autofolie na Nubiru

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jj..s tim pocitam za ty penize...
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

tak jsem dnes sundal jedno zadni okno..jde to ztuha,ale ted uz bych to zvaldnul hned..navod je gut,ale da se to bez nej ..

horsi je,ze folie na zdani proste nejdou..myslim tim samolepenim..hladil jsem to asi 2 hodiny a nakonec strhnul..okno je proste moc vyboulene,takze tgo necham profikum..mrzi me to .. tak jsem se tesil
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

DREAM píše:tak jsem dnes sundal jedno zadni okno..jde to ztuha,ale ted uz bych to zvaldnul hned..navod je gut,ale da se to bez nej ..

horsi je,ze folie na zdani proste nejdou..myslim tim samolepenim..hladil jsem to asi 2 hodiny a nakonec strhnul..okno je proste moc vyboulene,takze tgo necham profikum..mrzi me to .. tak jsem se tesil
hmm, ja to rikal 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nj..kdo nic nezkusi...

ale folie jeste zbyla na celyho twingouse..takze o vikendu ho polepim..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
bububak19
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 01, 2007 00:44

Příspěvek od bububak19 »

Sparrow píše:aha.. no teda to jsou docela zajímavé informace, taky jsem uvažoval že bych si dal tmavé folie.. odpusťte že se ptám hloupě, ale to má vliv na TK?
Je potreba na to mit atest... viz tady...
http://www.varecha.cz/folie/tonovani-au ... aruky.html
Bez atestu se problemum vyhnes treba tak, ze okenka pres TK stahnes dolu a nikdo si nevsimne, ze je mas tmave :-D
Jinak kamarad rikal, ze bez atestu musel jednou na hranicich folie z prednich bocnich okenek strhavat.
Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikewone »

Tak hele nazdar všichni ,dělám na stk tak to máte ze zdroje ,čelní a přední boční okna min propustnost 70%(tj zatmavení výrobce tudíž žádné folie) zadní +zadní boční okna libovolné zatmavení -jakékoliv folie použité na vozidle by měly mít atest 8sd ,,,,Fólie jsem si dělal sám pouze za radu s jarovou vodou bych někomu poděkoval=čistou vodu v rosprašovači nebo ve vaně pod vodou čau mirek.
ps: misím nafotit tu moji nubču a pak totady hodím
:lol:
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Mikewone píše:Tak hele nazdar všichni ,dělám na stk tak to máte ze zdroje ,čelní a přední boční okna min propustnost 70%(tj zatmavení výrobce tudíž žádné folie) zadní +zadní boční okna libovolné zatmavení -jakékoliv folie použité na vozidle by měly mít atest 8sd ,,,,Fólie jsem si dělal sám pouze za radu s jarovou vodou bych někomu poděkoval=čistou vodu v rosprašovači nebo ve vaně pod vodou čau mirek.
ps: misím nafotit tu moji nubču a pak totady hodím
:lol:
jj, dobry info, ale je to znamy ze predni bocni musi byt "cisty". Taky budu davat na jare, kombik s foliema to je spravna amerika :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No jo Miloshi,ale když to přeženeš,tak to pak vypadá jak cikánský žigul :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
misaaa
Příspěvky: 86
Registrován: pon bře 21, 2005 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od misaaa »

Jedinej problém je, že se ty fólie nesmí už dávat na skla tónované od výrobce podle vyhlášky což nubira má..Měli mi je dělat, ale nakonec neudělali právě kvůli tomu.. :evil:
Nubira HB 2.0 CDX, r.v.98, plná výbava
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

misaaa píše:Jedinej problém je, že se ty fólie nesmí už dávat na skla tónované od výrobce podle vyhlášky což nubira má..Měli mi je dělat, ale nakonec neudělali právě kvůli tomu.. :evil:
no pokud jde o predni, jinak si na zadni muzes dat jaky chces, treba plech zevnitr 8)
Ivoš píše:No jo Miloshi,ale když to přeženeš,tak to pak vypadá jak cikánský žigul :lol:
Hmm, ale ja nejsem rom, tak si zaplatim firmu a nebudu to doma lepit jak nakej jouda, sice to vyjde asi na bura, ale zase to bude vypadat jak z fabriky, kdyz si koupis MPV 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tady foto jen pro ukazku, jak mohou byt folie na aute 8)

https://www.astra-g.cz/galerie/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Racer´89
Příspěvky: 133
Registrován: úte pro 19, 2006 23:23
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Racer´89 »

A kdyz jsou ted na aute uplne ciry skla tak dopredu nemuzu dat ani ty folie s prospustnosti 70%??? Jak moc jsou zatmaveny, tech 70%??
Dik :lol:
Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikewone »

Mužeš ale 70% není zatmavení ale propustnost světla a to je takové jaké používá výrobce
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
Uživatelský avatar
Racer´89
Příspěvky: 133
Registrován: úte pro 19, 2006 23:23
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Racer´89 »

Diky, vim ze to neni zatmaveni v pravym slova smyslu, ale myslel jsem to tak zda je to vubec k rozeznani od 70% propustnost od 100%... ale kdyz pises ze uz je to od vyrobce tak ok.

Jinak dik
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Racer´89 píše:Diky, vim ze to neni zatmaveni v pravym slova smyslu, ale myslel jsem to tak zda je to vubec k rozeznani od 70% propustnost od 100%... ale kdyz pises ze uz je to od vyrobce tak ok.

Jinak dik
70% propustnost je to kdyz mas tonovany okna uz z vyroby, co jsem slysel, proto se na predni okna nesmi davat folie ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“