Za kolik mam prodat svoji nexii?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

kaso píše:Tak som zistil ze Nexia je nepredajne auto.Nikto nemal zaujem.Ani nechcite vediet za kolko ju o do mna vykupil bazar. -P :cry: :cry: :cry: :? :? Je mi z toho na GRCANIE :!:
ses ptak, oktavku ti stejne brzy nekdo lohne... teda ne ze bych ti to pral :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

milosh píše:
kaso píše:Tak som zistil ze Nexia je nepredajne auto.Nikto nemal zaujem.Ani nechcite vediet za kolko ju o do mna vykupil bazar. -P :cry: :cry: :cry: :? :? Je mi z toho na GRCANIE :!:
ses ptak, oktavku ti stejne brzy nekdo lohne... teda ne ze bych ti to pral :roll:

ze aj ja som mu vravel ze nech nejde do ochcavky

ale inak nic proti je to jeho vec

a este raz dakujem za vyfuk
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

conpet píše:
milosh píše:nechci abych splacel balik + manzelka s prckem na matersky a nemeli bysme co jist.
Neboj materska bude 7000 :lol: to uz docela jde za to valeni doma ne ?
Jasne ze to musi stacit sak to je skoro min plat u nas ked to das krat 1.30 :x
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolopo »

milosh píše:
kaso píše:Tak som zistil ze Nexia je nepredajne auto.Nikto nemal zaujem.Ani nechcite vediet za kolko ju o do mna vykupil bazar. -P :cry: :cry: :cry: :? :? Je mi z toho na GRCANIE :!:
ses ptak, oktavku ti stejne brzy nekdo lohne... teda ne ze bych ti to pral :roll:
Přesně tak, známému včera zrovna zmizla rok stará oktávka,(za bílího dne) Takový auto nemůžeš mít bez havárky, která je solidní!!! To s Daewem, mám klidný sny :D
Kolopo
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kolopo píše:
milosh píše:
kaso píše:Tak som zistil ze Nexia je nepredajne auto.Nikto nemal zaujem.Ani nechcite vediet za kolko ju o do mna vykupil bazar. -P :cry: :cry: :cry: :? :? Je mi z toho na GRCANIE :!:
ses ptak, oktavku ti stejne brzy nekdo lohne... teda ne ze bych ti to pral :roll:
Přesně tak, známému včera zrovna zmizla rok stará oktávka,(za bílího dne) Takový auto nemůžeš mít bez havárky, která je solidní!!! To s Daewem, mám klidný sny :D
asi tak nak, navic kdyz mam havarijni :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Nikdo zatim kilo nenabidnul, tak bude jeste chvili doma, slouzi dobre ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

No jen aby ti nezůstala nafurt... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No to je taky mozny, ale rikam si nez za ni dostat za rok treba 30 tisic, kdyz nikdo neda vic, to si ji radsi necham jako druhy auto do rodiny, pokud teda budu mit na novy :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

palikx píše:no a (sorry za mimotema)me uz to mine.mlada sla ted do prace takze ja mam smulu.ale kdyby to vymysleli driv byl bych bez starosti a uz sme meli 2(tohle se nesmi mlada dozvedet) :lol:
tak do toho svihni podruhy ne? :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no :lol: :lol: :lol: ono to ted je docela narocny na cas z duvodu vyzvedavani ditete takze mit 2 bych se asi roztrhnul.ale asi jednou bude
sory za odskok od tematu :oops:

a v nemecku stojej nebourany nexie kolem 500 euro (ale taky 3000)tak je to docela tezky s tou cenou
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

palikx píše: a v nemecku stojej nebourany nexie kolem 500 euro (ale taky 3000)tak je to docela tezky s tou cenou
A kolik nubiry? Premyslim kua ze uz bych neco vetsiho koupil, ale jeste nemam nasetreno :lol:

Chci ale min. rv99, klima, motor staci 1.6,combi, nejlepe stribr. nebo tmave modra barva a ne vic jak 100000km a nejlepe s LPG, to vidim tak na stovecku, no radsi bych 80litru max... :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1527
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik mam prodat svoji nexii?

Příspěvek od LordMMX »

sorry za oživovanie mrtvej temy, ale ja som bol blbec keď som dostal na nexiu pred 5 mesiacmi ponuku 950€ ... zato som mohol mať leganzu alebo nubiru... teraz je v nexii už toľko peňazí že ju radšej zoderiem, bo cenova ponuka pred týždňom bola 350euro...
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“