Barva Kalose

Moderátor: Blue Lanos

Jakou máte, resp. chtěli byste mít, barvu Kalose?

Super červená (73L)
6
21%
Bílá mléčné dráhy (11U)
0
Žádná hlasování
Holubí stříbrná (95U)
2
7%
Moderní zelená (34U)
0
Žádná hlasování
Sportovní modrá (33U)
5
17%
Pastelově modrá (32U)
5
17%
Perlově černá (87U)
2
7%
Aktivní červená (77U)
6
21%
Jiná (anketní systém neumožňujě více odpovědí)
3
10%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

carlos píše:...cierna hlboka lahko moze niekto do vas tuknut.
Ona strieborná (metalíza) nie je s viditeľnosťou o nič lepšia, hlavne keď sa stieva a niektorý inteligentní jedinci si nezapnú svetlá.

Osobne proti striebornej nič nemám, ale zhnusila sa mi na Octávkach.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Nejvíc mě vytáčí ten styl prodeje Kalosů, že ano, máme tu modrou co jste chtěl, ale jenom v nejdražší výbavě anebo jako HB. Aha, vy trváte na sedanu, tak to je tu bílá a nebo si zavolejte za měsíc, uvidíme co přivezou... :evil:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od slaza »

Kessler píše:Nejvíc mě vytáčí ten styl prodeje Kalosů, že ano, máme tu modrou co jste chtěl, ale jenom v nejdražší výbavě anebo jako HB. Aha, vy trváte na sedanu, tak to je tu bílá a nebo si zavolejte za měsíc, uvidíme co přivezou... :evil:
Máš pravdu, dopadli jsme stejně, když jsme byli vybírali (v prosinci) auto, cena a výbava OK, ale barva? Připadala mi spíš tmavší, kvůli bezpečnosti. Manželka miluje stříbrnou. Toto byla taková podělaná, ale ber nebo nic. Známí se nám smáli, nové auto a už je rezavé? V TP máme "oranžová" (SUNSHET). Když ale svítí sluníčko, není zářivější a krásnější barvy, tak v létě jsme se do ní zamilovali a teď tvrdíme, že "barva zapadajícího slunce" je ta nejhezčí (viz vlevo).
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

SUNSET to je krása. já jsem zvažoval i tuto barvu, ale samozřejmě nebyla skladem, že?
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od slaza »

Tompetr píše:SUNSET to je krása. já jsem zvažoval i tuto barvu, ale samozřejmě nebyla skladem, že?
To jsi mně potěšil, ale vidím, že se na stará kolena budu muset učit anglicky, abych nepsal takové kraviny (SUNSHET). Díky
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“