Kupa PDA s GPS

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

vypada super a to ,ze ma SIRF III ho radi jako nejlepsi zarizeni na trhu,jen proc to nema WIN2005 a 128RAM??

.. ja lidem doporucuju nejlevnejsi verzi acer n35 a musim rict ze i predchozi yakumo je lepsi,ale taky drazsi ..
ja ted shanim ke svymu MDAc gps BT nejaky starsi ,ale nikdo nbic neprodava..asi budu muset koupit novy za 3jku..://
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer :D Sychravo 6 st a tma! :(
Gratuluji! Uvidíš,že budeš spokojený.CHce to trochu cviku abys sis na to zvyknul.Je to sice malý ale jde to se stým naučit jezdit.Je to perfektní když jsi v cizí krajině.Já jel dnes do Lysý nad Labem a i když trasu znám tak jsem si ho vzal sebou.Před Mladou Boleslaví je už nové napojení na dálnici a to jsi měl vidět jak se zlobil,když nemohl najít trasu a podle mapy jsem jel vlastně bývalým lesem :shock:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

co pouzivas za soft, tomtom5, dynavix navigon, pocketkim /fuj/ , smartmaps /fuj/ ??
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

DREAM píše:co pouzivas za soft, tomtom5, dynavix navigon, pocketkim /fuj/ , smartmaps /fuj/ ??
Pěknou neděli :D Pod mrakem,klid 7 st.
Jestli jsi se ptal mě tak už jsem to tady psal.Mám PocketKim jak CZ tak SK a taky Tomtom.Vím,že PocketKim není úplně stoprocentní ale zvyk jsem si na něj.Někdy ho používám i v Praze když zrovna je to mě neznámá ulice a dobrý.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Diky Dream s tebou budeme este o tom hovorit pred kupov :lol:

My sme mali aj teraz v tom Hannoveri nejaky Magellan co si kamos kupil v USA a perfektne pri odboceni na poslednom semafe kamos povedal "teraz to tu niekde musi byt na lavej strane" :) a presne hnek ako som odbocil pozeraam :shock: :shock: a na laves strane hotel ambiente :D Takze sa ta masinka nemylila ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jinak na svym serveru jsem zpracoval clanek o "vsech" moznostech navigace do auta .. myslim,ze by to zacatecnikum a zajemcum o gps navigaci mohlo pomoc ..

http://mapy.mudecin.cz

primy link na clanek

http://mapy.mudecin.cz/index.php?option ... &Itemid=44
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

tak jak pokracuje vyber? taky me to zajima ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jak by ted je urcite nej Fujistsu N500 za 8cku (+ 1GB SD).. k tomu ti dam tomtom + mapy cely evropy

a nebo jak to mam ja : MDA compact + BT GPS (i-tec 339 nebo navilco , proste sirfIII cipset) to je kdyz chces mit i telefon .. jinak navigace rullez
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

ja mam vyreseno: GPS -Garmin GPS 10 Deluxe Bluetooth (ten jeste nemam ale je objednany) a PDA mam uz rok ASUS 730W a trosku vetsi tablet Acer TravelMate C113TCi ( ten beru na sraz, tak kdo chcete videt uvidite).
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

mohu jeste vzit na ukazku Garmin IQue 3600 jen do toho nemam koupeny podrobny cesky mapy. Ale masinka je to slusna.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

prave garmin je pozadu s mapama..jinak to docela jde,ale tomtom mu dava na prdel .. mapy od teleatlas jsou prehnany .. jezdim po republice a zasnu .. uz ted maj vsechny krajsky mesta cisla popisna a do leta podle me i okresni . a o tom,ze posledni aktualizace ma 50MB a je tam cesko,polsko,slovesnko,madarsko ,takze na karte to zabere nula nula nic ..
je to nadhera ... POI (point of interest) je u tomtom taky nadheraaa..

proste tomtom nema konkurenci
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Brainman píše:mohu jeste vzit na ukazku Garmin IQue 3600 jen do toho nemam koupeny podrobny cesky mapy. Ale masinka je to slusna.
Jasne, vem, na srazu rad nasbiram inspiraci nejen ohledne upravy auta ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

DREAM píše:jak by ted je urcite nej Fujistsu N500 za 8cku (+ 1GB SD).. k tomu ti dam tomtom + mapy cely evropy

a nebo jak to mam ja : MDA compact + BT GPS (i-tec 339 nebo navilco , proste sirfIII cipset) to je kdyz chces mit i telefon .. jinak navigace rullez
Kdyz uz neco s GPSkou, tak bych radsi sel do Fujitsu Siemens N560 + min. 2GB karta + mapy podle vkusu. Sam ale, protoze uz mam BT GPS, mam vybranej Fujitsu Simens 718: ma sice WM2003SE, pomalejsi procesor a WiFi jen B, ale na druhou stranu 128 MB RAM (u nekterejch stroju s WM5 a 64MB jsou problemy), ma i CF slot, diky tomu, ze nema WM5 nema BT stack od Microsoftu. No a karta co nejrychlejsi (zatim nejspis nejaka MMC 200x) min 2GB (u 4 GB zatim nemam uplne jistotu v podpore a navic ty ceny :( ).
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Tady se teda rozjíždí GPS....já se zatím spoléhám na starou dobrou automapu:-)Ale časem bych si takovou mašinku rád pořídil (i když už to nebude to kouzlo a atmosféra, jako když si před dlouhou cestou udělám kafe a prostuduju si mapu, abych věděl kudy, napíšu si styčné body atd. atd.). Jojo, časy se mění. :cry:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

djpsx píše:Tady se teda rozjíždí GPS....já se zatím spoléhám na starou dobrou automapu:-)Ale časem bych si takovou mašinku rád pořídil (i když už to nebude to kouzlo a atmosféra, jako když si před dlouhou cestou udělám kafe a prostuduju si mapu, abych věděl kudy, napíšu si styčné body atd. atd.). Jojo, časy se mění. :cry:
Tak já, občas, jezdím podle GPS, a probíhá to podobně jako s mapou. Sednu si, uvařím kafe, naplánuju trasu a průjezdné body a systém mi jen říká kdy a kde mám odbočit.
Všechno funguje dobře, ale jen do chvíle, kdy si usmyslím, že tnehle úsek projedu jinudy, nebo když si chci jen třeba zajet v nějakým městě na svačinku do kavárny, tak mi systém začne žvatlat, že jsem sjel z trasy. 8)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“