aky mobil maju Daewaci ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Jediné, čo mi na K750i vadí, že to nie je Smartphone s peračným systémom. Proste mi chýba možnosť si doinštalovať čokoľvek (podpora Javových hier a porgramov mi nestačí).

Ideálny telefón pre mňa by bol smartphone s operačným systémom Windows Mobile 5, 2Mpix (a viac) foťákom + kamera, Wi-Fi, rádio, diktafón, MP3 a video prehrávač, slot na pamäťovky (vymeniteľné bez nutnosti vypnutia telefónu) a 3GB (a viac) pamäťou. No, hádam sa toho do roka dočkám.
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Brainman píše:Existuje, je tedy digitalni ale Olympus 750UZ Movie videa toci a rovnou v MPEG4
No právě. Klasická zrcadlovka se zrcadlem z principu video točit nemůže.
mipo píše:Jediné, čo mi na K750i vadí, že to nie je Smartphone s peračným systémom.
Tohle jsem taky zvažoval, když jsem po třech letech užívání Sie ME45 hledal změnu. Ale když už to má být něco s OS, tak mi to musí nahradit mé ošuntělé PDA Sony Clié s PalmOSem. Takové zařízení existuje a jsou to různá MDA apod. na principu PDA + GSM modul, ale to mi zase nevyhovuje konstrkucí, velikostí atp. Smartphony s malým displayem a nedotykovým displayem mi bohužel nepomohou :(. Na navigaci nebo tabulkáč je to zoufale melé a bez rozpoznávání textu nebo qwert klávesnice těžko použitelné.

Takže volba padla na blbý telefon. Šikmoocí švédi se tentokrát přesně trefili do mých potřeb. Sám jsem zvědav, jestli mi 3 roky vydrží... :?:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Motorola V600, jedine co muj tel musi mit je BT bez nej uz se neobejdu, ale jak psal Milosh, tak N6021, po te taky pokukuju :oops:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jinak pro priznivfce PDA , mam ASUS 730W a je to sracka, (manzelce jsem dal svyho Acera N10). Je to pomaly a casto se to kouse. Ma sice plno veci ale bohuzel ta grafika sezere strasne moc vykonu procesoru. Foti to a i toci video ale prave s tou D500 se to neda srovnat. Jedine pozitivum je ze ten Asus (Win2003) umi perfektne interpretovat WWW stranky ve vsech formatech
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

To jsem byl ja: :?

Jinak pro priznivfce PDA , mam ASUS 730W a je to sracka, (manzelce jsem dal svyho Acera N10). Je to pomaly a casto se to kouse. Ma sice plno veci ale bohuzel ta grafika sezere strasne moc vykonu procesoru. Foti to a i toci video ale prave s tou D500 se to neda srovnat. Jedine pozitivum je ze ten Asus (Win2003) umi perfektne interpretovat WWW stranky ve vsech formatech
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

nokia 3510i :D staci mi, lebo mam primu a vsetci znami maju pausali.. takze ho potrebujem iba na prijimanie hovorov :lol: :lol:
mal som 5110 (kultovy telefon) a 3210, firemny 6021, frajerka 6230i :D
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Já mám už nějaký ten pátek Nokinku 6230i s malou nádržkou na vodku a jehličkovým vyzváněním... :lol:
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

Brainman píše:Tak to bych rád viděl zrcadlovku, co umí točit video. Třeba fakt nějaká existuje, ale zatím jsem neviděl...

Existuje, je tedy digitalni ale Olympus 750UZ Movie videa toci a rovnou v MPEG4
dca

OT:ja se opravil na "zrdcraladlovku" ,ale od tebe jsem to cekal ... jinak ja fotim a tocim na Fuji S602Z (640x480 30fps) coz jsem pred 2 rokama bral jako nejlepsi koupi

tak me vcera spadnul mobil do zachoda..suxxx...shit... no aspon me to dokope do upgrade,asi to vyhraje mda compact,ktery me nejvic vyhovuje /mam ho casto v ruce/
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

DREAM píše:
Brainman píše:Tak to bych rád viděl zrcadlovku, co umí točit video. Třeba fakt nějaká existuje, ale zatím jsem neviděl...

Existuje, je tedy digitalni ale Olympus 750UZ Movie videa toci a rovnou v MPEG4
dca

OT:ja se opravil na "zrdcraladlovku" ,ale od tebe jsem to cekal ... jinak ja fotim a tocim na Fuji S602Z (640x480 30fps) coz jsem pred 2 rokama bral jako nejlepsi koupi

tak me vcera spadnul mobil do zachoda..suxxx...shit... no aspon me to dokope do upgrade,asi to vyhraje mda compact,ktery me nejvic vyhovuje /mam ho casto v ruce/
Ted jsem nejak mimo misu?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ondras píše:
Brainman píše:Existuje, je tedy digitalni ale Olympus 750UZ Movie videa toci a rovnou v MPEG4
No právě. Klasická zrcadlovka se zrcadlem z principu video točit nemůže.
mipo píše:Jediné, čo mi na K750i vadí, že to nie je Smartphone s peračným systémom.
Tohle jsem taky zvažoval, když jsem po třech letech užívání Sie ME45 hledal změnu. Ale když už to má být něco s OS, tak mi to musí nahradit mé ošuntělé PDA Sony Clié s PalmOSem. Takové zařízení existuje a jsou to různá MDA apod. na principu PDA + GSM modul, ale to mi zase nevyhovuje konstrkucí, velikostí atp. Smartphony s malým displayem a nedotykovým displayem mi bohužel nepomohou :(. Na navigaci nebo tabulkáč je to zoufale melé a bez rozpoznávání textu nebo qwert klávesnice těžko použitelné.

Takže volba padla na blbý telefon. Šikmoocí švédi se tentokrát přesně trefili do mých potřeb. Sám jsem zvědav, jestli mi 3 roky vydrží... :?:
ja se taky spletl ja mam 770 a ne 750
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ad mipo:proto ted na rautu premlouvam sefa na mda compact , podle me idealni tlf. /pda+gsm velikost p910)
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Richard píše:Mám siemens S65 a C35 naprostá spokojenost, nejsem stádní typ, a protože všichni mají Nokii já ji nechci :lol: :lol: Začínal jsem s ní kdysi s NMT a Nokií 540, ale pak začaly GSM telefony a já chtěl nějakej mobil co se všude chytne, doporučili mě Alcatel a měli pravdu, pro Nokiáře : Alcatel v pohodě 3 čárky signálu vedle ležící Nokie zofale hledala síť :?: :D No a pak jsem přešel k Siemensu C35, C65, S65 a spokojenost :D
NMT Nokiu 540 mám taky doma - a funkční vč. aktivního čísla. Je to bez paušálu, tak jsem ji nerušil. Navíc mám za ni každého půl roku 500 Benefit bodů :)
Kromě toho mám SonyEricsson T610 a stačí mi to.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Mirek píše:
Richard píše:Mám siemens S65 a C35 naprostá spokojenost, nejsem stádní typ, a protože všichni mají Nokii já ji nechci :lol: :lol: Začínal jsem s ní kdysi s NMT a Nokií 540, ale pak začaly GSM telefony a já chtěl nějakej mobil co se všude chytne, doporučili mě Alcatel a měli pravdu, pro Nokiáře : Alcatel v pohodě 3 čárky signálu vedle ležící Nokie zofale hledala síť :?: :D No a pak jsem přešel k Siemensu C35, C65, S65 a spokojenost :D
NMT Nokiu 540 mám taky doma - a funkční vč. aktivního čísla. Je to bez paušálu, tak jsem ji nerušil. Navíc mám za ni každého půl roku 500 Benefit bodů :)
Kromě toho mám SonyEricsson T610 a stačí mi to.
Já mám taky ještě aktivní číslo a funkční NMT, dal jsem jí tchánovi a ten i občas někdy volá z chaty :lol: :lol: :lol: jinak perfektní tarif, na něm ERRORTEL určitě nevydělá :lol: :lol: :lol: platím v létě za tchána tak 50,- měsíčně, v zimě nic a to se vyplatí :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Richard píše:Já mám taky ještě aktivní číslo a funkční NMT, dal jsem jí tchánovi a ten i občas někdy volá z chaty :lol: :lol: :lol: jinak perfektní tarif, na něm ERRORTEL určitě nevydělá :lol: :lol: :lol: platím v létě za tchána tak 50,- měsíčně, v zimě nic a to se vyplatí :lol: :lol: :lol:
Já měl něco podobného - dal jsem původně NMT tchýni, aby byla "in" :lol: Ona ale vůbec nepochopila, jak se s tím volá :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
gadzo
Příspěvky: 131
Registrován: sob kvě 28, 2005 16:42
Bydliště: BA

Příspěvek od gadzo »

N-gage, keby bol trochu menší, tak maximálna spokojnosť.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“