Převodovka

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Neboj sa nič! Dnes som bol na nich trochu zlý,ale si myslím že už stačilo toĺké "poklonkovanie" typu:...samozrejme ,služobníček...atď.Pokiaľ sa zákazníci nespamätajú a neuvedomia si ,že MY sme Tí,čo im dávajú peniaze,tak na koni budú-páni servisanti naďalej!!!Ešte taká piikoška: pri rozhovore s pani"XY" z KOVA -B.B mi tak urazene povedala,že:- vždy sú pred očami zákazníkov oni tí zlí... A tak sa pýtam: ...komu som dal opraviť auto??? kto má zabezpečiť dodanie materiálu...atď-TO AKOŽE "JA" ZÁKAZNÍK???? :? To snáď nie je ani pravda!!!! :((
Naposledy upravil(a) Muco dne ned pro 09, 2007 15:47, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jeník
Příspěvky: 32
Registrován: pon zář 18, 2006 15:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jeník »

Tompetr píše:
felp píše:Taky tam mám vůli, ale už sem si na to zvyk. Asi to bude u všech Kalousů... -i
Už mě to docela sere. Opět se mi projevilo nějaké drnčení při deceleraci nebo při jízdě z kopce při otáčkách 2500-3000, když nemám sešlápnutý plyn, ale když sešlápnu pedál tak abych ho nedostal do záběru, ale pouze "zruším tu vůli, tak to přestane. Je tu jasná spojitost, ale jako na potvoru se mi to nikdy nepodařilo předvést v servise, tam to z nějakého důvodu nedělá, resp. servismeni dělají, že to neslyší...
to drnčení mám taky, nejdřív mě to děsilo, ale pak jsem zjistil že to dělá vybrující pedál plynu v ot 2500-2950. Až bude léto tak se na to podívám jestli tam ta vůle nejde nějak vymezit. Jinak mi to už ani nepřijde. Větší problém mám s řazením dvojky, jde mi tam přes zuby. Docela jsem se vycvičil jak ji tam dát co nejjemněji. Ale moje přítelkyně se chystá dělat autoškolu a budemem se v řízení střídat :o :o a ta rozhodn nebude mít s řazením moc velký soucit :cry: řešil jste někdo nepřesné řazení??? Dá se s tím něco dělat? údajně je tam nějaké podivné řazení řešené přes táhla, je to Aveo HB 06 Mám strach že převodovka moc nevydtží :? Kazí mi to radost z tak šikovnýho autíčka...

Jinak mějte happy a spokojené vozítka
Odpovědět

Zpět na „KALOS“