Opěrka ruky

Moderátor: Blue Lanos

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
To já jak v pohádce kde dlouhý měl zavázanou nohu tak já jezdím se zataženou ručkou:lol:
Teď vážně já ji musím používat přijedu před dům zatáhnu ručku otevřu vrata atd. :P Ale je dobrá!S každou novou jízdou je to lepší ;)
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

ručku používám akorát ve velkim kopci nebo když je to nějakym jinym způsobem akutní, jinak na ní ani nešáhnu.(max 15x do roka a to sem hodně přehnal)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no vidite ja ji použivam naprosto porad.nejen ze je clovek naucenej z prace ale i neumim si predstavit ji nepouzit i ve svym.a navic aspon mi nezareznou lanovody a zadni brzdice.(mam kotouce)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

tak som si tu opierku chcela zadovažiť, ale asi sa mi to v najbližšej dobe nepodarí. Oslovila som jedneho predajcu, ale dostalo sa mi takejto odpovede :
Momentalne sme stredove (laktove) opierky stiahli z ponuky, nakolko sa klasicke opierky prestali vyrabat a v blizkej dobe ich nahradia nove vyskovo nastavitelne typy. Z tohoto dovodu sme ponuku stiahli aj z internetovej stranky. Ked sa obnovia dodavky novych typov opierok, budeme informovat zakaznikov prostrednictvom nasej webovej stranky.
Zelam pekny den,
Alex Kubik
www.kvalt.sk
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Pod mrakem mrholí 16 stupňů. :(
Tak já už mám právě tu výžkově stavitelnou a překlápěcí. :?
Právě když ji překlopím dozadu tak jak když tam nic nemám,je mezi opěrkama :shock:
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

]Rebro[ píše:Mozete niekto z vas pacnut sem foto? Pripadne aj detaily uchytenia ;)
Tak som sa to dnes konečne pokúšal vyfotiť. Nedalo sa to vôbec odfotiť, aby tam bolo niečo vydieť. Sorry ak máte niekto šikovnejší foťák, tak mu to odfoťte:-)
Odpovědět

Zpět na „KALOS“