Posilovač brzd

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Že hrdzavé to snad vôbec nebrzdíš :?: :twisted: No keď ich ale používáš na image tak je prestriekaj a vyhoď platničky :lol: :lol: :twisted: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

brzdy

Příspěvek od Serpico »

...to JRD McLaren já už tomu nerozumím moje zkušenost: co je polské to je špatné viz " Delphi "....( vzpěry zadních dveří vydržely 3 měsíce )...a ty teď proklamuješ polské destičky ( můžou se vyrábět i jinde Delphi nevyrábí jenom v polsku....ale já se opravdu snažím být objektivní....teď jsem zjistil, že v Jelzci v polsku se vyrábí motory pro Toyotu Corolo pro brity. Já opravdu už nevím....

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
floppy
Příspěvky: 29
Registrován: stř bře 22, 2006 21:12
Bydliště: Holíč

Příspěvek od floppy »

Sú to skoro tie isté ako má JRD McLAREN, len majú v strede drážku. Chalani čo majú Vectry A s týmito brzdami hovorili, že pokial tam dal platničky bez toho zárezu, tak to nebrzdilo. Po narezaní drážky to začalo brzdiť ihneď. Doteraz som si myslel, že Ferodo je asi o dve triedy vyššie ako Delphi, ale opak je pravdou.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

brzdy

Příspěvek od Serpico »

....to floppy mám nesii a po výměně kotoučů jsem dal LUCAS destičky a samozřejmě jsem je prořízl ( to dělá u nás, každý meccanico - taliano z pláně ) šikmo blíže k jednemu konci - proti otáčení kotouče pilkou na železo ( z důvodu odstranění případných nečistot ), vzadu mám pakny z Krče, které jsou už z výroby jako půlené zářez uprostřed ( viděl bych ho radši opět šikmo - odvod nečistot ). A i dle palikxe brzdí nesie nadstardartně - velmi dobře.

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

-peha- píše:Že hrdzavé to snad vôbec nebrzdíš :?: :twisted: No keď ich ale používáš na image tak je prestriekaj a vyhoď platničky :lol: :lol: :twisted: :lol:
Dalsie dam asi pozinkovat. :?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

no jasne když nebrzdíš :lol: :lol: :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

ALebo pochromovat s vysokym leskom :lol:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“