GL, GLE, GLX, GTX ??? - NEXIE DLE VYBAVY

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

to si ich akoze poziciavate a kazdy ich ma tyzden ? :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

ja mam GL HB 12/95.Mam ABS,Airbag,servo,otackomer,vyskovo nastavitelny volant,imobilizer v kluci,potahy sedadiel z GTX.Mimochodom dovoz z D.
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Já mam 96 GTX a je to dovoz z Německa a je v plné výbavě kromě klimatizace,ale dost lidí ví,že klimatizace je na prd,je to tak zničit si zdravý...Já řikam,že nejlepší je střešní okýnko...
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Jak to tak pozoruju, tak GL prodaný v Německu byly víc vybavený, než GL prodaný u nás.
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

S.v.o.b.i.k píše:Já mam 96 GTX a je to dovoz z Německa a je v plné výbavě kromě klimatizace,ale dost lidí ví,že klimatizace je na prd,je to tak zničit si zdravý...Já řikam,že nejlepší je střešní okýnko...
Ked ju vies rozumne pouzivat,neskodi to. Pred zastavenim v horucom pocasi je ju potrebne vypnut minimalne 10 minut aby sa organizmus stihol aklimatizovat a nedostal teplotny sok. Mne sluzi dobre,ale zopar krat som z nej fakt nachladol. Ale ked je 32 stupnov a jazdis v kolone,je super. A da sa do nej davkovat teply vzduch z kurenia,takze fakt s rozumom a ide to. Menil som uz samozrejme aj chladiace medium aj chladic klimatizacie. Pravidelne ju tiez dezinfikujem a pustam na 5 minut aj v zime aby sa premazal kompresor.
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

To jo v tý koloně to je asi fakt dobrý...Máme ještě octávku s klimatizací a otec když si jí pouštěl tak byl pořád nachcípanej...Chce to mít regulovatelnou a ta v nexii neni ne?
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

idealne by bolo, keby sa dala klima nastavit tak, aby fukala iba do zadnej casti auta a nie priamo na teba. V zadnej casti by ochladzovala vzduch, ktory by sa k tebe dostal uz ako premiesany s teplym vzduchom co je prirozdenejsie ako ked na teba fuci ten studeno-synteticky klimovy mraziak.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Radmont píše:idealne by bolo, keby sa dala klima nastavit tak, aby fukala iba do zadnej casti auta a nie priamo na teba. V zadnej casti by ochladzovala vzduch, ktory by sa k tebe dostal uz ako premiesany s teplym vzduchom co je prirozdenejsie ako ked na teba fuci ten studeno-synteticky klimovy mraziak.
Přesně tak je to u většiny MPV. Dá se nastavit klimatizace nezávisle pro přední a zadní sedadla.
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Ja som zástanca strešných okien. Mám ho aj v nexií aj v matizkovi. Otvorená strecha + okná tak na 1cm= prúdenie vzduchu pod strechov a bohate to stačí.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak to já mám zase rád všechno zavřený. Maximálně si otevřu okno vzadu, ale nemám rád, když fouká přímo na mě
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

cena

Příspěvek od voyo »

kolko ste inac dali za vasu nexiu? samozrejem ked bola nova ;)

ja mam 5dv. HB 10/1996 GL 8v. okrem pripravy na radio a anteny nemam nic a impbilizeru . dostal som ale televizor 51cm daewoo ;)

a cena 299 tis + 6 tis imobilizer
VAZ 2107 - > Daewoo Nexia 1.5 GL -> Opel Astra G 1,4 Comfort -> MALUCH
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

GLE sedan, posilnovac, kazetak + 4 repro, otackomer, hmlovky, nastavovanie svetiel, el.antena, vyskovo nastavitelne sedadlo vodica,el. okna : cena 249 tis + 51 cm daewoo tv. Kupovane 12/97.
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Klima v Nexii je samozrejme pekne regulovatelna,ale manualne a teplota len odhadom,nie automaticky a digitalne. A najlepsie ucinkuje,ked si ju nastavite spolu s malou davkou tepleho vzduchu z kurenia a prud vzduchu nasmerujete na okno. Potom pekne prudi po vnutri strechy a prijemne ochladzuje celny interier. Niekto si pripali studeny vzduch rovno na tvar alebo na nohy a potom sa cuduje,ze je z toho nachcipany... Je to super vec,ved uvidite v lete na nejakom zraze.
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Moja je GLE + clifford, multlock,carcode kúpená v 5/96 za 367000sk
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Lidi zdá se mi,že za ty nexie dáváte docela dost,já jí mam za 80tis. a je v pefektnim stavu a mela najeto poctivých 45000km...
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“