Kúpa Chevrolet Captiva

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

dandy2004
Příspěvky: 69
Registrován: úte srp 05, 2014 23:43

Re: Kúpa Chevrolet Captiva

Příspěvek od dandy2004 »

Tak už máme tu krásku doma necelý týden a zatím jen samá nadšení :-)
Zítra jde na výměnu oleje do servisu kam jezdila podle knížky, tak uvidím ještě co si řeknou, ale podle předběžného odhadu to nebude žádná velká darda. Je tam jen víc oleje oproti menším autům.
A spotřeba na jízdě cca 200km do a pak i z jižních Čech necelých 10l, což je taky pěkný.
Jedinej problém je, že si manželka moc rychle zvykla a pomalu se k volantu nedostanu ani já :-)
Jo a ještě musím pochválit těch pět míst a zbylý prostor v kufru pod podlahou. Ty přihrádky jsou fakt supr a vejde se tam vše. Dnes i 2 přepravky švestek :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
ogi
Příspěvky: 18
Registrován: pon srp 26, 2013 10:24

Re: Kúpa Chevrolet Captiva

Příspěvek od ogi »

Gratuluju ke koupi captivy :) taky sni jezdim pravidelne do Jiznich Cech (okoli Prachatic) ale ta cesta z Prahy me trochu stve, spatecka me vyjde na cca 1200Kc a to jedu setrne (ale automat no..) Jinak prihradky nejlepsi vec co sem v aute mel, mam tam skovanejch takovejch veci :D udelal sem si malou vychytavku a na dno prihradky sem dal par cvocku (prihradky se cely daj vymontovat) a na ty cvocky tam muzu pripnout suchej zip a nektery veci co tam vozim, jako treba gola a nahradni olej a podobne, tak na ne sem si ten suchac pridelal taky aby v tom nelitaly a nemusim to nejak sprajcovat dalsima vecma.
dandy2004
Příspěvky: 69
Registrován: úte srp 05, 2014 23:43

Re: Kúpa Chevrolet Captiva

Příspěvek od dandy2004 »

No na vercajk přihrádky nevyužiju, zase takovej kutil nejsem :-) Uživíme je ale jako nákupní tašky a tak podobně, aby tašky nelítaly po celém autě. Zbytek kufru bude asi vždycky prázdnej :-)
Jinak v servisu zjistili špatné zadní destičky, takže cena narostla. Ale nevím, nezdá se mi to tolik na orig Chevy servis v Praze. Výměna oleje 5w30, olejový filtr, zadní destičky, pročištění brzd, oprava hadičky zadního ostřikovače, který nešel, geometrie předku, to vše za cca 10.700,- Ale je jasné, že příště když seženu někoho šikovného, tak už do orig. servisu nepůjde :-)
Jen mi tam nastavili další olej po 15-ti a přitom v servisce u toho dvoulitra automatu píšou, že stačí po 30-ti nebo po roce. Za rok to ale určitě nenajedeme. Po kolika to kdo měníte?
Emfai
Příspěvky: 16
Registrován: ned srp 17, 2014 17:43
Bydliště: Vysoká nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpa Chevrolet Captiva

Příspěvek od Emfai »

Tak už mám za sebou první prohlídku v bazaru Auto Lafi, hledám Captivu v slušném stavu ročník 2010 a v pondělí další domluvená schůzka, tak jsem na to zvědavý. Jinak k dotazu to vůbec není na škodu, klidně měnit po 10tis km motoru to jen prospěje. Jinak je tu někdo s Captivou z Hradce Králové na pokec o tomto autě ?
Chevrolet Captiva 2.0
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“