GRIL

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jako registrovaní jsou počítání jen Ti, kteří mi poslali zálohu předem - a to je přibližně těch 40 lidí. Myslím, že dalších 40 přijede bez předchozí rezervace. :-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Takhle...klobásky mám rád moc, ale pokud je mít nebudu (v krajním případě), tak si dám něco v hospodě. Nevadí. Ale já a myslím že ještě určitě někdo nevěděl do stanoveného termínu, jestli pojede, nebo ne (třeba kvůli práci, nebo rodinným důvodům). Proto jsem myslel, že se ptáš na to, kolik ještě lidí, kromě registrovaných, pojede. Jak z důvodu ubytování, tak z důvodu grilování.

A teď dotaz: I když já + moje drahá polovička nejsem registrován, mohu se těšit na klobásky? A mám kdyžtak koupit pytel briket na gril, nebo podpalovač apod?
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

djpsx píše:A teď dotaz: I když já + moje drahá polovička nejsem registrován, mohu se těšit na klobásky? A mám kdyžtak koupit pytel briket na gril, nebo podpalovač apod?
Podívej, já myslím, že když dovezeš třeba trochu uhlí nebo zkrátka něčím ve prospěch všech přispěješ, tak je to OK.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Ivan píše:
djpsx píše:A teď dotaz: I když já + moje drahá polovička nejsem registrován, mohu se těšit na klobásky? A mám kdyžtak koupit pytel briket na gril, nebo podpalovač apod?
Podívej, já myslím, že když dovezeš třeba trochu uhlí nebo zkrátka něčím ve prospěch všech přispěješ, tak je to OK.
O.K. Vezmu brikety...lépe a déle hoří.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

gril

Příspěvek od simone »

A po klobaskach dobre padne fajnove pivečko nie???? beriem celu basu kvalita za rozumnu cenu!!! ale nie v čechach je pivo lepšie nakupim tam
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Odpovědět

Zpět na „Srazy“