Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

V piatok som išiel z Jablunkova do Českého Těšína a stálina každom kroku. V sobotu som nestretol nikoho na zhruba rovnakej trase.
Inak v sobotu všetci 50/90, myslím domáci. Slováci a Poliaci klasicky 60/110...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Já jsem sice ještě žádnou hlídku nepotkal, většina řidičů ale neuvěřitelně poctivě dodržuje rychlost. Jsem zvědav, jak dlouho tento stav (nepotkat policajty a dodržovat rychlost) vydrží :D
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Oněgin píše:Já jsem sice ještě žádnou hlídku nepotkal, většina řidičů ale neuvěřitelně poctivě dodržuje rychlost. Jsem zvědav, jak dlouho tento stav (nepotkat policajty a dodržovat rychlost) vydrží :D
To já jsem na to taky zvědav....ale legrace byla, když jsem jel za Omegou (typuju tak ročník 99), 2,5 TD a nemohl to sešlápnout....litoval jsem ho ;)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Přiznejte se, čí je ten Matýzek? :lol:
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Docent píše:Přiznejte se, čí je ten Matýzek? :lol:
A čí je ten červený Kalos tamtéž? :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

By ma zaujímalo ako jazdí autor spomínaného článku.
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

me by zajimalo jak budou pokutovat cizince ktery o nove vyhlasce nemaji ani paru, dnes sem potkal minimalne 5 nemcu a ani jeden nesvitil, ani se nedivim jak to muzou vedet ze se tady ma svitit, a navic uz vidim jak ho zastavuje mestka p, a rika mu ze jel v obci 57 km/h misto povolenych 50 a ze dostane pokutu 1000 kc jen ty body mu budou asi k ho...nu :lol: :lol: :lol: no tak na misto nemce bych ho okamzite poslal na sibir at si tu pokutu uplatnuje u jelenu :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Poučení cizinců

Příspěvek od Vazoun »

Nevím jak kde a na jakém hraničním přejezdu, ale zde na přejezdu mezi
Dolní Poustevnou a německým Sebnitz jsou řidiči upozorněni poutačem a
také snad pohovorem hraniční policie.Zdravím všechny na foru " Vazoun " :D
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Slavek píše:me by zajimalo jak budou pokutovat cizince ktery o nove vyhlasce nemaji ani paru, dnes sem potkal minimalne 5 nemcu a ani jeden nesvitil, ani se nedivim jak to muzou vedet ze se tady ma svitit, a navic uz vidim jak ho zastavuje mestka p, a rika mu ze jel v obci 57 km/h misto povolenych 50 a ze dostane pokutu 1000 kc jen ty body mu budou asi k ho...nu :lol: :lol: :lol: no tak na misto nemce bych ho okamzite poslal na sibir at si tu pokutu uplatnuje u jelenu :lol:
Je to problém každého řidiče, který jede do zahraničí aneb neznalost zákonů neomlouvá. Navíc v zahraničí jsou jejich policisté na nás daleko tvrdší, než naši třeba na Němce. Když Germán řekne, že nezaplatí, tak si policajti díky legislativě můžou vylízat tak p.del. Zatímco Čechovi by zabavili auto, dokud by flastra nezacvakal. :evil:
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Predpokladam ze tym policajtom u vas to dlho nevydrzi. Je to presne to iste ako ked osadia niekde novu dopravnu znacku a potom prvy tyzden sa tam postavia policajti a vyberaju pokuty.
Zase na druhej strane co mam skusenosti s jazdou v Cechach, tak v obci som jazdil 50 km/h asi len ja, ostatni isli v pohode 60 km/h. Dokonca raz sa mi stalo, ze ma predbiehala aj Autoskola. Niekedy mi to pripadalo ze vodici v Cechach asi ani nevedia ze v obci je 50 km/h rychlost. Nepochopim ludi, ktori v Rakusku idu poctivo 50-kou, pride domov a stane sa z neho pretekar. Asi je to fakt len v tych peniazoch, lebo Rakusania su na rychlu jazdu nekompromisni.
To svietenie cez den je spravna vec, skoda ze to neodsuhlasili u nas na Slovensku. Myslim ale ze je to len otazka casu a predpisy v Europe sa zjednotia.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Ty městský to hned tak bavit nepřestane, když si vezmu, že jsou tam kolikrát lidi, který nechtějí ani u bezpečnostních agentur.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

V Brně-Komíně si na Kníničské ulici (čtyřproudovka), kde je povolená šedesátka měšťáci nastavili radar na 62 km/h a vesele kasírovali...normální dopraváci jsou rozumní a dávají nějakou toleranci, ale tihle fašisti ne...

Ke státní policii mám respekt, protože se mnou vždycky jednali slušně, i ten Slovenský policajt co mi dával flastr 1000 Sk za to že nemám dálniční známku byl naprosto v pohodě...ale tady těm městskejm bude asi dlouho trvat, než je to omrzí a než se dostatečně nabaží toho pocitu moci...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Kessler píše:V Brně-Komíně si na Kníničské ulici (čtyřproudovka), kde je povolená šedesátka měšťáci nastavili radar na 62 km/h a vesele kasírovali...normální dopraváci jsou rozumní a dávají nějakou toleranci, ale tihle fašisti ne...

Ke státní policii mám respekt, protože se mnou vždycky jednali slušně, i ten Slovenský policajt co mi dával flastr 1000 Sk za to že nemám dálniční známku byl naprosto v pohodě...ale tady těm městskejm bude asi dlouho trvat, než je to omrzí a než se dostatečně nabaží toho pocitu moci...
Jak se říká: "Dej blbovi moc a pravomoce...." Ještě nás čeká hooodně velká buzerace od měšťáků.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Kessler píše:V Brně-Komíně si na Kníničské ulici (čtyřproudovka), kde je povolená šedesátka měšťáci nastavili radar na 62 km/h a vesele kasírovali...normální dopraváci jsou rozumní a dávají nějakou toleranci, ale tihle fašisti ne...
Ku..y jsou to. To snad ani přesně nejde jet 60 bez tempomatu. A jen tak je to neomrzí, si sedí pěkně, nemusí chodit a jen kasírujou. Vždycky mě fascinuje jak si MP dojede na naše sídliště a začne vesele rozdávat bločky za špatný parkování. Přitom ty auta nikomu nezavazí, protože jsou lidi na to zvyklí, navíc kdyby potřebovali projet hasiči, tak projedou bez problémů. A nejveselejší bylo, když dva roky stál borec na zákazu stání a za celou dobu nedostal flastra. Půlkou auta zasahoval do vozovky. Samozřejmě lidi co si zaparkovali u zdi a ničemu nezavazeli hned tu pokutu dostali. :x
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Odpovědět

Zpět na „POKEC“