Budu prodavat moji nexii (Milosh)

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

kup si disla a jeto :D
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak nexii mel zamluvenou jeden clovek ale strasne pospichal a proste nevydrzel tyden s koupi a koupil jinde. Tak je stale volna, ale nejdriv pristi vikend, nemuzu ted byt bez auta !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Mono to bola chyba :cry: ale ked sa inak nedalo :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 24
Registrován: pát čer 30, 2006 08:35
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

....Inak co sa poobzerat po Vectre, tie su velkorysejsie co sa tyka priestorovych pomerov a aj vybavy a hatchback by uplne stacil..... a ked tak 1,8 16V, nieje to sice borec ale potiehne si ako 1,6 a tazsia vectra je s nim predsa len sviznejsia, na po dialnici sa dostane aj cez 220 :o)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Richi píše:....Inak co sa poobzerat po Vectre, tie su velkorysejsie co sa tyka priestorovych pomerov a aj vybavy a hatchback by uplne stacil..... a ked tak 1,8 16V, nieje to sice borec ale potiehne si ako 1,6 a tazsia vectra je s nim predsa len sviznejsia, na po dialnici sa dostane aj cez 220 :o)
ta uz je moc velka, astra G combi bude akurat ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolopo »

Jen tak nezávazně, kolik bys chtěl za ty litaky? Já teď budu kupovat motorku tak peníze moc nejsou, ale na jaře tam musí nějaký bejt! :D A za kolik si udal Nesí?
Kolopo
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kolopo píše:Jen tak nezávazně, kolik bys chtěl za ty litaky? Já teď budu kupovat motorku tak peníze moc nejsou, ale na jaře tam musí nějaký bejt! :D A za kolik si udal Nesí?
uz je oboje prodany, cena rekl bych docela dobra, ale taky bylo oboji v bezvadnem stavu !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“