1. Slovensko-český zraz - Manínska tiesňava - detailné info

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Sákryš..kdybych byl v jiné osobní situaci a na místě, kde bych si to mohl dovolit, tak bych utrousil směrem k děvčatům cosi o ohřívání....ale nic 8) Hlavně když se zase sejdeme a já si pokecám s některými kolegy a koleginěmi ve střízlivém stavu...třeba LIFELIKE si jen pamatuju, že jsme spolu mluvili,ale o čem už nevím (kromě toho, že jsem jí přemlouval,aby zůstala na noc) :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jóóó bando každý si berie hrnček po česky hrneček aby byl čajíček JASNÝ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:A zoberiem aj kanvicu aby to išlo rýchlejšie keby náhodou mrzlo :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Keď ja som v pohoidčke zvládol nocľah v novembri (listopadu) škodovke a to už nad ránom prituhovalo,ale mňa zas ohrievalo nejaké to promilečko,to bolo po neplánovanej oslave mimo domu,tak si myslím,že by to nemal byť problém.Do Manína sa chystám,síce,len na 1 deň,ale dobre vo mne hrklo,keď som ráno čítal Mipove riadky,tá predstava,že by sa to nemalo uskutočniť bola mrazivejšia ako januárový severák na Chopku.Celý mesiac,aj dlhšie sa na to teším,už aj dovolenku na piatok (vychádza mi nočná z piatka na sobotu) mám podpísanú,takže z celej duše som veril,že taká lapália s tou kotolňou nikoho z nás nemôže odradiť.Akurát na 2 dni nemôžem prísť z objektívnych rodinných dôvodov,nie,že by sa mi nechcelo,naopak,keby som mohol milerád by som zostal,aj som do 2.9. nalamoval členov mojej rodiny,aby sme šli na 2 dni,len do toho prišli objektívne prekážky, vnedeľu už musíme byť niekde inde,žiaľ. :(
Takže už sa veľmike tešike na sobotu,dúfam,že už nikomu do toho nič nepríde a zídeme sa tam v čo najhojnejšom počte. :D :D :D :D :D :PP:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak snad poslední změna...pojedem opravdu jen 2 + elektrické topení :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Ivoš píše:Tak snad poslední změna...pojedem opravdu jen 2 + elektrické topení :lol: :lol: :lol:
Ivošku, ty si ale navymýšlíš. :roll: Já bych ti raději zamluvila polovinu kempu pro případ že by ses ještě v pátek rozmyslel . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vojta

Příspěvek od Vojta »

My topení neřešíme - jedeme se setkat s bezva lidmi a to je to hlavní. A ty dvě noci i v chladu nějak přečkáme. Zkušeností máme dost :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak a jeto už žádné problémy a hotovka jede se na Manín -HURÁ-ObrázekObrázekObrázekA hlavně hrnečky sebou bude čajík jako u námořníkúObrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Iveta píše:
Ivoš píše:Tak snad poslední změna...pojedem opravdu jen 2 + elektrické topení :lol: :lol: :lol:
Ivošku, ty si ale navymýšlíš. :roll: Já bych ti raději zamluvila polovinu kempu pro případ že by ses ještě v pátek rozmyslel . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já za to nemůžu...brácha dneska přišel s tím, že se mu nechce a že má jiný program......a já ti stačit nebudu 8) ? :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivoš píše:
Iveta píše:
Ivoš píše:Tak snad poslední změna...pojedem opravdu jen 2 + elektrické topení :lol: :lol: :lol:
Ivošku, ty si ale navymýšlíš. :roll: Já bych ti raději zamluvila polovinu kempu pro případ že by ses ještě v pátek rozmyslel . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já za to nemůžu...brácha dneska přišel s tím, že se mu nechce a že má jiný program......a já ti stačit nebudu 8) ? :lol: :lol:
Ty jo nechte toho. :( Já už ted bulim,že tam nejedu. :cry: Doufám,že na příští sraz už dorazim. Tak Ivošku a musíš tam pít za mě. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Za kolik lidíé už to piju? Za dost....sakra to zas dopadnu (doslova) :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivoš píše:Za kolik lidíé už to piju? Za dost....sakra to zas dopadnu (doslova) :lol: :lol: :lol:
Tak dej za mě jedno pivo a panáčka.To bude stačit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak som rád, že ste to pobrali v pohode a že sa zatiaľ nikto kvôli tomu neodhlásil zo zrazu:-)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To je jasné že to je v pohode :lol: :lol: :lol: Jo Ivošku dneska som kúpil dalšiu flašu čajíka a neboj to totiš v Baldovci bola skúška čo vydržíš ale videli sme že dosť tak teraz ho budeme piť tak ako sa má ono sa to totiš má naliať do hrnčeka a zaliať horúcou vodou čiže riediť asi 1:10 no a Ty si to slopkal len tk tak sa nečuduj Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak to je pak úplně jasný:-)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo Ivošku bude to dost lebo ješte objednám :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“