB.html
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3602
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Tak jsem zkouknul fotky od Jirky a měli jste to fakt super :D Nádherná krajina , počasí , hojná účast . Mě to na Manín letos nějak nevycházelo , tak na nějakým dalším srazíku ahoj :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Přátelé kamarádi, my jsme dorazili asi v 15:30 domů....bylo to naprosto fastatický s váma pokecat, pobavit se a popít. Pro kolegy, kteří by snad očekávali nějakou senzaci z mojí strany, tak věřte, že jsem byl do velmi lehké náladičky....

Takže opakuju, že sraz báječný, poznal jsem další nádhernou část Slovenska a několik dalších přátel...

KAČIČKA PLÁVA!!!! A jak jsem říkal, fotografie Mariana alias "pomalejšího" chlapce mám na ploše monitoru :lol: :lol:

Jinak ještě by mě zajímalo, jak dorazil domů Hanzy :lol: :lol: :lol: :lol:

Ivet, neboj...my víme, které kulky jsi "šoulala" :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Bandolíci

Příspěvek od bandolik »

Tak se hlásím i za nás :-) Do Ostravy jsme dojeli v pohodě, já jsem to i stihla do práce (s půlhodinovým zpožděním), Jarmil mi příjezd do Prahy ještě nenapsal, tak snad je taky v pořádku i s Bohdankou, kterou veze. Sulovské skály byly nádherné, kluci se aspon vyřádili - byli v autě trošku utahaní a co se týče srazu, tak byl úžasný. Skvělí lidé, skvělá zábava, skvělé počasí :-) Už je moc pozdě (přišla jsem právě z práce), tak něco víc snad příště. PS: Ivetko, nohy nebolí :-D
Martina od Bandolíku
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak nevím, ale do souborů J.Bada se nějak nemůžu dostat. Ať dělám co dělám, nic nevidím.
Než to udělá někdo jiný - na takřka všeobecné přání opětovný výstup na skálu s "požehnáním" (tentokrát bez pádu).
Obrázek
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

-peha- píše:No teda Ivet já mám takovej dojem že kdo neví tak se diví že jaký kulky si to šoulala :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Jedině rumový s kokosem, žádný jiný nešoulám. :lol: :lol: Jinak taky mi nejde stáhnout soubor od J. Bada. Ještě to zkusím na počítači v práci, snad se mi to podaří a snad mě nepřistihne šéf. :shock: :D :D
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Kulky boli fajnové a šéfa pošli do baru aby nezaclánel no v nejhorším ty kulky :twisted: :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Zdravím všechny účastníky srazu. Konečně i já jsem se dostal k PC ( až v práci, doma mě nepustil syn :evil:). Lidi, počasí a okolí SUPER. Manželka prohlásila, že příště již ji nesmíme nechat doma :D . Kdo nebyl tak neví o co přišel. ( kačička..... :lol: ) Prostě Slovensko nemá chybu.
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Jasně , do baru a do němoty. :lol: :lol: Jo, taky se moc těším na fotky ze Sůlovských skal kterýma nás provedla LIFELIKE. Bylo tam moc krásně a i když jsem chvílema myslela že umřu, tak mě nohy taky nebolí. :D Ještě se neozval Filip s Pavlem, jak dojeli domů. :?:
P.S. Ivošku musím potvrdit že si byl opravdu hodný, až moc... ;)
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

-peha- píše:Kulky boli fajnové a šéfa pošli do baru aby nezaclánel no v nejhorším ty kulky :twisted: :lol: :twisted:
Ty si nedáš pokoj, ty kulky ti nedají spát :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Iveta píše:Jasně , do baru a do němoty. :lol: :lol: Jo, taky se moc těším na fotky ze Sůlovských skal kterýma nás provedla LIFELIKE. Bylo tam moc krásně a i když jsem chvílema myslela že umřu, tak mě nohy taky nebolí. :D Ještě se neozval Filip s Pavlem, jak dojeli domů. :?:
P.S. Ivošku musím potvrdit že si byl opravdu hodný, až moc... ;)
Byl hodný, protože jsem na něj dohlížel :lol: :lol: . Jinak by jsi viděla :D
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To - Ivo R., jasně není nad dobrý rodičovský dozor. ;) I když na druhou stranu si přiznejme že bychom občas ten dozor potřebovali i od svých dětí. :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Iveta píše:To - Ivo R., jasně není nad dobrý rodičovský dozor. ;) I když na druhou stranu si přiznejme že bychom občas ten dozor potřebovali i od svých dětí. :lol: :lol: :lol: :lol:
No když se to sejde tak asi ano. :D
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Mne sa podarili natiahnuť do PC fotky od Jirky Bada,chcel som Ti to,Ivet,poslať mailom,ale sú to tak veľké súbory,že to nechce načítať cez centrum,hoc je to zazipované,aha ešte môžem skúsiť cez azet,ale naslľubujem úspech,či to načíta a či taký mail prejde.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „Srazy“