!!! Zvyšování otáček !!! Riesenie

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak dobre čahoune když mysliš že je zac tak mi posli 14,50 kč. :lol: ale ty už jsi to valstne zaplatil takže je to debata o nicem :lol:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Pro Palikxe a Petram: Jezdí to bezvadně, lepší už to snad ani být nemůže. Celá dovolená úplně bezu problémů. Pokud by to vyddrželo, bylo by to perfekt. Prostě, kdo umí, ten umí.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Tak to je super!
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

dekujeme a mam radost ale tu kabelaž stejne vymenime.už je objednana a snad na ceste. -i
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Tak dnes mi byl vyměněn kabel mezi řj a motorem. Při znám se, že se mi do toho moc nechtělo, protože od té doby co Palikx a Petrm kabel "rozpletli", tak vše bylo ok. Otáčky se ani nehnuly. Každopodáně díky za ochotu, protože sám bych si s tím asi neporadil. Domnívám se, že většina problémů i u ostatních Lanosů bude zapřičiněna spíše tím kabelem, než krokovým motorkem. Budu sledovat, jestli se to nevrátí. Ještě jednou dík oběma.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mate pravdu pane Krticko, mne totiz pri tech vyssich otackach taky staci zahybat tim kabelem, ted uz mam vychytany presne kde a zase je vse ok, ja si ho necham vymenit asi na jare, jen bych se chtel zeptat, jak dlouho ta vymena trvala :D
Podejte zpravu, jak vam to s tim novym svazkem jezdi ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Na dobu se musíš zeptat kluků. Nechal jsem si ještě dělat destičky a mám pocit, že kolem poledne už volali, že je to hotové. Jinak jak to jezdí: mám pocit, že je to o něco línější (byla ale odpojená baterka, tak se možná vymazaly údaje z řj a postupně se zase musí načíst)- moc tomu nerozumim, ale zase je to auto takové měkčí - nejsou tak tvrdé přechody při změně stylu jízdy. Nevím, jestli jsem to vyjádřil srozumitelně. Prostě: zatím bez problémů.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ok, moc díky, kluků se poptám.Hlavně ať jezdí ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
edizon
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 23, 2005 15:33

Příspěvek od edizon »

Tak dnes som rozobral ten kabel o ktorom mi hovoril Blue a mali ste pravdu aj Akri aj nasi servisaci :D je to v tom kabli na 100% percent, takze komu to robi uz nemusi badat kde je problem :cry: Stale som tomu neveril a skusal som vsetky konektory nastriekat kontoxom - nepomohlo a teraz sa snazim nejak ten zvazok ulozit tak aby boli otacky take ako maju byt. Inak sudruhovia vseliako tie kable ponadpajali a zaliali do epoxidu takze sa nedaju uz opravovat. Je dost mozne, ze niektore inkriminovane cidlo nema dostatocny kontakt sposobene oxidaciou a je mozne ze to vadi RJ ktora to nejako zle vyhodnocuje :oops:
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Já si myslím, že to bude nedostatčenou izolací jednotlivých drátů. Když Petrm s Palikxem ten svazek rozřízli, všechno uchytili, aby nic nebylo volné a vlastně ani ty dráty nebyly tak těsně u sebe, tak všechno bylo perfektní. Musím ale říct, že i s tím novým svazkem mám klid.
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Ještě jsem zapomněl napsat, že po té "úpravě" mně klesla spotřeba o cca 0,5 l/100 km. Jezdil jsem tak za 6,7, při kolísání otáček za 7,3 - 7,5 l/100 km.
Uživatelský avatar
edizon
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 23, 2005 15:33

Příspěvek od edizon »

Dakujem za informacie ;) Ano aj mne sa zda, ze to dost zere takze budem len rad ak sa to tiez zlepsi. :idea:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Zistoval som cenu toho kabla a stoji +- 4000Sk takze za hubicku to nebude :x ale volal mi edizon, ze pri pohybe to je lepsie az dobre :P
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Cena v ČR je asi 8 tisic a to mozna jeste bez dane :lol: Tak ta vase je super a na jare mi ho koupis :lol: k narozenimam :lol: ne to byl for, ale koupim ho u vas.
No a ze Edizon neveril, :lol: tomu jsem se ani nedivil, on uz je takovy :lol:
Ale jsme radi, ze se vse objasnilo a nemusi se po tom patrat, jen doufam, ze ty nove kabely vydrzi mnohem vic, pan Krticka ma auto hodne mlade a taky mu to delallo, takze je to nevyzpytatelne :cry:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Vsimli ste si ze to robi najma na autach co boli urcene pre zapadny trh??? :idea: :idea: Pan Krticka bude asi vynimka lebo ja som to este nepocul aby to robilo niekomu co ma auto kupene v SR :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“