Kedy idete nahadzovat letne gumy? A ake?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Treba v zime zimne gumy?

Ano
103
94%
Nie
2
2%
V zime nejazdim
1
1%
Stacia f predu
4
4%
 
Celkem hlasů: 110

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

Olda píše:
DREAM píše:ja koupim nejaky 2x michelin (+- 1400 jsem koukal) jen na predni napravu .. pristi mesic asi
Počkej až ti ujede na sněhu zadek a budeš ho v -20ti s oroseným čelem kočírovat až do protisměru abys to vyrovnal :? :lol:
hmm..diky ..docela ste me zarazili... sefik to na octavce tak dela a do pohody..tak nevim .. no kazdopadne jeste uvidim..diky za reakce..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Krtek píše:Ještě by mně zajímalo, jestli se tu najde nějakej idiot, co si myslí že stačej zimáky jenom vepředu.
Ja myslim, ze tohle je vic nez vymluvny ;) ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Olda píše: Policie Čr :lol:
Minulý rok měli zimaky jen ve předu a pár felicií v příkopě a reportáž v televizi způsobili že je za chvíli měli i vzadu :lol: :twisted: :lol:
Měli na felicii řetězy na zadních kolech, někde mám fotku. Ale momentálně ji nemůžu najít, je to už z minulého roku.
Naposledy upravil(a) Mirek dne sob říj 15, 2005 20:04, celkem upraveno 1 x.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Mirek píše:Měly na felicii řetězy na zadních kolech, někde mám fotku. Ale momentálně ji nemůžu najít, je to už z minulého roku.
Možná by stačilo kouknout na předchozí stránku, dával jsem sem odkaz :twisted: .
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Docent píše: Možná by stačilo kouknout na předchozí stránku, dával jsem sem odkaz :twisted: .
No jo tam jsem se fakt nedíval :oops: . Navíc mám v příspěvku hrubku jak prase. Ó jak se stydím :oops: :oops: :oops:. Už jsem ji opravil, ale ve tvé citaci nemůžu.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

martin píše:
Akri píše:
Topol píše:Pěkný den :D Polojasno 4 st.
Patřím k lidem kteří davájí zimáky.Už jsem je prohíd na jaře když jsem je zouval,vyčistil od kamínků přestříkl ochraným sprejem dal do igelitových
pytlů.V Barumce říkají,že jak klesne trvale teplota pod 5-7 st tak by se měly nazout.Já teda nazouvám o trochu později.Jinak mám galusky/úzké/
155/80 R13 Winter-grip 79Q. Jakorát si chci koupit řetězy aby člověk měl pro stýčka příhodu. Jinak já zimu nemám rád!Ale co mám dělat když na to némám abych se na zimu odstěhoval do středomoří!Nebo jak říkal kamárád na vojně"Já mám zimu rád,když se koukám z okna za zády rozpálený kamna a před sebou chlazenou sklenici piva :lol:
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
No samo, ze musi byt galusky, je videt ze pan Topol je sveta znalej :D
ja mam taky zimni galusky, 195/50 :mrgreen:
tak to mas pak zime galuskove leninove sane :lol: :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Mirek píše:Navíc mám v příspěvku hrubku jak prase.
V podstatě to máš správně, vycházels z předpokladu, že policajti jsou natvrdlí, tudíž se veškeré jejich konání píše s "y" :lol: .
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Pro silničáře oficiálně zima začíná prvního listopadu, ale já přezouvám vždycky do konce října, protože u nás padává sníh už v říjnu. Nehledě k teplotám. Řetězy jsem nikdy nepoužil (ani jsem je neměl a nemám), protože jsem vždycky dojel tam, kam jsem chtěl. Ještě ve staré Octavii jsem zatížil kufr bedýnkou s pískem a měl jsem tam dva hadrové pytle od brambor. Primitivní, ale účinný vyprošťovák.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Tak som dneska kupil dve Matador MP58 dopredu namiesto tych Nokianov co som minulu zimu dorazil(alebo prerazil?- teda len jednu), dozadu mam take nejake menej znackove :oops: este po predch. majitelovi, ale uz ich dojazdim. A zajtra (dufam) prehadzujem...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od voyo »

zimne nahodene matador mp 58
15" a 195/60 ;)

a na druhe auto idem kupit 12" 135 r12 ;)
VAZ 2107 - > Daewoo Nexia 1.5 GL -> Opel Astra G 1,4 Comfort -> MALUCH
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

od ctvrtku prezuto a myslim, ze prave vcas, rano uz je u nas namrzlo, tak jsem rad, ze to mam takhle z krku :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Uz i ja mam prezute. Dnes som nahodil Michelin Alpine A2 175/65/R14. Volantom ide tocit uuplne zlahucka. /nemam posilovac/ Uz aby nasnezilo :P :P :P
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Spolujazdec
Příspěvky: 85
Registrován: pát srp 05, 2005 21:13
Bydliště: košice

Příspěvek od Spolujazdec »

Prave dnes, M58.
Na Chevrolete aj na kraj sveta...
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Už mám prezuté (Sava Eskimo S3) vyše týždňa, síce trochu skoro, ale radšej skôr ako neskôr;-))) Dnes už celkom mrzlo, tak sa hodili...
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ja som 3 sezony jazdil na MATADOR MP58. Nepostacuju mi zaberovymi a brdznymi vlastnostami, takze tuto zimu kupujem nove GOODYEAR ULTRA GRIP 7. Pouziva ich aj Horska sluzba, v kazdom nezavislom teste su niekde na prvych troch miestach. Mam aj v zime hlinikove disky, ale len 14" a pneu 185/60. Ak by mal niekto zaujem, povodne 4-rocne Matadory predam.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“