Osobné skúsenosti so servismi CHEVROLET

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Ta výměna brzdové kapaliny mě taky překvapila opravdu se má měnit až po dvou letech :? cena je to ale super jedné známé řekli u Srba srvisu za tu samou prohlídku při podobných kilometrech 7 000 Kč :shock: takže si auto zase odvezla ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
deathx
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 26, 2005 14:53
Bydliště: Surany

Re: Remesloservis NR

Příspěvek od deathx »

Mirek píše:
deathx píše:...Toto všetko trvalo 1 hod a stálo to 2873,- Sk a bol som pri tom všetkom.

PS: Medzitým som si pozrel nové AVEO (!!! BOMBA !!! :lol: , z vnútra aj z vonka, palubovka, potahy, tapacir na kufri, no skratka hned mi padlo do oka. Mohol som počkať ešte rok a bol by som MAXIMALNE spokojny :)
Dobrá cena. Proč měnili brzdovou kapalinu? Máš poměrně málo najeto a předepsaná výměna je až při 2. prohlídce.

Co se týká nového AVEA, tak bych zase tak nejásal:
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=5444
To: brzdova kvapalina - v servise mi povedali, že tu od vyrobcu vymienaju za polosyntetiku automaticky, pri prvej garancke a zadarmo. No nezoberiem to???? 8)

To. AVEO - tak tento vysledok ma prekvapil. Myslel som si, ze ta robustnejsia predna maska je z dovodu vyssej bezpecnosti. No neviem!. Kalos dopadol v NCAP ovela lepsie. Alebo , ze by to bolo inými testami (europskymi) :?
Chevrolet Kalos SEDAN 1.4 8V, r.v. 2005
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No je to hezke s tou vymenou brzdovky ale ja sem snad jinou nez syntetickou brzdovku nevidel tak nevim co ti tam nalili.asi se budu muset vratit do skoly nebo zeptat nekde v prodejne.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Taky sem se divil :lol:
Oldřich Novák
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 29, 2006 10:28
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Oldřich Novák »

Ahoj všichni
Tak jsem dneska absolvoval dvouletou záruční prohlidku v našem karvinském servisu VAST OIL CHEVROLET.
Velice dobrý přistup a ochota.Učtovali mi.
Olej BP Visco 3000 3.5L 593 Kč
filtr olejovy 101.40Kč
brzdová kapalina 101.10 Kč
seřízení ventilu 228 Kč
prohlidka a prace 1330 Kč
CELKEM 2820 Kč
Jak už jsem tady psal,zlobil mě CHECK,zistili vadný EGR ventil a vyměnili za nový,samozřejmě v rámci záruky zdarmi,tekže uvidíme.
Kalos 1.2 HB spotřeba v zimě 8.3l jazdím denně kratší trasy
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

daewoo- chevrolet autorizovany servis CAREX v BA:

vcera som obvolalaval firmy kvoli naplneniu klimy, a ako prvy som skusal samozrejme CAREX. ale ten co somnou telefonoval sa tvaril ako keby som ho obtazoval. a tak isto sa spravali ked mi menili naraznik + auto malo nejake tie km navyse ako ked tam prislo+ defekt. ktory odstranili az na moju poznamku, ze to auto sem na defekte neprislo.

takze pokial to nebude zivotne dolezite tak tam uz nepachnem.

klimy v ba plnia napr. tu http://www.novosedlik.sk
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Oldřich Novák píše:Ahoj všichni
Tak jsem dneska absolvoval dvouletou záruční prohlidku v našem karvinském servisu VAST OIL CHEVROLET.
Velice dobrý přistup a ochota.Učtovali mi.
Olej BP Visco 3000 3.5L 593 Kč
filtr olejovy 101.40Kč
brzdová kapalina 101.10 Kč
seřízení ventilu 228 Kč
prohlidka a prace 1330 Kč
CELKEM 2820 Kč
Jak už jsem tady psal,zlobil mě CHECK,zistili vadný EGR ventil a vyměnili za nový,samozřejmě v rámci záruky zdarmi,tekže uvidíme.
Kalos 1.2 HB spotřeba v zimě 8.3l jazdím denně kratší trasy
při dvouleté garančce se mění i svíčky a filtr klímy, to ti nedělali? jinak cena dobrá. V Ostravě chcou za kompletní výkon 4040,- Kč a to se mi zdá MASO...
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

A čo všetko mám očakávať pri 1.servisnej prehliadke. Idem budúcu stredu, tak nech tam robím múdru :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Výměnu oleje a filtru a filtru klimatizace :lol:
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

LIFELIKE píše:A čo všetko mám očakávať pri 1.servisnej prehliadke. Idem budúcu stredu, tak nech tam robím múdru :)
Na předchozí stránce jsem uváděl tenhle odkaz, jsou tam jednotlivé prohlídky rozepsané.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

V pátek mi v Auto Dobrovolný Jihlava vyměnili spojkové ložisko. Už cca měsíc se při sešlápnutí spojky ozývalo hučení až kvílení. Výměnu provedli v rámci záruky, tj. bezplatně (Kalouska mám necelý rok, najeto 18.000).

Taky jsem si stěžoval na občasné problikávání kontrolky "Check" - za poslední měsíc se mi to stalo už 3x, ale po pár minutách jízdy to přestalo a zase byl nějakou dobu klid. Při diagnostice nezjistili žádnou chybu, doporučili mi tankovat u jiné benzinky. Že prý jsou řídící jednotky u Daewoo/Chevroletů nastaveny citlivěji než u Opelů a reagují tak na horší kvalitu benzínu.

Celkový přístup a jednání byl na slušné úrovni, navíc mě mile překvapili, že jsem nemusel platit za mytí vozu, které jsem si objednal navíc.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak s tím benzínem máme stejnou zkušenost píše to závadu vstřikovačů a stačí vyjet nádrž a natankovat jinde a je zase pokoj ;)
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

servis Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

někdy v zimě mi praskla žárovka předního světlometu a tak jsem odhodlaně otevřel kapotu........ a po minutovém obhlížení ji zase zavřel :lol:
...... nasedl do káry a odjel do servisu v Ostravě Hulvákách. V prodejně jsem koupil ND a zašel za chlapci. Měli to vyměněné za minutku a na otázku co za to, si řekl: "dejte mi na pivo" :lol: tak jsem mu dal na dvě (50K) a spokojeně odjel.


dneska si říkám, škoda že jsem mu nekoukal pod prsty :cry: protože mi prozměnu prdla ta druhá žárovka :lol:

Tak asi rovnou přezuju auto na zimu, a tentokrát se mu budu dívat pod prstíky :D
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: servis Ostrava

Příspěvek od Mirek »

Tompetr píše:někdy v zimě mi praskla žárovka předního světlometu a tak jsem odhodlaně otevřel kapotu........ a po minutovém obhlížení ji zase zavřel :lol:
...... nasedl do káry a odjel do servisu v Ostravě Hulvákách. V prodejně jsem koupil ND a zašel za chlapci. Měli to vyměněné za minutku a na otázku co za to, si řekl: "dejte mi na pivo" :lol: tak jsem mu dal na dvě (50K) a spokojeně odjel.


dneska si říkám, škoda že jsem mu nekoukal pod prsty :cry: protože mi prozměnu prdla ta druhá žárovka :lol:

Tak asi rovnou přezuju auto na zimu, a tentokrát se mu budu dívat pod prstíky :D
Já jsem ji (v levém předním světlometu /první, která zatím nevydržela/) měnil před 14 dny. Kdyby tam nezavazela (pro Čechy "nepřekážela" :) ) baterka, tak by to byla sranda. Takhle jsem se s tím drbal přes 15 minut. Kdyby nebylo pozdě odpoledne, taky bych zajel do servisu.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Sa mi páči táto debata o výmene žiarovky v prednom svetlomete. Ja som totiž raz chcela si pozrieť ako sa menia žiarovky (to keby mi náhodou chceli prásknuť pokutu a ja by som si ju chcela na mieste vymeniť). Zadná ako tak, ale predná..... tak som si pozrela návod.... hmm... odmontujeme, vymeníme a namontujeme... tak to asi znelo, ale aj tak neviem ako :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Odpovědět

Zpět na „KALOS“