Co má vliv na spotřebu?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Kdyby byl komplet z nerezu za tyhle peníze tak si pro něj snad do toho Ústí dojedu ještě dneska to bych vůbec neřešil já bych jen nechtěl dát skoro dvakrát tolik než musím a pak aby mi vydržel zase jen dva roky :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

no ale toto teraz nechapu co ti na nom nema vydrzat ???? To ako ta sprosta trrubka ti ma za 2 roky odhnit??? O to silne ale silne pochybujem! Preco by mali to parozie robit nerezove? sak toho sa nechyti hrdza ani ked je zo zeleza :idea: :?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Ale toho vnitřku :o kterej si taky vysypal ven a prý si toho měl půl kýble :lol: a obal kterej mám komplet shnilej :cry: o to mi jde
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

no nevim ako vyzera vyfuk u uvnitr ale o obal predsa strach mat nemusis ked je nerezovy a tie prepazky alebo co tam je neviem s coho su ale ked som skusal na stredovy tlumic prilozit taky velky magnet tak nikde nedrzal tak si :idea: mylim, ze keby tie prepazky co som vysypal z toho mojho boli plechove aj v remusovi ak by tam ten velky magnet asi aspon trosicka sa snazil drzat. Takze neviem :!: :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Já se ptal a nerezová je jen ta koncovka :( právě že ani obal :cry: a to je to co mě trápí :twisted:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

takze ten univerzal co je ted v tej akcii je plechovy?? Tak to pozor potom :o Lebo tie co mame my s Martinom su cele nerezove oko pisem okrem toho parozia 8) Inak osobne sa mi tomu nechce moc verit lebo ked nie je ten vyfuk v akcii stoji celkom dost na to aby to bol plechac!!! Inak ja to zajtra zistim u naseho distributora remusov na slovensku ci su tie uni. plehove :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

nevím jestli ten v akci ale já se ptal u nás v prodejně která prodává Remusy taky a ten říkal že nejsou nerezový jedině takovej celej zrcadlově lesklej ten jo ale ne tyhle černý ty sou jen nějak povrchově upravený podle něj
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

kurna mech mi nikto nehovori ze je to povrchovo upravne ked mi tam taky hovadsky magnet nedrzi!!!!!!! To by musel byt bud papirovy alebo umelohmotny ten vyfuk!! Je to sprostost aj nas oficialny dovozca remusov na SK qutroslovakia mi povedal ze su nerezove vsetky!! Povedz tomu joudovi nech tam prilozi magnet ak tma bude trocha drzat tak verim ale on tam nedrzi vobec takze uprava nie je mozna :evil:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Nevím jak sem nakoupil tak prodávám nerozčiluj se nebo to nedopadne dobře :o
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:lol: :lol: Ja se nerozciluju :lol: :lol: Len sa snazim uz asi 2 dni ti vysvetlit, ze ten vyfuk asi bude nerez, ked tam magent nedrzi :) To je len dobre. A ty pises ze len roura :lol: tak naco by uz len ta bola nerez to nevim. Takze to schrneme a uzatvorime: :arrow: moj je asi nerez pac mi tam magnet nedrzi (mozno mam len blby magnet :lol: ) mozno tie univerzalne su upravene ale dost pochybujem vzhladom na cemu.Takze to chce uz len nazor tretej strany 8) :D

BTW:
U nas vo worku jeden manager pisal jednemu fajn chlapikovi ze nanho krici cez mail :shock: :shock: :lol: :lol: Bo mu pisal caps lockom :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

prichadzam ja TRETIA STRANA: veeeeeeeeelmi pochybujem o tom ze by Remus vyrabal zelezne vyfuky :o :o :o :o . to asi tazko. leda ze by ten remus bol reremus ako je Adidas aiaidai :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No na tebe sme tady čekali :lol:
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

ked ste to tu uz tak pekne rozobrali do detailov, tak by ma zaujimalo preco by mal vyfuk vydrzat 2 roky? Ja ho mam 7 rok. Je pravda, ze uz za chvilu pojde prec, ale aspon 4-5 rokov vyfuk musi vydrzat (pokial to nie je kvalitny nahradny diel z polska)

mam jedneho znameho, ten mal feliciu 1,9 D a vazne tam vyfuky menil kazde 2 roky. Tak to som fakt nepochopil.

Inac predpokladam, ze sa bavite iba o tlmici vyfuku (poslednej casti)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Jasne ze o tlmici. BTW moj origo deawacky vytrimal 6rokov ale vo vnutry je vyfuk posmrti uz davnejsie. Preto su potom a jvyssie spotreby a motor proste nema taky tah ako ma mat. Teraz mi to taha omnoho viac ako s tym 6 rocnym. 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

hmm...zaujimave. A co hluk?
Ja mam radsej tichu jazdu. Kamos ma sportovy vyfuk a riadne mu to huci aj pri vyssich otackach.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“