Kdo ma kolik km natočíno na Matýskovi?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já mám za dva roky s Matýskem nalítáno něco přes 16 tisíc. Za mlada jsem ročně jezdil s každým autem kolem 15-20 tisíc, teď už je toho podstatně míň.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

No jo, my mladí pořád někam lítáme :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Vojta píše:Já mám za dva roky s Matýskem nalítáno něco přes 16 tisíc. Za mlada jsem ročně jezdil s každým autem kolem 15-20 tisíc, teď už je toho podstatně míň.

:roll: Kam se tedy pánové hrabete...Mám za 3 neděle najeto 66.875 km!!! :lol: Když jsem Matízka před 3.nedělemi kupoval,tak měl najeto 66.400 km.Holt starší ročníky se už za děvčaty tak nehoní a auta jim v poklidu reznou doma. ;)
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Mitch z ráje Českýho píše: :roll: Kam se tedy pánové hrabete...Mám za 3 neděle najeto 66.875 km!!! :lol: Když jsem Matízka před 3.nedělemi kupoval,tak měl najeto 66.400 km.Holt starší ročníky se už za děvčaty tak nehoní a auta jim v poklidu reznou doma. ;)
To nemáš moc za tu dobu najeto :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Badger píše: To nemáš moc za tu dobu najeto :lol:
Protože jako důchodce nemám moc času...peněz nebo obojího?!?!? Měl bych řešení.Každý "Matýskář",kterému je méně jak 60 let bude celé léto (pokud nějaké bude) pracovat cca 16 až 23 hod. přesčas a mě potom stát přidá na důchodu a na provoz Matýska......rychle jsem to spočítal.......................... 4,- Kč - slovy čtyři Koruny české



:lol: :lol:
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Mitch z ráje Českýho píše:
Badger píše: To nemáš moc za tu dobu najeto :lol:
Protože jako důchodce nemám moc času...peněz nebo obojího?!?!? Měl bych řešení.Každý "Matýskář",kterému je méně jak 60 let bude celé léto (pokud nějaké bude) pracovat cca 16 až 23 hod. přesčas a mě potom stát přidá na důchodu a na provoz Matýska......rychle jsem to spočítal.......................... 4,- Kč - slovy čtyři Koruny české



:lol: :lol:
se mnou nepočítej :D
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

pred kupov matiza bolo najazdene asi 65 000 km momentalne ma 92 000km skutocnych na tachometri mi ukazuje 59 300km
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

rcmichal píše:pred kupov matiza bolo najazdene asi 65 000 km momentalne ma 92 000km skutocnych na tachometri mi ukazuje 59 300km
To máš nějaké divné :shock: :roll:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Ale nemá, vzpomeň si na jeden thread tady... IMHO vzít si ojeté auto na leasing, to dokáže jen skutečný znalec...
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Badger píše:
rcmichal píše:pred kupov matiza bolo najazdene asi 65 000 km momentalne ma 92 000km skutocnych na tachometri mi ukazuje 59 300km
To máš nějaké divné :shock: :roll:
bol vymeneni tachometer ale v servisnej knizke su skutocne kilometre
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Docent píše:Ale nemá, vzpomeň si na jeden thread tady... IMHO vzít si ojeté auto na leasing, to dokáže jen skutečný znalec...
myslel som si ze si sa stoho vyspal, matiza som kupil z nasej firmy takze nieje ocom debatovat.
hlavne je ze ti si taki perfekny vo vsetkom :lol:
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Aha, měnili tachometr, a dali tam náhodou takovej, na kterým nebyl stav těsně za nulou... To bylo taky ze známosti nebo z blbosti?
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Docent píše:Aha, měnili tachometr, a dali tam náhodou takovej, na kterým nebyl stav těsně za nulou... To bylo taky ze známosti nebo z blbosti?
ano bolo to z tvojej blbosti, nato kolko mas rokov tak malo rozumu mas :lol:
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Á jé, malý kluci se zase pustili do sebe!!! :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Pánové, nejsem admin, ale nebylo by lepší držet se tématu? Nadávejte si soukromě.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“