DVD Baldovec 2007 by Milosh

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak DVD uz budu zitra vyrabet (LISOVAT :lol:) a v tydnu posilam, pokud jeste nekdo mate zajem dejte vedet nerad bych jich udelal 10 a pak jeste posilal po 1 kusu opozdilcum :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Miloši , teď jsem tu dva týdny nebyl , potřebuješ k tomu adresu , nebo jí máš , kdyžtak SZ . Dej vědět .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vsichni zajemci o DVD mi prosim poslete SZ s adresou, dik. Paltbu bych udelal nejlepe predem na ucet a pak to poslu coz? Uz se mi parkrat stalo ze jsem neco nekomu poslal a prachy nikde, takze toto bude myslim lepsi reseni coz?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Takhle zase může někoho napadnout, že ti to pošle na účet po pětikorunách a budeš na tom ještě hůř :lol: .
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docent píše:Takhle zase může někoho napadnout, že ti to pošle na účet po pětikorunách a budeš na tom ještě hůř :lol: .
tak ne vsichni maj tak velky smysl pro humor jako ty Docente :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Dotaz na DVD

Příspěvek od Vazoun »

milosh píše:
Docent píše:Takhle zase může někoho napadnout, že ti to pošle na účet po pětikorunách a budeš na tom ještě hůř :lol: .
tak ne vsichni maj tak velky smysl pro humor jako ty Docente :lol:
-----------------------
Miloshi - ty kluku jeden, já jsem se domníval že když jsem si to DVD objednal přez " IVETKU " tak jej zaplatím jí a ty penize od ní dostaneš najednou :lol: to už neplatí ??? Zdraví " Vazoun " :lol: :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To- Vazoun, neboj platí. Jsem domluvená s Milošem, takže všichni co mají DVD objednané přes moji osobu ho dostanou v Maníně. ;) ( Samozřejmě ti co byli hodní, na ostatní čekaj brambory). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

OK

Příspěvek od Vazoun »

Iveta píše:To- Vazoun, neboj platí. Jsem domluvená s Milošem, takže všichni co mají DVD objednané přes moji osobu ho dostanou v Maníně. ;) ( Samozřejmě ti co byli hodní, na ostatní čekaj brambory). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
---------------------------------
OK - " IVET " všechno jasný a díky, zanedlouho čau :lol: " Vazoun " :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Iveta píše:To- Vazoun, neboj platí. Jsem domluvená s Milošem, takže všichni co mají DVD objednané přes moji osobu ho dostanou v Maníně. ;) ( Samozřejmě ti co byli hodní, na ostatní čekaj brambory). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I ty jeden čertíku :twisted: :twisted:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To - Ivoš, když už tak ,, čertice " a hlavně ty se chovej řádně a slušně ( ne jako na Baldovci ), aby ses nesmažil v peklíčku. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Vezmeš mě do pytle, čertice? Já budu jako budulínek...jen panáčka s Pehou, abych neurazil...v neděli bych chtěl stihnout ještě (když bůh dá) návštěvní hodiny v nemocnici....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:Vezmeš mě do pytle, čertice? Já budu jako budulínek...jen panáčka s Pehou, abych neurazil...v neděli bych chtěl stihnout ještě (když bůh dá) návštěvní hodiny v nemocnici....
kopne te do pytle :lol:

ale zase mi tady delate OT !!! :evil:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Mě nekopne....tak sorry, no :roll: ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jen jsem chtěl oživit téma , má už někdo to DVD ? :cry: :cry: :cry:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Výtka

Příspěvek od Vazoun »

Přeji všem hezký den,tolik jsem se těšil zrovna jako spousta dalších kolegů a kolegyn z Daewoo fora,na to kýžené DVD ale co se stalo? Náš kolega admina "Milosh" na nás zapoměl a " Ivce " poslal pozdě. / Výtka /
Snad to vyjde do Baldovce r.2008, to už budu kulatej dědek se sedmi křížky na hřbetě :lol: ale stále fit a plný optimismu :lol: čau " Miloshi " a polepši se :lol: Vazoun
Odpovědět

Zpět na „Srazy“