Pocasie Baldovec 2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

no čo už .....ale nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie....
takže chce to nejakô hriatô a bude "tabáček"
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

No a když už by mělo pršet, nemáte někdo takový ten velký stanový přístřešek? Mám na mysli střechu na 4 a více podpěrách? Dali bychom tam gril a pár lidí by se taky vešlo a mohli bychom grilovat i za deště:-)

Pravda je, že to by někdo musel asi jet dodávkou:-(

Ivan: Nebyl by takový přístřešek v tom kempu, případně něco, kde bychom v suchu mohli grilovat?
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tomu říkám věcná připomínka !!! Super , někdo snad bude mít , já se poptám po známých , do auta se to vejde , to bych se nebál .... , ale není tam vůbec nějaký pevný gril , případně zastřešený .... v kempech to občas bývá .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

No gril, jak jsem pochopil, bere Řezník a pak snad ještě někdo...ale správný kemp by mohl mít gril na větší akce, disco v sezoně, večírky apod.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak ohniště a krb tam je , ale o zastřešení nepíšou , Ivane ty jsi tam byl, nevíš ??


z popisu :Rekreační středisko„BALDOVEC“ se nachází na rozhraní Moravského krasu a Drahanské vrchoviny v oblasti nádherné přírody, jeskyní, vodních toků, hradů a zámků vhodném pro cyklo i pěší turistiku a je umístěn v krásném údolí, kde protéká říčka Bílá voda, obklopen lesy a odkloněn od civilizace.

Vybavení a nabízené služby:

- restaurace s celoroční kuchyní a kapacitou 120 míst vhodná také pro pořádání nejrůznějších akcí a oslav

- salonek pro konání společenských akcí do 50 osob

- multifunkční kulturní a programové místnosti

- unikátní 23 m tréninková věž s lanovým centrem

- půjčovna sportovních potřeb

- beach volejbalové hřiště

- dětské hřiště

- tenisové, volejbalové a fotbalové hřiště

- vlastní bazén s čističkou

- možnost využití pračky se sušičkou

- sušičky obuvi

- krb a ohniště pro opékání a grilování

Zajišťujeme autobusovou dopravu, rezervace vstupenek do jeskyní a ostatních kulturních zařízení, průvodce po toulkách Moravským krasem, vyjížďky na koních apod. dle individuálních požadavků klienta.

Technické zázemí máme dobře zajištěné pro školní výlety, školy v přírodě, firemní akce, kulturní akce, společenské večery, rodinné dovolené, srazy, bohaté sportovní a adrenalinové vyžití apod.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Hmmm, tak to na zastřešení nevypadá...takže zbývá někdo z přítomných. My jsme měli přístřešek na chalupě, ale loni přes týden, když jsme tam nebyli byla dost velká vichřice, takže je dost rozlámaný :( :(
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ano, mají tam vlastní gril, ale nevím, jestli nám ho půjčí, když tam budeme grilovat svoje žrádlo....
Ten přístřešek by byl fajn, ale obejdeme se i bez něj... myslím, že prostor na schování tam je, jen netuším, jestli nám tam dovolí grilovat... uvidíme. Deštníky s sebou ;-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Já spíš počítam s tim,že se nám všechno vyhne,bude zataženo,ale pršet nebude...takhle mi aspoň vyšli všechny srazy a bylo to v pohodě...
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

S.v.o.b.i.k píše:Já spíš počítam s tim,že se nám všechno vyhne,bude zataženo,ale pršet nebude...takhle mi aspoň vyšli všechny srazy a bylo to v pohodě...
Kéž bys byl prorokem.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

No kéžby...

jinak u náš už je dneska hnusně,zataženo a poprchává...:(

A když sem koukal na počasí,tak má bejt na moravě lepší než v čechách...
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

No, on se totiž ten hnus, co je u nás, na tu Moravu přesunuje... Takže se tam dostaví zítra odpoledne současně se mnou :cry: .
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

lidi tak je to tady, v Ústi se zatahlo a pohrmiva, takze v noci cekejme na severu bourku :cry:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Auta fakt neumývejte... cesta do kempu bude bahnitá... kemp by to spravil, kdyby ta cesta byla jejich, ale je lesů, takže na to kašlou ... :-(

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já myslím, že v sobotu už to bude v pohodě, že se to vyblbne do pátku. Tady byla v poledne bouřka jako kráva - doslova průtrž mračen. Ale jen asi 5 minut.
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Lidi, buďme trochu optimisti. 8) Myslím, že bude polojasno až oblačno a bude nám fajn. :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Zamčeno

Zpět na „Srazy“