Jakou muziku v autě posloucháte ( interpreta ) ??

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

Krtek píše:cože ? Ted je něco in ? Tak to zase brzy zjistim, že jsem out :shock:
tym IN som myslel to, ze u nas je napr radio expres, kde behom 24 hodin pocujes tu istu pesnicku 5-6x tak to je podla nich IN. su to tzv "expres hity" a tie pustaju stale dokola a dokola a dokola.. to je v urcitej dobe IN a ked sa toho ludia nasytia a dojde zase nieco nove, tak zas to bude chvilu IN :lol: ja mam v kompe tieto IN pesnicky pod nazvom chvilkove hity... :D (preto este raz: radsej pocuvam cd)
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ondras píše:Poslouchám všecko možné napříč žánry, takže si rád poslechnu Landu, Divokejho Billa, Horkýže, ale i "klasický" Scooter (yea!!) a z úplně jiného konce třeba Bregoviće... Prostě to musí mít grády. Teď si budu moci směle vybírat, protože s carputerem se mi do Matize stěhuje nějakých 26 dní non-stop hudby :lol:
Jedna otazecka :D Chysta se matysek i na ADSL pripojku? :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Akri píše:
Ondras píše:Poslouchám všecko možné napříč žánry, takže si rád poslechnu Landu, Divokejho Billa, Horkýže, ale i "klasický" Scooter (yea!!) a z úplně jiného konce třeba Bregoviće... Prostě to musí mít grády. Teď si budu moci směle vybírat, protože s carputerem se mi do Matize stěhuje nějakých 26 dní non-stop hudby :lol:
Jedna otazecka :D Chysta se matysek i na ADSL pripojku? :lol:
ADSL asi nie, skor mrvkovlnku :lol:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Poslouchám především rádio, když si chci smlsnout, tak si pouštím Beatles, taky ELO. Každá dobrá muzika je v autě dobrá.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Akri píše:Chysta se matysek i na ADSL pripojku? :lol:
To ne, ale celé parkoviště mám pokryté WiFi signálem s konektivitou do internetu :lol:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

ja jedine Nightwish
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verusamira »

To ja taky takřka kromě beatles, nejradeji trance,house,techno a Verka spiš černou muziku c-block, down low atd ale i tripmagy a gigi d agostino proste všechno co ma rytmus.Nightwish si ale pouštím jenom když jedu sám. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Takovej Rammstein nebo Landa ma take neco do sebe. A ty co pojedou do Milovic uslysej co jsem namichal brachovi (Reznikovi) a jeste mam zasobu :lol: :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verusamira »

A ty tam jedes taky ?
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

verusamira píše:A ty tam jedes taky ?
Ja ne prozoze tam smi pouze majitele Kadetu, Tiger, Nexii a tak. Milovice budou hlidany raketami zeme - zeme a vzduch - zeme proti narusitelum v podobe jinych modelu znacky Daewoo ( aby mne nahodou nenapadlo jezdit sprinty) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

2 Brainman: ty ses ale ptak. My si to nevymysleli, ze tammaji byt jen nexie, ale proste to je nastupce kadetta a tak nas tam pozvali jakozto skoro opel. Klidne napis klukum kadetackym a treba te tam pustej, MY O TOM FAKT ROZHODOVAT NEMUZEM, KDYZ NEJSME PORADATELE :shock:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

mazesk píše:ja striedam hardcore a gabber s sk&cz klasikou, cez den klasiku a v noci hc. at to duni :lol: :lol:
inak pocuvam co najdem v mp3-kach a napalim a zas dokola a dokola...
napr teraz pocuvam cechomor :D
:lol: :lol: :lol: ja to "teraz pocuvam" uz 2 roky :lol: :lol: a uz to mam skoro zakazany, teda v aute, v praci na mne nemuze :lol: :lol: :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

milosh píše:2 Brainman: ty ses ale ptak. My si to nevymysleli, ze tammaji byt jen nexie, ale proste to je nastupce kadetta a tak nas tam pozvali jakozto skoro opel. Klidne napis klukum kadetackym a treba te tam pustej, MY O TOM FAKT ROZHODOVAT NEMUZEM, KDYZ NEJSME PORADATELE :shock:
Ja tam nechtel ject autem, ja se tam chtel na ty vase kouknou. Svoje bych nechal nekde pred branou. Na to jsem se ptal celou dobu, jestli je ten sraz pristupny normalnim lidem nebo jestli to je uzavrene pro verejnost ( cumily)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Brainman píše:
milosh píše:2 Brainman: ty ses ale ptak. My si to nevymysleli, ze tammaji byt jen nexie, ale proste to je nastupce kadetta a tak nas tam pozvali jakozto skoro opel. Klidne napis klukum kadetackym a treba te tam pustej, MY O TOM FAKT ROZHODOVAT NEMUZEM, KDYZ NEJSME PORADATELE :shock:
Ja tam nechtel ject autem, ja se tam chtel na ty vase kouknou. Svoje bych nechal nekde pred branou. Na to jsem se ptal celou dobu, jestli je ten sraz pristupny normalnim lidem nebo jestli to je uzavrene pro verejnost ( cumily)
Rychlo predaj Nubiru a kup Nexiu.Do zrazu to v pohode stihas :lol: :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Re: Jakou muziku v autě posloucháte ( interpreta ) ??

Příspěvek od Návštěvník »

Reach píše:Jakou posloucháte v autě muziku ??
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“